Please enable JS

STANCE

Více o značce

Stance je značka zrozená z touhy a nezbytnosti. Kalifornská značka své rebelství začala v roce 2010, kdy začala vyrábět ponožky, které byly jedinečné, odvážné a kreativní. Cílem amerického výrobce je zbourat staré mýty, že jsou ponožky jen obyčejnou nezbytností a dokázat všem, že jimi můžeš vyjádřit svou vlastní osobnost prostřednictvím výjimečných designů a neobvykle vysokého komfortu.

Stance socks nabízí pánské, dámské a také dětské volnočasové a sportovní ponožky v nadstandardní kvalitě z česané příze, s mesh odvětráním a bezešvou strukturou. Závazek vyrábět takto kvalitní ponožky nakonec vedl k mnohým spolupracím s designéry, umělci a sportovci.

Stance se staly oficiálními ponožkami NBA a někteří ze spolupracujících celebrit jsou například i Rihanna nebo basketbalová hvězda Dwyane Wade.

Můžeš se spolehnout, že Stance bude vždy značka ochotna riskovat, aby vytvářela jedinečné a umělecky hodnotné produkty, které ji odliší od všech ostatních.

KE STAŽENÍ
940.3 kB
76.2 MB

POSLEDNÍ NOVINKY

Nová šablona B2B

Nová šablona B2B

28. březen 2022 / Bike
Rádi bych Vás informovali o spuštění nové šablony našeho B2B portálu. K překlopení ze současné šablony za novou dojde... ČÍST VÍCE
Nový showroom v Budapešti

Nový showroom v Budapešti

24. březen 2022 / Bike
Nový showroom ČÍST VÍCE
Hledáme nového kolegu/kolegyni

Hledáme nového kolegu/kolegyni

16. únor 2021
Jsme LEVELSPORTKONCEPT. Jsme jeden z největších sportovních distributorů působících v České republice, ale i v regionu střední Evropy. Zastupujeme spoustu zajímavých a... ČÍST VÍCE

B2B LEVELSPORTKONCEPT
VSTUP PRO OBCHODNÍ PARTNERY