Please enable JS

Ere Research

Více o značce

Značka Ere Research vznikla jako nová značka vysoce kvalitních dílů pro jízdní kola se švýcarským původem. Společnost byla založena skupinou zkušených talentů v cyklistickém průmyslu, kteří se v posledních 20 letech podíleli na tvorbě špičkových produktů v cyklistickém průmyslu.

Navrhují a vytvářejí produkty pro přední společnosti v oboru, jako jsou Trek, Specialized, Colnago, Pinarello, Shimano, Sram, Prologo, Selle Italia, Selle San Marco, WTB, Cannondale, Rapha, Oval Concepts, Principe, Koga, Batavus a mnoho dalších.
Po založení společnosti 1. dubna 2017 a zahájení navrhování, výroby vybavení a vývoje produktů a podpůrných materiálů byla značka spuštěna na začátku roku 2018 a první produkty byly dodány v dubnu 2018.

Společnost se zaměřuje na výrobky s vysokou hodnotou a velkým důrazem na design, technologie a inovace a oslovuje spotřebitele specializovaným produktem, který je šitý na míru pro správný uživatelský zážitek.
KE STAŽENÍ


Kontakty

Aleš Trávníček

Servisní technik Superior & Rock Machine, Obchodní zástupce
+420 284 840 310
ales.travnicek@levelsportkoncept.cz

Slawomir Machlowski

Obchodní zástupce
+48 798 330 777
slawomir.machlowski@levelsportkoncept.cz

POSLEDNÍ NOVINKY

Cyklistický veletrh For Bikes 2023 otevře sezónu

Cyklistický veletrh For Bikes 2023 otevře sezónu

14. březen 2023 / Bike
Vzhůru do sedel. Sezónu zahájí veletrh For Bikes, známe vystavované značky i doprovodný program. Těšit se můžete na prezentaci cyklistických... ČÍST VÍCE

B2B LEVELSPORTKONCEPT
VSTUP PRO OBCHODNÍ PARTNERY