Please enable JS

Ere Research

Více o značce

Značka Ere Research vznikla jako nová značka vysoce kvalitních dílů pro jízdní kola se švýcarským původem. Společnost byla založena skupinou zkušených talentů v cyklistickém průmyslu, kteří se v posledních 20 letech podíleli na tvorbě špičkových produktů v cyklistickém průmyslu.

Navrhují a vytvářejí produkty pro přední společnosti v oboru, jako jsou Trek, Specialized, Colnago, Pinarello, Shimano, Sram, Prologo, Selle Italia, Selle San Marco, WTB, Cannondale, Rapha, Oval Concepts, Principe, Koga, Batavus a mnoho dalších.
Po založení společnosti 1. dubna 2017 a zahájení navrhování, výroby vybavení a vývoje produktů a podpůrných materiálů byla značka spuštěna na začátku roku 2018 a první produkty byly dodány v dubnu 2018.

Společnost se zaměřuje na výrobky s vysokou hodnotou a velkým důrazem na design, technologie a inovace a oslovuje spotřebitele specializovaným produktem, který je šitý na míru pro správný uživatelský zážitek.
KE STAŽENÍ

POSLEDNÍ NOVINKY

Cyklistický veletrh For Bikes 2023 otevře sezónu

Cyklistický veletrh For Bikes 2023 otevře sezónu

14. březen 2023 / Bike
Vzhůru do sedel. Sezónu zahájí veletrh For Bikes, známe vystavované značky i doprovodný program. Těšit se můžete na prezentaci cyklistických... ČÍST VÍCE

B2B LEVELSPORTKONCEPT
VSTUP PRO OBCHODNÍ PARTNERY