Please enable JS

O nás

LEVELSPORTKONCEPT patří mezi nejvýznamnější firmy působící v oblasti dovozu a velkoobchodního prodeje sportovního zboží v České a Slovenské republice s historií sahající až do roku 1990.

Jdeme cestou výhradního zastoupení a distribuce sportovního zboží předních světových značek: MIZUNO, LEKI, POC, KJUS, KÄSTLE, SPORTEN, ROXA, SH+, MALOJA, MICO, BIKEWORKX, SWANS, SALTO, GATORADE, MITAS, LEZYNE, 100%, DVO, SPANK, SDG, E-13, SUPACAZ, ZONE3.

S orientací na oblast outdoorového, lyžařského a snowboardového vybavení, cyklistického vybavení, ale i vybavení pro aktivně trávený volný čas představuje významného partnera pro úspěšné obchodníky se sportovním zbožím, servisy, sportovní kluby a svazy v ČR i SR.

POSLEDNÍ NOVINKY PŘEHLED NOVINEK

GR8 TRAILS 2022 – LEKI HARRACHOV SKYRACE

GR8 TRAILS 2022 – LEKI HARRACHOV SKYRACE

24. červen 2022 / Ski/Outdoor
“ Pod harrachovskými můstky dominoval bývalý skokan na lyžích.” Za horkého až tropického počasí proběhl v sobotu 18.5. 2022 třetí...
ČÍST VÍCE
LEVELSPORTKONCEPT se stává distributorem značky Ere Research

LEVELSPORTKONCEPT se stává distributorem značky Ere Research

21. červen 2022 / Bike
Portfolio distributora prémiových sportovních značek LEVELSPORTKONCEPT se rozrůstá o výrobce cyklistických komponentů Ere Research. Ere Research je relativně nová...
ČÍST VÍCE
KJUS STORE PRAHA NA LADIES EUROPEAN TOUR

KJUS STORE PRAHA NA LADIES EUROPEAN TOUR

15. červen 2022 / Ski/Outdoor
Velký golfový svátek se blíží! Evropská golfová špička opět změří síly při turnaji Ladies European Tour v Berouně a...
ČÍST VÍCE

B2B LEVELSPORTKONCEPT
VSTUP PRO OBCHODNÍ PARTNERY