LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

LEKI

Kvalitní hole a rukavice

První bezpečností vázání na lyžařské holi Trigger S

KJUS

NEKOMPROMISNÍ VÝKON

Špičkové funkční oblečení pro lyžování, golf a další sporty

POC

HELMY, BRÝLE A OCHRANA PÁTEŘE

Vše pro ochranu života a snížení následků nehod

Mizuno

SPORTOVNÍ OBUV, OBLEČENÍ & DOPLŇKY

Japonská kvalita sportovních produktů již od roku 1906

Gatorade

NÁPOJ VÍTĚZŮ

Nejprodávanější sportovní nápoj na světě

Maloja

FUNKČNÍ OBLEČENÍ

Konečně krásné oblečení pro outdoor

Kästle

Legenda se vrací

Velký comeback rakouského lyžařského giganta na scénu

Mitas

ČESKÉ KVALITNÍ PLÁŠTĚ

Kvalitní pláště ELITE jsou základem každého kola

Mico

FUNKČNÍ SPODNÍ PRÁDLO A PONOŽKY

Italská kvalita již od roku 1970

Lezyne

CYKLISTICKÉ DOPLŇKY

Již 10 let na trhu nejdokonalejších cyklo doplňků

SWANS

Lyžařské a plavecké brýle

Styl a optika bez kompromisů

R-JET

Pletené pokrývky hlavy

České pletené kulichy, čelenky a funkční šátky na hlavu

ROHNER

Funkční ponožky

Ponožky pro sport i módu ze Švýcarska

BikeworkX

MAZIVA A ČISTOTA PRO KOLA

Unikátní dvousložkové mazivo a doplňky pro kola

LEKI

Kvalitní hole a rukavice

První bezpečností vázání na lyžařské holi Trigger S

KJUS

NEKOMPROMISNÍ VÝKON

Špičkové funkční oblečení pro lyžování, golf a další sporty

POC

HELMY, BRÝLE A OCHRANA PÁTEŘE

Vše pro ochranu života a snížení následků nehod

Mizuno

SPORTOVNÍ OBUV, OBLEČENÍ & DOPLŇKY

Japonská kvalita sportovních produktů již od roku 1906

Sportovci

Podporujeme

Sport je naším životem, a proto se LEVELSPORTKONCEPT rozhodl podporovat ty, kteří to potřebují. Především české sportovce, kteří se v zimních i letních sportovních bitvách utkávají se světovou špičkou a kteří potřebují podporu nejen finanční, ale i materiální. Proto od nás dostávají něco navíc v podobě oblečení, holí, brýlí, helem, chráničů apod., aby jejich výkony byly ještě lepší.
Podporujeme nejen vrcholové sportovce, ale také ty, kteří mají rádi sport a adrenalin. I těm se snažíme nabídnout to pravé a netradiční vyžití, kvalitní náčiní, odolné materiály a širokou škálu výběru.

Značky LEKI, POC, Kjus, Maloja, SH+, Canada Goose, Kästle, MICO, Swans, Rewoolution, Salto, Rohner, Go System a Barth jsou tu pro Vás..

9/11

Jan Zemaník v Itálii 5. místo na Maga SkyMarathonu

Po vleklých svalových problémech se náš běžec Jan Zemaník opět vrátil na tratě SkyMarathonu. Po letní přípravě, která se povedla odstartoval podzimní sezónu 5. místem v Itálii.

5/16

Tereza Kmochová a úspěšná sezóna 2016/17

Tereza Kmochová, nejúspěšnější neslyšící lyžařka, mnohonásobná paralympijská vítězka a účastnice světového poháru slyšících pro nás zrekapitulovala svojí sezónu. Přečtěte si jak se jí vydařila.

11/30

Report: Jan Zemaník 2016

Jeden z nejstabilnějších pilířů českého trail runningu, úspěšný sky maratonec a český reprezentant Jan Zemaník, se ohlíží za svou úspěšnou letošní sezónou.

11/24

Ocenění a příprava Terezy Kmochové v roce 2016

Pravděpodobně nejlepší neslyšící lyžařka světa, Tereza Kmochová a ohlédnutí za její sezónou a přípravou na tu novou. Více se dočtete v článku.

8/25

Slezský maraton ovládl již potřetí Jan Zemaník

Jan Zemaník pokračuje v úspěšné sezóně. Potřetí z posledních pěti let se mu podařilo zvítězit Slezský maraton. Na místě byl samozřejmě přítomen i testovací stánek LEKI, kde si každý mohl vyzkoušet a osahat nové technologie, které LEKI nabízí.

6/09

Jan Zemaník obsadil na Madeiře skvělé 6. místo

Jeden z našich nejlepších "ultra" běžců, Jan Zemaník, nás informoval o nedávném (4.6.) úspěchu v závodě světové série ve Skyrunningu - Madeira Ultra SkyMarathon (55 km/4000m převýšení), kde obsadil skvělé 6.místo v čase 6:25 hod.

5/02

Eliška Gálová nám shrnula zimní přípravu

Beachvolejbalistka Eliška Gálová pro nás zhodnotila svojí zimní přípravu, během které suverénně ovládla Zimní ligu na Pankráci, ale pak ji skolila nepříjemná nemoc. Více se dozvíte v článku.

10/29

Eliška Gálová prožila skvělý závěr sezóny

Česká beachvolejbalistka využívající technologie brýlí SH+ nám povyprávěla o závěru letošní sezóny a že to byla opravdu jízda si přečtěte sami!

10/27

Přemysl Švarc se přiblížil Riu a přezimuje jako nejlepší čech

Český triatlonista hájící mimo jiné barvy SWANS Přemysl Švarc hodnotí podzimní část sezóny, kterou zakončil jako nejvýše postavený český závodník na 65. pozici OH rankingu, která zaručuje start na LOH v Riu příští rok.

10/06

Fotogalerie Tomáše Petrečka z výstupu na Gasherbum I.

Podívejte se na výběr několika fotografií, které pořídili Tomáš Petreček s Markem Holečkem během svého pokusu o světový prvovýstup na "osmitisícovku" Gasherbum I.

8/09

Eliška Gálová: Jak si vedla a co ji čeká?

Přečtěte si co se odehrálo během letní sezóny u Elišky Gálové a co ji naopak čeká v druhé polovině roku?

8/05

Wild challenge pokračuje na plné obrátky

Horolezci Marek Holeček a Tomáš Petreček v těchto dnech začínají s pokusem o prvovýstup na pákistánskou "osmitisícovku" Gasherbrum I. V uplynulém týdnu se dvojice aklimatizovala, když postupně nastoupala až do výšky 7 100 metrů. Přečtěte si jak se kluci aklimatizují.

7/20

Wild challenge 2015 v plném proudu

Přinášíme vám aktuální informace z Wild challenge 2015 - o tom jak jsou na tom Tomáš Petreček a Marek Holeček po 12ti dnech na cestě se dozvíte v článku.

7/03

Tomáš Petreček se chystá na prvovýstup alpským způsobem na Gasherbrum I.

Před Tomášem Petrečkem stojí další výzva. Opavský horolezec a extrémní sportovec 8. července odlétá na horolezeckou expedici do Pákistánu. Spolu s Markem Holečkem, jedním z nejúspěšnějších a nejzkušenějších českých horolezců, se pokusí o světový prvovýstup na osmitisícový vrchol Gasherbrum I. Základní myšlenkou výpravy tedy není pouze vylézt na vrchol hory přezdívané Krásná, ale daleko důležitější je právě samotná cesta.

6/12

Martin Hačecký vyhrál český pohár v Popelíně

Martin Hačecký, člen německého týmu Maloja Pushbikers, ovládl závod Českého poháru v silniční cyklistice. Navzdory zahraniční účasti a nepříjemnému počasí se mu podařilo všechny nechat za sebou a vybojoval skvělé první místo!

6/05

LOH Rio 2016: Přemysl Švarc má za sebou polovinu kvalifikačních závodů

Český triatlonista Přemysl Švarc má za sebou první polovinu kvalifikačních závodů na LOH v Rio de Janeiro 2016. Podívejme se jak si vedl.

5/15

Eliška Gálová nám přiblížila svůj začátek letošní sezóny

Již tento víkend startuje beachvolejbalová sezóna a česká reprezentantka Eliška Gálová nám dala nahlédnout do své přípravy. A prozradila nám své plány pro nadcházející sezónu.

5/06

Tomáš Petreček se vrátil z Číny se skvělým sedmým místem a chystá se na expedici

Čtyři etapy v celkové délce přes čtyřicet hodin. Dva dny spánku pod stanem a pět set kilometrů v nohách. Český reprezentační tým v adventure race s Tomášem Petrečkem se vrátil z Číny, kde se zúčastnil závodu Baise Outdoor Quest 2015.

5/05

Přemysl Švarc sbírá body pro OH v Riu

Český reprezentant v triatlonu, využívající technologie produktů Swans, sbírá body pro OH 2016 v Rio de Janeiru. Závod v Kapském městě ho posunul zase o kousek blíž.

4/27

LEKI den – zimní sportovci vzali LEKI továrnu útokem

V sobotu 25. dubna 2015 se v tachovské továrně LEKI uskutečnila velká oslava za účasti všech zimních sportovců této značky. LEKI je největší výrobce holí na světě a továrna v Tachově zásobuje celý svět. Tiskové konference se zúčastnila prakticky kompletní česká lyžařská špička v počtu 18 sportovců. V Tachově se objevila taková jména jako Lukáš Bauer, Gabriela Soukalová, Ondřej Bank, Michal Šlesingr, Eva Vrabcová Nývltová a mnoho dalších.

4/13

Tereza Kmochová ovládla Deaflympiádu!

Česká neslyšící alpská lyžařka Tereza Kmochová ovládla letošní Deaflympiádu, která se uskutečnila v Rusku. Jak dopadla a jak se jí dařilo i během celé sezóny? Čtěte dále.

3/19

Eliška Gálová vítězí i na sněhu, jaká bude letošní sezóna?

Eliška Gálová vyměnila na chvíli písek za sníh a hned z toho bylo, v historicky prvním turnaji ve snow volejbale na území ČR, první místo. K tomu vítězí i v extralize, jaká bude letošní sezóna?

3/16

Triatlonista Přemysl Švarc zahajuje sezónu třetím místem!

Nejlepší český triatlonista Přemysl Švarc, který při svých náročných plaveckých výkonech velmi spoléhá na technologie produktů Swans nám nastínil svůj letošní start do sezóny - a nevypadá vůbec špatně!

3/01

MS: 30 km klasicky - Eva Vrabcová Nývltová se vešla do první desítky!

Běžkyně hájící barvy LEKI Eva Vrabcová Nývltová opět posunula své maximum na mistrovství světa. Po desátém místě ve skiatlonu dojela v královské třicítce klasicky na skvělém devátém místě.

2/24

ROZHOVOR: Eva Vrabcová Nývltová zajela svůj nejlepší výsledek na mistrovství světa

V desátou příčku přetavila běžkyně na lyžích Eva Vrabcová Nývltová svůj první start na mistrovství světa ve švédském Falunu. Trutnovská lyžařka si tak ve skiatlonu na 2x7,5 km klasicky a volně dojela pro svůj nejlepší výsledek na světovém šampionátu v kariéře. Suverénní vítězkou a mistryní světa ve skiatlonu se stala Norka Therese Johaugová před krajankou Astrid Jacobsenovou a domácí Charlotte Kallaovou. Karolína Grohová skončila 43.

2/09

Závody SP v biatlonu v NMNM vidělo přes 100 000 fanoušků

Letošní závody SP proběhly v Novém městě na Moravě za rekordní účasti přes 100 000 diváků. Dařilo se i našim závodníkům s podporou LEKI.

1/27

Biatlonistky udržely stupně vítězů, muži opět šestí

Česká dámská štafeta pokračuje v krasojízdě. Po dvou prvních místech se podařilo českému kvartetu vybojovat stříbrnou pozici. Nestačily pouze na německé závodnice. Pánská štafeta byla opět šestá.

1/23

Ondřej Bank obsadil v superkombinaci v Kitzbühelu 3. místo!

Český reprezentant Ondřej Bank přidává další skvělý výsledek a po devátém místě z Wengenu obsadil podruhé v kariéře v závodě světového poháru stupně vítězů.

1/22

Eva Vrabcová Nývltová suverénně ovládla MČR a zajistila si start na MS ve Falunu

Favoritka Eva Vrabcová Nývltová a nečekaně člen B týmu reprezentace Jan Šrail získali v Novém Městě na Moravě tituly mistrů České republiky v běhu na lyžích volnou technikou.

1/19

Dvakrát bronz - to je završení úspěšného víkendu českých biatlonistů

Skvělý start do nového roku potvrdili čeští reprezentanti i tento víkend. V pátek se všechny členky dámské štafety vešly v individuálním závodě do 20. místa. V sobotu Michal Šlesingr dojel na 10. místě a v neděli přidal společně s Veronikou Vítkovou dvě bronzové medaile.

1/15

České biatlonistky pokračují v krasojízdě a vedou SP

Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková, to je čtveřice českých biatlonistek, která momentálně válcuje soupeře v celkovém hodnocení světového poháru.

1/14

Martin Hačecký projel Austrálii s týmem Maloja Pushbikers

Martin Hačecký, jediný český člen prestižního týmu Maloja Pushbikers, nám poslal report mapující jeho program v daleké Austrálii. Zde v konečném součtu opanovali jezdci jeho týmu všechny tři stupně vítězů.

1/12

Eva Vrabcová Nývltová obsadila na Tour de Ski famózní celkové 6. místo

Po nepříliš vydařeném začátku sezóny se Eva dokázala odrazit a každým závodem seriálu Tour de Ski stoupaly její výkony i sebevědomí vzhůru. Nakonec z toho je skvělé šesté místo, tedy o dvě pozice lepší než v loňském ročníku. Premiérový triumf v seriálu slavila Norka Marit Björgenová.

1/06

Jakub Cejpek pro nás v Argentinských horách otestoval teleskopické hole LEKI

Jakub Cejpek, cestovatel, fotograf, horolezec a dobrodruh tělem i duší se vydal do Argentiny otestovat dvoje teleskopické trekkingové hole značky LEKI. Jak to dopadlo se dozvíte níže.

1/05

9. ROČNÍK TOUR DE SKI ODSTARTOVAL ZA ÚČASTI ČESKÝCH BĚŽKYŇ

O víkendu odstartoval devátý ročník sedmi závodů prestižního seriálu TOUR de SKI. Na startovní listině nechyběly ani dvě české závodnice. Česká mistryně Eva Vrabcová Nývltová, hájící mimo jiné barvy LEKI, a Petra Nováková.

12/12

Členové týmu Dropit trénují v Kaunertalu

Tým Dropit hájící barvy LEKI posílá pár fotek a videopozdrav z tréninku v Kaunertalu kde se všichni jeho členové připravují na přesun do USA.

12/04

Slalomářka Gabriela Capová se kvalifikovala na MS v Beaver Creeku

Nadějná česká slalomářka Gabriela Capová pod vedením svého otce a kouče v jedné osobě zažívá skvělý start sezóny, který vyšperkovala splněním kritérií pro start na únorovém MS v Beaver Creeku.

11/28

Světový pohár, Ruka, Finsko: Za účasti českých sportovců startuje tento víkend běžecká sezóna

Po několikaměsíčním napjatém očekávání se konečně naplno rozjíždí zima. Tedy alespoň ta závodní. Po alpských lyžařích a skokanech čeká úvodní podnik Světového poháru také sdruženáře a běžce. Obě disciplíny vstoupí do sezóny už o víkendu ve finské Ruce.

11/24

MS v Adventure race: tým s Tomášem Petrečkem v elitní světové desítce

V minulých dnech se v Ekvádoru uskutečnil pravděpodobně nejnáročnější závod na světě - MS v Adventure race. Konal se za účasti českého týmu Black Hill/OpavaNet, kterého je součástí Tomáš Petreček využívající technologie LEKI a nedopadl vůbec špatně!

11/18

Eliška Gálová rekapituluje konec letošní sezóny

Naše nadějná plážová volejbalistka Eliška Gálová rekapituluje posledních pár měsíců letošní sezóny, během kterých si vyzkoušela hrát po boku více spoluhráček. Přečtěte si jak ji to vyhovovalo..

11/10

Shrnutí letošní sezóny Jana Zemaníka

Jan Zemaník - účastník mnoha extrémních vytrvalostních závodů se ohlíží za letošní sezónou, která byla úspěšná i díky značce LEKI, jenž Honzu podporuje při jeho náročných výkonech.

11/05

Tomáš Petreček vyráží na nejnáročnější závod na světě!

Závod, o kterém se jeho pořadatelé nebojí říct, že je nejnáročnější na světě. Počty sportovců, kteří jej zvládnou, se počítají na pouhé desítky. Jsou mezi nimi i reprezentanti České republiky. Na mistrovství světa v Adventure race do Ekvádoru odlétá už v sobotu i opavský extrémní sportovec Tomáš Petreček.

10/29

Eva Nývltová-Vrabcová se rozloučila s atletickou sezónou dalším traťovým rekordem

Eva se rozloučila s atletickou sezónou při silničním běhu Hronov-Náchod. V závodě dlouhém 8 850 metrů triumfovala v traťovém rekordu.

10/20

Proběhla tisková konference za účasti jezdců LEKI

Za účasti jezdců LEKI proběhla dne 20.10.2014 tisková konference svazu lyžařů ČR ve Žlutých lázních.

10/10

Kristýna Kapounová se začíná připravovat na novou sezónu

Jedna z nejlepších českých freeski lyžařek Kristýna Kapounová, hájící barvy LEKI se poprvé od loňského zranění dostává do plného tréninku.

10/07

Ondřej Bank přezbrojil na LEKI

Ondřej Bank, dlouhodobě nejlepší český sjezdový lyžař se po vydařených zimních olympijských hrách v Soči stává novou posilou týmu LEKI a bude spoléhat na rukavice a hole LEKI se systémem Trigger S.

9/30

Eva Vrabcová-Nývltová dvojnásobnou mistryní ČR v historickém čase

Česká běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová vytěžila z posledního zářijového víkendu maximum. Stala se dvojnásobnou mistryní ČR. Zvítězila v závodě na kolečkových lyžích i v silničním běhu, kde jako bonus přidala nejrychlejší čas v historii závodu od roku 1981!

9/24

Tomáš Petreček stihl v Číně dva extrémní závody. Sáhl si na dno

Tři týdny, dva závody a třicetistupňová vedra. Opavský horolezec a extrémní sportovec Tomáš Petreček se vrátil z Číny, kde se postavil na start závodu, v rámci kterého čtyřčlenný tým, ve kterém závodí vždy jedna žena, musí na kole, pěšky nebo na kajaku urazit vzdálenost téměř tři sta kilometrů.

9/17

Radim Palán nelení

Radim po více než roce cestování a pobytu na Novém Zélandu hlásí návrat a chce prodat to co natrénoval.

8/21

Gálová a Třešňáková v záři medailí

Nadějné juniorské beach volejbalistky, kterým ve výkonech pomáhají i sluneční brýle SH+, Eliška Gálová a Hanka Třešňáková se na poslední chvíli rozhodly zúčastnit nejvyššího rakouského turnaje A-Cup v Lienzi. Z počátku nevěděly jakou očekávat konkurenci, ale hrálo se jim dobře a po čtyřech zápasech se dostaly bez jediné prohry až do semifinále! Další hru bohužel ztratily s budoucími vítězkami, ale později jsme si zpravily chuť a zápas o bronz, který vyhrály jednoznačně 2:0 !

8/04

Přemysl Švarc mistrem ČR ve sprint triatlonu

V Táboře se v neděli bojovalo o titul mistra České republiky ve sprint triatlonu. Olympionik Přemysl Švarc přepsal historii, když navázal na svůj kvalitní výkon z Telče, kde před čtrnácti dny získal premiérový titul na olympijských distancích a stal se národním šampionem i na polovičních tratích.

7/28

Eva Vrabcová Nývltová si odskočila na souš a byla suverénní

V sobotu na liberecké Run- tour se vrátila na vítězné pole nejlepší současná běžkyně na lyžích, Eva Vrabcová Nývltová. Stalo se tak po sérii zdravotních komplikací, které ji sužovali v přípravném období. Po měsíční individuální přípravě doma v Trutnově, V Hradci Králové a v italské Peschieře del Garda se mohla postavit na start prvního závodu!

7/21

Přemysl Švarc opět Mistrem ČR v Olympijském triatlonu

7/07

Skvělé završení sezóny Jana Zemaníka na Mistrovství světa ve Skyrunningu

Český sportovec Jan Zemaník se umístil na skvělém 22. místě světového šampionátu ve Skyrunningu, který se uskutečnil 27. června ve francouzském Chamonix. Závod odstartoval v brzkých ranních hodinách a ultra trať v délce 80 km s převýšením 6000 metrů kolem horského masívu Mont Blanc se mu podařilo zdolat za 12 hodin a 26 minut.

6/09

Stříbrná medaile sportovce Tomáše Petrečka v závodě Jesenický tvrďák

5/06

Cycling Team Znojmo zahájil sezonu hned několika úspěchy

5/05

Bronzová medaile Tomáše Petrečka a jeho týmu v Adventure race

4/29

Tomáše Petrečka čeká další ze série závodů Adventure race. Tentokrát míří se svým čtyřčlenným týmem do Turecka

4/17

Juniorský závodník Vojtěch Toman z týmu Cycling Znojmo si v prvním závodě sezony dojel pro 6. místo

Poslední březnovou sobotu odstartovala oficiálně silniční cyklistická sezona. Sportovce přivítala břeclavská Velká cena Hlohovce, jeden z letošních premiérových závodů. Toho se zúčastnila i jedna z posil znojemského Cycling Teamu, osmnáctiletý Vojtěch Toman.

4/14

Zaoceánská mise triatlonisty Přemysla Švarce skončila. Nyní ho čeká přesun do Jihoafrické republiky

4/01

Extrémní sportovci Tomáš Petreček a Jan Zemaník hlásí skvělé výsledky na letošním Krkonošském Survivalu

3/25

Tomáš Petreček opavským sportovcem roku

Extrémní sportovec sbírá ocenění nejen v podobě zdolání osmitisícovek, ale také ve společenské oblasti. Opava ho vyhlásila jako nejlepšího sportovce svého okresu.

3/20

Dropit team v obležení skicrossové konkurence obstál

Kluci z Dropit teamu během letošní olympiády nezaháleli a přesunuli se do italských Alp, kde se v litém boji utkali se světovou skicrossovou elitou během 5 dnů. Nasbírali tak další sportovní zkušenosti a odnesli si mnoho zážitků z nové tratě.

3/19

Triatlonista Švarc po prvním triatlonovém závodě u protinožců

Přemysl Švarc ani před sezónou nezahálí a během svého zaoceánského pobytu se zúčastnil prvního závodu SP v triatlonu. Výsledné umístění sice nebylo podle jeho představ, ale dalo mu potřebné informace pro jeho další trénink.

3/17

Petra Vlhová – juniorská mistryně světa ve slalomu

Poslední únorový den se mladičké slovenské lyžařce Petře Vlhové splnil sen. Dosáhla té nejvyšší mety jaké zatím dosáhnout mohla. Ale cesta na vrchol byla tvrdě vydřená a konkurence veliká.

3/13

Skvělé 20. místo přivezl ze španělských Kanárských ostrovů Jan Zemaník

3/10

Na sklonku zimy se konal další skicrossový závod. Tentokrát na Valašsku

Česká Televize si pro sportovní fanoušky připravila seriál „S ČT Sport na vrchol“, v rámci kterého se amatérští závodníci mohou zúčastnit profesionálních disciplín. Lákadly programu je alpský program a skicross. A i začínající rideři si se záludnou trati poradili skvěle.

3/04

Lukáš Vaculík se vrací na stupně vítězů

3/03

Kondici triatlonisty Přemysla Švarce prověřil na sklonku zimy Český pohár v Aquatlonu, ve kterém potvrdil skvělou formu

2/26

Příznivci skicrossu si konečně mohli dopřát první závod v letošní sezoně

2/20

Triatlonista Přemysl Švarc: „Přes zimu trénuji i pět hodin denně“

2/20

Gasherbrum I : opakovaná výzva pro vyznavače extrémních sportů Tomáše Petrečka

2/13

Fourcrossařka Tereza Votavová obdarovala děti v dětském domově Hranice na Moravě

2/11

Jan Zemaník a jeho tréninkový víkend ve Vysokých Tatrách

2/03

„Ke sportu zklamání patří“, říkají volejbalistky Gálová a Třešňáková a pokračují s přípravou na další zápasy

Po srpnových úspěších na evropských šampionátech se volejbalové duo Eliška Gálová – Hana Třešňáková rozhodlo prověřit své zkušenosti ze zimních tréninků na první letošní soutěži. Jako cíl si zvolily evropský turnaj v ruské Anapě.

1/30

Mrazivá výzva pro milovníky extrému čekala sportovce na startu závodu "Adidas 24 hodin na Lysé hoře"

1/22

Radek „Raketa“ Čermák je na dobré cestě k dosažení rychlosti 240 km/h

1/16

Triatlonista Přemysl Švarc nezahálel ani na sklonku roku

1/15

V Česku nemá boulařskou trať, přesto patří mezi špičku akrobatického lyžování a míří na OH do Soči

Tereza Vaculíková po zdravotních problémech musela vynechat podzimní tréninky a na závod si musela počkat až do Calgary, kde obsadila 28. místo. Z Kanady se přesunula do amerického Deer Valey . V prvním závodu si dojela pro 38. příčku, ve druhém už podstatně zrychlila a patřila jí 25. příčka.

1/10

Pořadatelé potvrdili konání víkendového Světového poháru v běhu na lyžích v Novém Městě na Moravě

1/08

Naděje letošní zimní olympiády v akrobatickém lyžování, Tereza Vaculíková, je zase ve formě a plná odhodlání

Nadějnou boulařku Terezu Vaculíkovou, jejíž poslední ambice směřují ke startu na zimní olympiádě v Soči, potrápila začátkem sezony vleklá zranění. Motivace jí však ani přes vynechání několika závodů nechybí.

1/06

Skvělé osmé místo vybojovala na letošním Tour de Ski lyžařka Eva Vrabcová-Nývltová

Umístění v první desítce elitních závodnic světových jmen znamená pro lyžařku Nývltovou na letošním Tour de Ski velký úspěch. A také posun v žebříčku Světového poháru na 12. místo.

1/03

Tomáš Petreček a Marek Novotný nominováni na nejlepší sportovce Moravskoslezského kraje za rok 2013

1/02

Radek Čermák a jeho netradiční trénink na střeše dodávky

O tom, že pro sportovce vyznávající disciplínu rychlostního lyžování musí být adrenalin každodenním chlebemm nás přesvědčil držitel českého rekordu v této disciplíněm Radek Čermák.

12/20

Lukáš Vaculík a Dan Hanka si zařádili na freeski exhibici Grand Opening

12/19

České týmy úspěšně dokončily extrémní závod na hranici lidských možností v kostarické džungli

O tom, že se čeští sportovci neztratí ani v kostarické džungli mezi jedovatými hady a s minimem spánku, se přesvědčily naše dva čtyřčlenné týmy, které nás reprezentovaly na letošním Costa Rica Adventure race.

12/18

Roman Benc, jednoznačný vítěz TOI TOI Cupu a mistr ČR v cyklokrosu

Ani druhá adventní sobota nezastavila cyklokrosové závodníky, aby podali skvělé výkony v posledním letošním závodě TOI TOI Cupu. Kadetská kategorie svého celkového vítěze již zná, ta elitní si na něj počká do ledna příštího roku.

12/17

Eva Vrabcová-Nývltová se na Světovém poháru v Davosu umístila v elitní desítce

12/12

Styl start-cíl Romana Bence opět vítězný, Vojta Nipl dojel i přes potíže osmý

Série cyklokrosového šampionátu TOI TOI Cup se blíží ke konci. Jezdcům zbývají ještě dva závody, aby mohli změnit své celkové umístění. O přední příčky se podle dosavadních výsledků poperou dvě horká želízka v ohni stáje Cycling Team Znojmo.

12/06

Extrémní podmínky i nebezpečí - to je Costa Rica Adventure race 2013

V tropické Kostarice odstartoval světový šampionát v adventure race - náročný závod skládající se několika disciplín. O přední místa se ve vytrvalostním závodě přijely poprat dva domácí týmy sportovců, které čeká celkem devět dní plnění nelehkých úkolů.

11/29

TOI TOI Cup pokořen dvěma prvními místy Vojty Nipla a Romana Bence

Třetí listopadovou sobotu závodníky v cyklokrosu přivítaly Holé Vrchy. V rámci letošního TOI TOI Cupu tu nastal boj o medailové pozice a nejlepší časy.

11/28

Přemysl Švarc: Atlet s nejlepší fotografií roku

Triatlonistům jejich sezóna skončila a za svými výkony se mohou jen ohlížet. I v atletickém světě totiž rok někdy končí a je čas na rekapitulaci všech úspěchů. Přemysl Švarc si k celkové bilanci připsal ještě jedno další, posezónové prvenství.

11/21

První dva cenné kovy pro Cycling Team Znojmo

Šance poměřit své síly dostali cyklokrosaři druhou listopadovou sobotu v Hlinsku. V rámci čtvrtého závodu mezinárodního TOI TOI Cupu tu proti sobě nastoupili domácí i světoví závodníci.

11/19

Olympijskou sezonu zahájili Bauer s Nývltovou na stupních vítězů

Uplynulý víkend patřil ve finském Muoniu běžeckému lyžování. Mezi vítězi se blýskla hned dvě česká jména: Lukáš Bauer a Eva Vrabcová– Nývltová.

11/14

Evropský šampionát v cyklokrosu vynesl Niplovi 17. místo

11/06

Poslední letošní start Přemysla Švarce byl opět úspěšný.V Jižní Koreji získal 6. místo

10/31

Vojtěch Nipl pokračuje ve Světovém poháru ziskem dalšího 7. místa

Světový pohár změnil místo dějiště a 26. října se jeho druhá část odjela v Táboře. Cyklokrosař ze znojemského Cycling teamu se rozhodl útočit na přední místa, přesto mu v konečných výsledcích patřilo opět šťastné číslo 7.

10/24

Favorit letošní série závodů Světového poháru, cyklokrosař Vojta Nipl, odstartoval sezonu ziskem 7. místa

10/15

Lyžařská mise na Novém Zélandu vynesla Kristýně Kapounové postup na olympiádu v Soči

O této mladé lyžařce je poslední dobou hodně slyšet a v budoucnu tomu zřejmě nebude jinak. Během uplynulé sezóny se jí podařilo nasbírat důležité body. Na domácí scéně si odnesla řadu prvenství, v zahraničí obsazuje příčky nejhůře do 10. pozice.

10/08

Nývltová prokazuje skvělou formu i před sezónou. V posledním závodě běžeckého seriálu Run Tour si doběhla pro nejvyšší příčku

Sportovkyně Eva Vrabcová – Nývltová vyměnila lyže za běžecké boty a sklidila úspěch největší – první místo, které zároveň znamenalo nejlepší čas na letošní tour České Pojišťovny 2013.

10/01

TOI TOI Cup 2013 – úspěšný start mladých talentů Znojemského Cycling Teamu

Poslední zářijový víkend jezdci otestovali svojí kondici v TOI TOI Cupu. Tento závod odstartoval nadcházející cyklokrosovou sezónu, ve které Vojta Nipl a ostatní závodníci ze znojemského týmu zabojují o nejcennější kovy.

9/25

Přemysl Švarc, nejrychlejší duatlonista

Po zdravotně i sportovně úspěšném Mistrovství světa v Londýně se Přemek vrátil na skok zpět do Čech, aby se s ostatními utkal o titul mistra republiky v duatlonu. A svoji úspěšnou šňůru opět prodloužil.

9/19

Závěr přípravy si Nývltová osladila dvěma triumfy

Úspěšnou přípravu na nadcházející zimní sezonu, která bude vrcholit únorovými olympijskými hrami v ruské Soči, má za sebou běžkyně na lyžích Eva Vrabcová Nývltová. V uplynulém víkendu 14. a 15. září 2013 své letní soustředění zakončila dvěma vítězstvími na mistrovství České republiky.

9/19

Přemysl Švarc vybojoval na londýnském Mistrovství světa 35. pozici

Český sportovec v neděli 15. září poměřil síly s triatlonisty všech zemí a na startu celého závodu byl již zdravotně v pořádku. Jeho kondici potvrdilo i celkové umístění.

9/12

Skikrosař Radim Palán dobývá nový Zéland

Stylem start – cíl vyhrál Radim Palán o víkendu na přelomu září a října největší skikrosový podnik na Novém Zélandu nazvaný Rider X. Stal se tak prvním Evropanem, který zde v šestileté historii závodu dokázal triumfovat.

9/11

Boulařka Tereza Vaculíková je zpět ze soustředění u protinožců

Tereza se na zimní sezonu připravuje po celý rok. Za sněhem musela tentokrát až do Austrálie, kde celý měsíc s trenéry pilovala své dovednosti.

9/10

Beskydské sedmička 2013: Sedm nejvyšších vrcholů Beskyd zdolala v rekordním čase dvojice Jaroslav Balatka a Pavel Štryncl

Moravskoslezské Beskydy se staly dějištěm dalšího ročníku horského ultra maratonu a dálkového pochodu. Na necelých sto kilometrech čekalo na odvážlivé sportovce celkem sedm horských vrcholů s převýšením odpovídajícím výstupu na K2.

9/09

Petreček s Novotným zdolali Gasherbrum I a II

Opavský horolezec Tomáš Petreček se svým kolegou Markem Novotným zdolali na přelomu července a srpna dvě pákistánské osmitisícovky Gasherbrum I a II. V tomto roce jsou jediní, kteří se dokázali z těchto vrcholů v pořádku vrátit.

9/04

Kufa s Hadravou vyhráli na mistrovství republiky v plážovém volejbale

Vítězové satelitního turnaje CEV ve francouzském Montpellier Robert Kufa a Jan Hadrava triumfovali také na republikovém šampionátu, který se konal na přelomu srpna a září ve Slavkově.

9/03

Srpen byl pro beachvolejbalové duo Gálová – Nakládalová ve znamení bronzu

Za poslední tři srpnové týdny se beachvolejbalistkám Elišce Gálové a Šárce Nakládalové podařilo nasbírat neuvěřitelné tři bronzové medaile.

8/29

Nadějný cyklista Vojtěch Nipl dojel pátý na Českém poháru v Novém Měste na Moravě

Dva měsíce po maturitě se nadějný sportovec postavil na start další části Českého poháru 2013 v silniční cyklistice. Vojtu a další závodníky čekala trať o celkové délce 141 kilometrů v Novém Městě na Moravě. První červencový víkend absolvovali tedy celkem 6 okruhů.

8/27

Přemyslu Švarcovi startovní číslo 1 na CITY TRIATHLONU nepomohlo

Triatlonista Přemysl Švarc se pokusil prolomit svoji smůlu na letošním Mattoni CITY TRIATHLONU v Karlových Varech. Ten se konal minulý víkend a účastnili se ho české i evropské triatlonové špičky, konkurence tedy byla vysoká. Závod byl také součástí Evropského poháru a český závodník se na jeho startu cítil být zdravotně v pořádku.

8/22

Skicrossař Radim Palán si užívá zimu na Novém Zélandu

Formu na nadcházející zimní sezonu si ladí skicrossař Radim Palán na opačné straně zeměkoule. Do mekky všech adrenalinových sportů, na Nový Zéland zamířil už začátkem evropského léta.

8/19

S pěkným 4. místem se ze závodu MČR v olympijském triatlonu vrátil Přemysl Švarc

8/14

Beachvolejbalistky Gálová - Nakládalová se sice z Lichtenštejnska nevrátily s vítězstvím, za to bohatší o nové zkušenosti

8/08

6. místo pro triatlonistu Přemysla Švarce z Evropského poháru v tureckém Istanbulu

8/06

Beachvolejbalistky Gálovou a Nakládalovou čeká první společný evropský turnaj

Po víkendovém vítězném klání na Letním poháru žen, se beachvolejbalistky Eliška Gálová s Šárkou Nakládalovou přesunuly do Lichtenštejnska, kde je čeká první společný turnaj se zahraniční konkurencí.

8/01

Malý neúspěch na MS v Hamburku Přemysla Švarce nezastaví. Tvrdě trénuje dál.

Předposlední červencový víkend se konal v německém Hamburku další ze závodů Mistrovství světa v triatlonu. Český reprezentant Přemysl Švarc tentokrát získal 47. místo.

7/30

Eliška Gálová opět nejlepší juniorskou reprezentantkou v beachvolejbale

Mladá beachvolejbalová reprezentantka Eliška Gálová získala další mistrovský titul v juniorské kategorii na domácím poli. Nyní má před sebou ještě jednu velkou výzvu, kterou je účast na srpnovém Mistrovství Evropy do 22 let.

7/25

Neporazitelné beachvolejbalové duo Gálová – Nakládalová

Skvěle sehraná dvojice beachvolejbalového podsvětí, Eliška Gálová a Šárka Nakládalová, berou letos zatím suverénně první místa v turnajích Českého poháru. Na letošním prestižním turnaji Ideastav Cup, který se konal v Praze, se mistrně předvedly i po boku mužů.

7/18

Triatlonista Přemysl Švarc po krátké rekonvalescenci opět na stupních vítězů

Stačilo pár týdnů odpočinku, poctivý trénink a triatlonista Přemysl Švarc o sobě opět dává vědět svým kolegům.

7/16

Sezona pro Terezu Vaculíkovou nekončí ani v létě

7/11

Další prvenství pro beachvolejbalové duo Gálová – Nakládalová

Letošní sezona beachvolejbalových turnajů Českého poháru má na top příčkách dvě jména: Eliška Gálová a Šárka Nakládalová. Díky bohatým zkušenostem, které mají holky z předchozích let, tvoří silný neohrozitelný pár.

7/09

4. místo pro Terku Votavou v závodě Enduro Race Kouty

Bojovnice Tereza Votavová prožila na prvním dílu Specialized Enduro Serie opravdové peklo. Více jak tři čtvrtiny trati, včetně rychlostních zkoušek, absolvovala s nefunkční sedlovkou a zánětem v koleni. I přes nepřízeň však předvedla své bikerské dovednosti a závod dokončila na skvělém 4. místě.

7/02

Z prvního společného zahraničního turnaje se beachvolejbalistky Gálová a Nakládalová vrátily se skvělým 1. místem

6/25

Beachvolejbalistky Gálová a Nakládalová prokázaly před prvním zahraničním turnajem skvělou formu

6/20

Fourcrossařka Terka Votavová hlásí návrat do akce!

Po návratu z Norska se Terka Votavová konečně opět dostává ke svému milovanému fourcrossu. Po pár jízdách na silničce a dlouhé severské zimě strávené učením, které střídalo dření v posilovně a cestování, je čas naskočit do další sezony.

6/13

Robert Kufa a Jan Hadrava si přivezli z turnaje Beach Masters 2013 nádherné 1. místo

6/11

Triatlonista Švarc absolvoval závod na mistrovství světa v Madridu s naštípnutými žebry

5/28

Přemysl Švarc obhájil titul nejlepšího triatlonového sprintera ČR

5/23

3. místo pro beachvolejbalistky Elišku Gálovou a Šárku Nakládalovou

5/16

Terka Votavová se v Norsku pomalu rozehřívá na silničním kole

Fourcrossařka Terka Votavová se na svém studijním pobytu v Norsku po dlouhé severské zimě konečně projela na kole. Sněhová pokrývka je pryč a Terce se otevírá nový svět plný zábavných tras se zatáčkami a stoupáním. Navíc s krásnou okolní přírodou.

5/09

Přemysl Švarc ovládl letošní závod Run Tour v Plzni

5/03

Triatlonista Přemysl Švarc se zúčastnil druhého dílu Světové triatlonové série v americkém San Diegu

4/23

Další zprávy z Norska od fourcrossařky Terky Votavové

4/11

Pohlednice z Norska od Terky Votavové

4/09

Krásné 4. místo pro skicrossaře Jirku Čecha

4/05

Přemek Švarc ukončil přípravu na slunné Gran Canarii

4/04

Radek Čermák opět zacloumal s čísly a posunul český rekord v rychlostním lyžování na 237,697 km/h

Cesta lyžaře Radka Čermáka k dosažení rychlosti 240 km/h pomalu ale jistě přestává být pouhým snem. S novým rekordem ze série Speed Masters už mu zbývají jen necelé tři sekundy.

4/04

Skvělé výsledky Roberta Záboje z letošní série Masters vystřídalo předčasné ukončení sezony

4/02

Titul mistryně republiky v běhu na lyžích patří Evě Vrabcové-Nývltové

Eva Vrabcová-Nývltová se v závěru zimní sezony blýskla na špici běžkařských mistrů.

4/01

Radim Palán a Jirka Čech zazářili mezi elitními jezdci na Fajtově kopci

Konec sezony pro jezdce z týmu Dropit byl famózní. Dvojí vítězství, párty a crazy Harlem Shake.

3/28

Freeskierka Kristýna Kapounová si utrhla na posledním závodu Světového poháru této sezony parádní 6.místo

3/27

Lukáš Vaculík se stal mistrem republiky v akrobatickém lyžování pro rok 2013

3/26

Eva Vrabcová Nývltová ovládla letošní ročník Karlova běhu

Před mistrovstvím republiky ukázala Eva Vrabcová Nývltová, že má skvělou formu. S dvojím prvenství v závodě se neztrácela ani ve společné kvalifikaci s muži.

3/25

Mediální freestyle Dana Hanky

Stylový sestřih freeskiingu plného skvělých triků v podání Dana Hanky se líbil i v zahraničních médiích.

3/22

Jirka Čech se poctivě připravuje na juniorské MS

Jirka Čech zahájil měsíční přípravu před mistrovstvím světa juniorů, které se stejně jako loni pojede v italském Valmalencu.

3/21

Pozdrav ze severu od Terky Votavové

Čerstvé zprávy z pobytu fourcrossařky Terky Votavové v Norsku. Trénink každý den, poctivé studium a první oťukávání se s kolem.

3/20

Triatlonista Přemysl Švarc se pilně připravuje na nadcházející sezonu

Po účasti na mistrovství ČR v atletice se triatlonista Přemysl Švarc přemístil na ostrov Gran Canaria, kde se účastní přípravného tréninkového kempu.

3/14

Terka a Lukáš Vaculíkovi na Mistrovství světa v Norském Vossu

3/12

V Praze se lyžuje blaze

Radim Palán s partičkou lyžařských nadšenců zaútočil na noční Prahu s cílem otestovat sněhovou nadílku.

3/08

Raďas z Dropit teamu se vrací na svahy

Radim Palán si loni na předposledním závodu Českého poháru ve skicrossu utrhl kolenní vazy a šel pod "kudlu". I přes neúčast na posledním závodě si uhájil první příčku. V dubnu absolvoval operaci, přes léto rekonvalescenci a rehabilitace a letos už má první medailové ocenění.

2/28

Jednička nočního lyžování Radim Palán

Ve středočeském Monínci se jel noční závod. O tom, že je na startu potřeba se pořádně odpíchnout přesvědčil ostatní vítěz závodu Radim Palán z týmu Dropit riders.

2/21

Parta freeskierů se vydala natáčet freeski 3D videa na svahy jižních sousedů

Rakouská lyžařská střediska Hochkar a Semmering se stala dějištěm pořízení historicky prvního českého freeski videa ve 3D. V čele šestičlenné partičky freeskierů byl Dan Hanka.

2/19

Nývltová ukončila přípravu na MS ve Val di Fiemme

Běžkyně na lyžích Eva Vrabcová Nývltová odjíždí s týmem do švýcarského Davosu, kde se koná ve dnech 16. a 17. února závod SP.

2/15

Jiří Čech: „Skicross v Čechách zažívá boom“

Řady skicrossových nadšenců se neustále rozšiřují a významně tomu pomáhá projekt „S ČT NA VRCHOL“. Tento projekt České televize cílí na lyžaře, kteří chtějí okusit trať, atmosféru a dynamiku skicrossového závodu.

2/12

Jiří Čech: "V závodech Českého poháru si věřím na vítězství."

Na konci ledna se na Valašsku konal vůbec první závod ve Skicrossu v ČR. Nechyběl ani rider z teamu Dropit Jiří Čech. V závodě získal skvělé 3. místo.

2/05

Úspěšný start pro Lukáše Vaculíka ve švýcarském Airole. V Evropském poháru si zajel pro 5. místo

Po prvním úspěchu boulařského mastera Lukáše Vaculíka v Čechách následuje další, tentokrát evropského měřítka.

2/04

3. místo pro kitera Lukáše Vogeltanze na evropském šampionátu

1/30

O nový český rekord v rychlostním lyžování se zasloužil Radek Čermák

Na mistrovství světa v rychlostním lyžování byl překonán starý český rekord. Svou jízdou se o něj čestně zasloužil lyžař Radek Čermák.

1/29

Pěkné 7. místo pro cyklokrosaře Vojtu Nipla

Poslední možnost potrénovat před Mistrovstvím světa v cyklokrosu využil Vojta Nipl na závodě v americkém Cincinnati.

1/25

Triatlonová posila: Přemysl Švarc

Dalším členem posádky na lodi sportovců podporovaných Sport Konceptem se stává triatlonista Přemysl Švarc.

1/24

První a druhé místo pro akrobata na lyžích Lukáše Vaculíka

Boulař Lukáš Vaculík se pomalu vrací do formy. Ve svém prvním letošním závodě za sebou nechal i úřadujícího mistra republiky.

1/22

Lukáš Vogeltanz má k výhře Českého poháru ve snowkitingu dobře nakročeno

Po závodě Snowkite Masters je tu další výzva pro Oxbow ridera Lukáše Vogeltanze. Tentokrát na domácí půdě. Třídílná série Českého poháru ve Snowkitingu 2013 odstartovala v sobotu 19.ledna 2013 v Rýžovišti na Vysočině. Pro Lukáše dopadla vítězně.

1/18

Sport Koncept hlásí podporu dvěma nováčkům

Rebelové na sněhu, i tak by se dali nazvat tito dva jezdci, kteří si za svoji disciplínu vybrali freeskiing. Nechť jim LEKI dopomáhá na cestě k úspěchům!

1/15

Lukáš Vogeltanz dobojoval na letošním závodě Snowkite Masters

Bez zisku medaile, ale jako vždy spokojený Lukáš Vogeltanz dobojoval o titul Snowkite Mistra 2013.

1/15

Vojtěch Nipl slaví 3. místo na Mistrovství ČR v cyklokrosu ve Stříbře

Vrcholem domácí cyklokrosové sezony 2012/13 bylo v sobotu 12. ledna Mistrovství České republiky ve Stříbře. Na startu se sešla kompletní domácí špička včetně domácího Zdeňka Štybara, pro kterého to byl poslední krosový start sezony.

1/10

Snowkite Masters 2013: Lukášův report č. 2

Oxbow rider Lukáš Vogeltanz se v závodě snowkitových borců drží zuby nehty. Pokud uspěje dál, zajistí si postup mezi nejlepší pětku.

1/09

Lukáš na Snowkite Masters 2013

Ve Francii se právě bojuje o titul mistra snowkitingu. Na populárním a vyhledávaném závodě, kde se schází snowkitingová elita, je i náš rider Lukáš Vogeltanz.

1/08

Cyklokrosař Vojtěch Nipl překročil svoji první padesátku v počtu výher

Vojta Nipl z týmu Focus Cycling Znojmo zahájil Nový rok vítězstvím v Silvestrovském cyklokrosovém klání.

1/03

Fourcrossařka Terka Votavová před přesunem do Norska

Na přelomu roku se Terka Votavová vydala do Norska, kde má v plánu v rámci studia pilně trénovat na nadcházející sezonu. Před cestou stihla udělat ještě malý rozhovor.

12/18

Lukáš Vaculík hlásí comeback

Boulař Lukáš Vaculík pomalu začíná následovat svoji setru Terezu a pilně trénuje před prvním ostrým startem, který ho čeká na konci prosince v Obertauernu.

12/13

Terka Votavová se představila v televizním pořadu City Koktejl

Bikerka Terka Votavová se koncem minulého týdne objevila na televizní obrazovce. O své dosavadní fourcrossové kariéře, budoucích plánech, zranění a relativně drsné disciplíně pro ženy, hovořila v pořadu City Koktejl na TV Pětka.

12/06

Boulařka Terka Vaculíková získala olympijské stipendium

Finále Světového poháru a olympiáda v Soči. I to jsou cíle mladé nadějné boulařky Terezy Vaculíkové.

11/29

Cycling Team Znojmo: Dvakrát druhý Vojtěch Nipl

Cyklokrosař Vojta Nipl z týmu Focus Cycling Znojmo se postavil na start cyklokrosového závodu TOI TOI Cup vedle špičkových cyklokrosových jezdců. Do cíle dojel jako druhý.

11/22

Lyžařka Terka Vaculíková trénuje za oceánem

Boulařská naděje, Tereza Vaculíková, je zase na cestách a pilně trénuje na nadcházející sezonu, která odstartuje už 15. prosince prvním závodem ve Finsku.

11/15

Běžkařka Nývltová zahájí zimní sezonu závodem ve Finsku

Eva Vrabcová Nývltová má na listopad ve svém sportovním diáři opravdu plno. Čekají ji první závody FIS a světového poháru.

11/01

Zímák na ostrově Mauritius sjížděl 5m vlny

Jakub Zíma se minulý týden vrátil z Mauricia, kde strávil 14 dnů na vlnách.

10/24

Vaculíkovci se rozhodli „rozlyžovat“ na Hintru

Sourozenci Lukáš a Tereza Vaculíkovi odjeli do rakouského střediska Hintertux, aby si dali pořádně do těla.

10/18

Slávův fourcrossový podzim

Fourcrossař Sláva Szmigielski se rozloučil s letošní sezonou účastí na dvou závodech. Čekají ho dva malé operační zákroky, následná rekonvalescence a s novou sezonou vzhůru do pedálů!

9/25

Terka Votavová začíná pomalu ladit formu

Fourcrossařka Tereza Votavová se po delší sportovní odmlce chystá začít znovu s tréninkem. Přípravy na další sezonu spojí se studijním pobytem v Norsku.

9/20

Jiným sezona končí, Evě Vrabcové Nývltové začíná

O tom, že konec letní sezony je pro běžkyni na lyžích Evu Vrabcovou Nývltovou teprve začátkem, není pochyb. Z jednoho víkendu a účasti na čtyřech závodech dokázala získat dva mistrovské tituly.

9/18

Sláva Szmigielski sedmý na Spoke Downtown 2012

V průběhu léta se konal v Rakovníku velký cyklo event. Na skvělou trať vedenou středem města se vydal i náš Maloja fourcrossař Sláva Szmigielski.

9/12

Brýle Swans na tréninkovém výletě v Austrálii

Naděje dalších zimních olympijských her Tereza Vaculíková trénuje akrobatické lyžování u protinožců.

9/11

Cycling team Znojmo: Giant liga 2012

9/05

VIDEO: Zímák a Roťák na paddleboardech v akci

Oxbow rideři Jakub Zíma a Honza Rott se začátkem léta vypravili v doprovodu zkušených kajakářů na jednu z nejtěžších řek Slovinska. Nezapomněli vše zdokumentovat.

9/04

Cycling team Znojmo: Jiří Skalický 10. místo na GP HK

Dne 18.08.2012 se v Hradci Králové konal silniční závod zařazený do světového poháru kat. 1.2 UCI.

8/23

Terka Votavová v dokumentu Vrcholy

V loňském roce se fourcrossařka Tereza Votavová zúčastnila natáčení dokumentu Vrcholy. Tenhle zajímavý projektík dokazuje, že skutečný biker nezná hranice překážek.

8/21

Zímák řádí na windsurfingovém mistrovství světa v Lotyšsku

Oxbow rider Jakub Zíma má výbornou letní formu. Potvrdil to na dvou červencových závodech, které zajel v Chorvatsku. Další výzvou je mistrovství světa, které právě probíhá v Lotyšsku.

7/25

Jak tráví léto český Oxbow rider Lukáš Vogeltanz

„Lukash“ si kromě výuky nadějných mladých talentů užíval v Egyptě kitování. Jak parádní to bylo si můžete přečíst v jeho reportu.

7/18

Slávův report z druhého závodu Meatfly 3DHcupu

Ani na druhém závodě nechyběl náš Maloja fourcrossař Sláva Szmigielsky.

7/11

Fourcrossařka Terka Votavová předčasně ukončila sezonu

Při tréninku v Rokytnici si nadějná česká fourcrossová reprezentantka Tereza Votavová způsobila úraz, díky němuž se možná bude muset vzdát účasti na ME i MS.

6/27

Oxbow rideři Zímák a Roťák si užili paddleboard trip na Soče a windsurf trip v Maroku

Naši windsurfaři a paddleboardisti Zímák a Roťák si začínají užívat letní sezony do sytosti. Nejprve se vydali na řeku Soči, která je proslulá svými zákeřnými sifony, pod kterými skončilo nemálo kajakářů. A následně si kluci modřiny pofoukali v Maroku v malé vesničce, která je rájem windsurfařů. O svých nebezpečných výletech vypraví sami Roťák a Zímák, které naplno podporuje značka Oxbow.

6/26

Terka Votavová bez řetězů…

Fourcrosařka Tereza Votavová se o víkendu zúčastnila unikátní akce REDBULL PUMP RIDERS na ostrově Štvanice, kde se závodilo na pump tracku bez řetězů…

6/19

Fourcrosařka Terka Votavová na 7. místě ve Val Di Sole (IT)

Tereza je poslední dobou hodně na cestách. Série 4X závodů nahrazující Světový pohár totiž zvolila parádní termíny, a to hned tři závody po sobě, Itálie, Skotsko a Německo. V následujícím reportu se dozvíte, jak Terezea přišla k sedmému místu ve Val Di Sole v Itálii.

6/04

Sláva Szmigielski měl premiéru na Meatfly 3DHcupu

Prvního DH závodu v Jedlové u Jiřetína v rámci akce Meatfly 3DHcup se zúčastnil i Maloja fourcrossař Slavomír Szmigielski, který zde měl svou premiéru.

5/24

Roťák a Zímák skvěle odstartovali windsurfařskou sezonu

Oxbow windsurfeři Roťák a Zímák zajeli skvělé výsledky na prvních závodech této sezony. Poslední dubnový víkend si dosyta užili 1. závod slalomu Českého poháru ve windsurfingu na Nových Mlýnech. Nejen, že jim přálo skvělé počasí, ale také parádní drive, díky kterému skončil Zímák na 2. místě a Roťák na 6. O víkendu 19.-20. května se také konal závod Českého poháru lodních tříd Rac a Fun – Věstonická Venuše, kde Roťák skončil 1. a Zímák 4. Velká gratulace.

5/22

Focus Cycling Team závodí o sto šest

Cyklistická sezona je v plném proudu a Focus tým se pyšní několika vítězstvími. Zdeněk Mlynář vyhrál Druhý díl XCR Cup Specialized 2012 a Mezinárodní silniční maraton Evropa 2012. Nováček Vojtěch Nipl zvítězil ve Welsu a odnesl si cenu soutěže activity v závodu Grand Prix Sportland Niederösterreich.

5/09

Slavomír Szmigielski skončil 9. na Ilegal Enduro Race 2012

Sláva Szmigielski, podporovaný značkou Maloja, odstartoval novou fourcrossovou sezonu na Ilegal Enduro Race 2012.

5/04

Report z 1. závodu 4XProTour Houffalize v Belgii by Terka Votavová

Zima ani ještě nevzdala všechny své pokusy o to udržet si své místo na slunci a už je tu první závod letošní sezóny. Nutno podotknout, že to pro mě bylo celkem brzy vzhledem k okolnostem. Většina riderů, kteří přijeli už za sebou nějaký ten závod měli, což mi trochu chybělo, ale tak to prostě bylo a zabývat se tím, by nemělo význam. Zkrátka jedu s tím, co mám.

5/04

Značka Maloja podporuje fourcrosařku Terezu Votavovou

Terka je nadějná česká reprezentantka ve fourcrossu. Už 8let závodí v disciplínách Fourcross (4x), Downhill (DH), Enduro (EN), Allmountain (AM), Dual (DS). Před 5 lety dostala poprvé možnost se podívat do světa, přesněji na ME. Tam se rozhodla, že fourcross bude tou její hlavní disciplínou.

5/03

Andrea Krýslová si zařádila na Pradědu

Andrea Krýslová, členka DROPIT Teamu a přední česká freeskierka, si zimní sezonu užila do sytosti. Sice už máme letní počasí, ale tyhle fotky z Pradědu a z freeski jibbingu (sjíždění překážek - beden) na Červenohorském sedle musíte vidět. Hole LEKI jsou k nepřehlédnutí.

4/27

Radek Čermák obhájil 6. místo v žebříčku světového poháru

Ačkoliv se Radek umístil celkově na 6. místě ve světovém poháru, letošní zimní sezonu popisuje jako smolnou. A že k tomu má patřičné důvody.

4/24

Vojtěch Nipl přestoupil do FOCUSU

Znojemský Focus Cycling Team se dohodl na spolupráci s velkým talentem a nadějí české cyklistiky, cyklokrosovým specialistou Vojtěchem Niplem.

4/19

Focus Cycling: Velká cena ČEZ a první vítězství

Druhý ročník Táborských okruhů odstartovala Velká cena ČEZ. Závod byl tradičně vypsán na 50 kol, přičemž každé páté kolo se bodovalo systémem 5-3-2-1 bod a v posledním okruhu se rozdělovaly dvojnásobné body. S obrovskou bodovou převahou ovládl závod Zdeněk Mlynář z Focus Cycling Znojmo, který závod vyhrál

4/17

Zillertal trip

Začátkem dubna se bratři Vrbičové z Dropit týmu rozhodli se vší parádou rozloučit se zimou. Partička se vydala do zillertálského údolí, aby ji na několik měsíců řekli „sbohem".

4/13

Skicrossař Jirka Čech ukončil sezonu 4. místem na MČR, 1. místem na MČR juniorů a 13. místem na MS juniorů

Ukončení skicrossové sezony 2011/2012 patří neodmyslitelně k závodu mistrovství České republiky, které se koná každoročně ve Špindlerově Mlýně. Na startovní listině se objevila celá řada kvalitních skicrossařů, kteří jezdí světový pohár, doplněná českými a zahraničními jezdci. Mezi ně patří Tomáš Kraus (vícenásobný mistr České republiky), Filip Flisar (vítěz světového poháru 2012) a také člen DROPIT Týmu Jirka Čech.

4/12

Robo Záboj vyhrál ČP Masters a MČR Masters 2012

O víkendu 17. – 18. března se odjelo finále ČP Masters v Peci pod Sněžkou, kterého se zúčastnilo na 70 závodníků bojujících celý rok o vítězství v Českém poháru včetně našeho závodníka Roba Záboje. Týden na to proběhlo finále SKI SERIE MASTERS vedené jako MČR Masters v Pasekách nad Jizerou. A kdo se nakonec stal celkovým vítězem?

4/10

Radek Čermák obsadil 5. místo ve švédském Idre

Koncem března (24 a 25. 3. 2012) se ve švédském Idre jel 2x závod Světového poháru ve SPEED Ski. Zimní podmínky však vůbec nepřály, a tak se startovalo z levelu CHICKEN cca 50m pod vrcholem nejprudší sjezdovky světového poháru CHOCKEN. Radek však nakonec se svými hůlkami Leki vybojoval parádní 5. místo.

4/05

Focus Cycling Team Znojmo zahájil cyklistickou sezonu v závodě „Bíteš"

Tradičním otvírákem cyklistické sezony je brněnská „Bíteš“. Na startu se sešla konkurence z několika zemí Evropy a kompletní domácí peloton.

3/22

Jakub Zíma a Honza Rott si vyjeli na CABO VERDE

Čeští Oxbow rideři a windsurfeři "Zímák" a "Roťák" si vyjeli s partičkou kámošů na parádní vlny do CABO VERDE. A aby jste si taky trochu užili toho sluníčka a pěkných vln, tak vám předáme report z téhle akcičky přímo od Zímáka. Oba kluci jsou fešně vybaveni oblečením OXBOW.

3/20

Značka Leki sponzorovala Mistrovství světa ve skibobech

Tři tituly a další čtyři medaile vybojovali na mistrovství světa v Deštné čeští reprezentanti v jízdě na skibobech. Leki tak nechyběly ani v Orlických horách, kde podpořily Český svaz skibobistů.

3/15

Radim Palán předčasně ukončil skicrossovou sezonu

Další závody FIS Českého poháru ve skicrossu se tentokrát odehrály ve středisku Bublava. Zde samozřejmě nemohl chybět ani dropit.cz team v čele s Radimem Palánem, který přijel na Bublavu v roli lídra FIS Českého poháru. Vše dopadlo ale dost nešťastně, a to utrženými vazy v koleni a tím pádem i předčasným ukončením sezony.

2/23

Skicrossová sezona pokračovala na Dolní Moravě

Zima je v plném proudu a s ní i skicrossová sezona, která pokračovala dalším závodem ve skiareálu Větrný Vrch na Dolní Moravě. A ve výsledkové listině zanechali výraznou stopu i jezdci dropit.cz teamu, řítící se korytem s hůlkami LEKI.

2/14

"Lukash" se stal mistrem ČR v race SNB a bodoval na Koma Competition

Na prvním letošním českém snowkite závodu Koma Competition Winter se odjel plánovaný Race i Freestyle a v obou klání obsadil Oxbow jezdec Lukáš Vogeltanz parádní druhá místa. Krátký čas na to se také stal mistrem ČR v race SNB na MČR Abertamy Open, kde také získal 2. místo v kategorii freestyle SNB.

2/02

LEKI zářily v dalších FIS závodech Českého poháru ve skicrossu

Po úvodním skicrossovém víkendu ve skiareálu Karolínka se FIS Český pohár přesunul na druhou stranu republiky do krušnohorského areálu Potůčky. Malá vesnička na česko německé hranici, kde se již loni jely závody Českého poháru, opět přivítala českou špičku této disciplíny – Dropit team vybavený holemi LEKI. Doplnili ho také závodníci a závodnice ze Španělska, Slovinska, Německa, Rakouska, Belgie a dokonce jeden skicrossař z Japonska.

1/31

Český OXBOW rider Lukáš Vogeltanz nejezdí, ale lítá

Lukáš je úplným nováčkem v týmu Oxbow, ovšem hned v úvodu se všem předvedl vítězstvím v nejznámějším a nejslavnějším snowkitovém závodě v Evropě Snowkite Masters 2012.

1/26

Eva Nývltová na Tour de Ski

Do Tour de Ski Eva vstupovala s rozpačitými pocity ze začátku závodní sezóny. Zranění v poslední části podzimní přípravy a posun přípravy na sněhu se projevily a vybraly si svou daň v podobě nepříliš oslnivých výsledků z kraje sezóny. Avšak výsledky v podzimních závodech a testech byly velmi slibné, a tak Eva vstupovala do celé Tour s nadšením a velkým očekáváním.

1/26

Radim Palán vyhrál druhý FIS závod Českého poháru na Karolince

Téměř kompletní špička českého i moravského skicrossu se sešla 21. a 22. 1. ve Valašském království, v městečku Karolinka, kde se konaly první dva FIS závody Českého poháru ve skicrossu. Tuto událost si nenechali ujít jezdci podporováni LEKI Radim Palán, Radek Čermák a Jirka Čech. Účast se vyplatila a výsledky stály to za to!

1/24

Eva Nývltová zazářila na Českém poháru Vysoké nad Jizerou

V pátek 13. 1. 2012 odstartoval v areálu Šachty ve Vysokém nad Jizerou třídenní maraton závodů Českého poháru dorostu a dospělých, kde se v nejlepším světle ukázala Eva Nývltová. Ta si s přehledem dojela pro první místo a ukázala tak, že u nás opravdu nemá konkurenci. Další závodníci z klubu Olfin Car - Vella Trutnov byli také úspěšní. V oblečení Maloja a s hůlkami LEKI jim to i mimořádné slušelo.

1/23

Parádní freeride s holemi LEKI

Skvost na všech svazích, kde se objeví, a přední česká freeskierka Andrea Krýslová z DROPIT Teamu se podělila o parádní freeridové fotky s holemi LEKI. Delší komentář než "Hůlky jsou uplně skvělý" asi netřeba, fotky mluví za vše.

1/20

Radek Čermák vyhrál MČR ve Speed Ski závodu

O víkendu se v Rakouském Lackenhofu jel první SPEED Ski závod sezóny 2012, jednalo se o FIS (International Ski Federation) závod, mistrovství Rakouska a zároveň Mistroství ČR, které Radek Čermák vyhrál.

1/19

DROPIT Team: Norway experience

Rider Radim Palán se ke konci roku 2011 vydal na sever, na návštěvu svého teammatea Pavla Draštíka. Společně se rozhodli pořádně prozkoumat Paulieho nynější bydliště – zemi pro mnohé zaslíbenou - Norsko. Na plno využili všechny možnosti, které tento zimov právě teď nabízí – hory, oceán, surf a ski!

1/17

Ultimate skier camp na ledovci Stubai

První lyžařský kemp se v této sezoně odehrál na ledovci Stubai v polovině prosince pod vedením dropit.cz ridera Radima Palána. Vše vyšlo na jedničku… od luxusního ubytování s každodenním wellness a šesti chodovými večeřemi (drinky nepočítaje), přes legraci při "krájení" zasněžených kopců, až po moc fajn počasí a partu dobře naladěných a k tomu ještě šikovných lidí… sedlo si prostě všecko a v únoru se jede zas!

1/17

Český OXBOW rider Lukáš Vogeltanz vyhrál Snowkite Masters 2012

Lukáš Vogeltanz se jako úplný nováček týmu Oxbow v úvodu předvedl v tom nejlepším světle. Ve Francii získal to nejvyšší ocenění v nejznámějším a nejslavnějším snowkitovém závodě v Evropě Snowkite Masters 2012. Lukáš se jen několik dnů před tím stal členem „Oxbow family“ jako velmi talentovaný český kiter, který se nepoddává sněhu, ani vodě. Oxbow tým je jistě hrdý.

1/12

DROPIT Team: Prosincový shred na Neklidu

Vánoční svátky nám kromě jiných nadílek přinesly i první dávku sněhu. V záchvatu euforie z letošních prvních vloček se hned začalo s budováním místního Swis-Shop.cz snowparku, kde se díky tomu podařilo celkem dustojně oslavit World Snowboard Day. Toho se zúčastnili také naši rideři - bratři Vrbitchové.

1/05

Zdeněk Mlynář má na kontě 23 vítězství

Zdeněk Mlynář z Focus Cycling Team Znojmo se po dvou závěrečných výhrách stal celkovým vítězem Oderského poháru!

1/03

Lukáš Vaculík obsadil 3. místo na exhibičním závodě v Obertauernu

Lukáš Vaculík krásně završil rok 2011 v rakouském středisku Obertauern, kde se zúčastnil exhibičního závodu v Dual mogulech. Odvezl si dáreček v podobě 3. místa.

12/22

Závody Na lyžích okolo Pece

Dne 17. 12. 2011 proběhl v Peci pod Sněžkou první ročník závodu na běžkách a skialpech. Vzhledem k nedostatku sněhu, kterého bylo v předešlích týdnech poskromnu, se do poslední chvíle závod odkládal. Krakonoš však závodníkům dopřál a sníh napadl. Organizátoři se proto rozhodli závod uspořádat bez větší propagace, na kterou už nebylo více času.

12/09

Eva Nývltová vstoupila do nové sezóny Světového poháru s rozpačitými výsledky

Běžkařka Eva Nývltová zahájila zimní sezonu Světového poháru v Düsseldorfu s rozpačitými výsledky. Sobotní kvalifikace sprintu jednotlivců pro Evu nebyla optimistickým začátkem – umístila se až na 53. místě. „Městský sprint není pro mě nic, co bych vyhledávala, nikdy se mi v nich nedařilo,“ přiznává pětadvacetiletá trutnovská běžkyně na lyžích Eva Nývltová.

11/21

Novinky od Vaculíků

Naše české boulařské naděje sourozenci Terka a Lukáš Vaculíkovi se připravují na nadcházející sezonu. V ní bude Lukáš využívat kromě holí a rukavic LEKI také brýle SWANS a helmu SH+. Terka se zase zúčastnila oficiálního setkání lyžařů a snowboardistů, které ji dalo další hrst odvahy.

11/08

Slavomír Szmigielski slaví 3. místo ve Spoke České 4X lize

Náš fourcrossový jezdec Slavomír Szmigielski si na výkony dává v posledních týdnech docela záležet. Kromě toho, že získal 2. místo v kategorii Elite finálového závodu Spoke České 4X ligy v Aši, které ho katapultovalo na celkovou 3. pozici, srovnal síly i se zahraničními jezdci na Mistrovství České Republiky v Single Speedu, kde skončil na desátém místě.

11/04

Zímák si užíval podzimních vln na ostrově Mauricius

Jakub Zíma alias Zímák se rozhodl zahnat podzimní splín pořádnou windsurfovou jízdou na ostrově Mauricius. Přinášíme vám novinku ze Zimákova wave tripu, který barvitě líčí v následujících řádcích.

10/27

DROPIT Team se připravoval na novou sezonu na ledovci v Itálii a Rakousku

Český reprezentační skicrossový tým vyrazil před dvěma týdny na přípravu do Itálie na ledovec Passo Stelvio. Neunikl ani druhému soustředění v rakouském Hintertuxu. Počasí přálo, takže si Radim Palán společně s Tomášem Krausem, Nikolou Kučerovou, Petrem Takáčem, Jirkou Čechem, Jakubem Kopřivou a Simonou Strychovou užívali… pořádnou makačku!

10/18

Volejbalistky se pilně připravují na poslední turnaj sezóny v Thajsku

Kiki s Maki tvrdě trénují na svůj poslední turnaj sezóny, který se uskuteční od 2.11. v Thajsku. Hlavním cílem beach volejbalistek bude vylepšit si pozici v olympijském žebříčku, a tím si i připsat co nejvíce bodů.

10/13

Zdeněk Mlynář zabodoval v Náměšti na Hanné

Lídr znojemského FOCUS Cycling týmu Zdeněk Mlynář si podle vlastních slov „po nevydařeném sobotní poháru“ v Lošticích, vše vynahradil na nedělním cyklokrosovém závodě ČP Masters v Náměšti na Hanné, kde zvítězil.

10/11

Zdeněk Mlynář na průběžném 2. místě po 3. závodě TOI TOI Cupu 2011

V sobotu 08. 10. 2011 pokračoval český pohár v cyklokrosu tradičním závodem v Lošticích. Po předchozím, pro krosy netypickém tropickém počasí, nastala změna a vše, co patří ke krosové sezóně, si mohli užít i účastníci TOI TOI Cupu. Podmáčenou trať, krátký, ale intenzivní déšť, teploty od 5 – 10°C a velice čerstvý a silný vítr – to vše museli zvládnout i závodníci z Focus Cycling Teamu.

10/04

Zdeněk Mlynář obsadil 3. místo na TOI TOI Cupu 2011

Na svátek sv. Václava v Den české státnosti 28. září se konal 2. závod českého poháru v cyklokrosu TOI TOI Cup v Mnichově Hradišti. Zdeněk Mlynář (Focus Cycling Team) startoval ze zadních řad, ale znovu předvedl skvělý výkon a závod dokončil na třetím místě za vítězným Martinem Zlámalíkem (KDL Trans) a Petrem Dlaskem (Rubena Birell Specialized).

9/29

Olfin Car - Vella Trutnov: 4x zlato a 4x stříbro z letního Mistrovství ČR

Zářijový víkend (10 - 11. 9. 2011) proběhl v Liberci ve znamení letního Mistroství ČR dorostu a dospělých 2011, nazvané Ski Tour Liberec. V sobotu se závodilo o mistrovské tituly v běhu na kolečkových lyžích v areálu ve Vesci. Dopoledne byl na programu sprint a odpoledne následoval distanční závod. V neděli pokračoval závod v běhu do vrchu Pilínkov-Ještěd, do něhož se startovalo gundersenovou metodou (tedy v odstupech dle ztrát z předchozího dne).

9/28

Značky LEKI a Maloja podporují reprezentantku ČR v běhu na lyžích Evu Nývltovou

Eva Nývltová patří k nejlepším běžkyním na lyžích a do českého reprezentačního týmu ČR. Mezi její nejlepší umístění patří 19. místo v celkovém pořadí Tour de Ski (2011) (druhé nejlepší v ČR, lépe se umístila pouze Katka Neumannová), kdy se Eva zařadila do červené elity – tedy mezi 30 nejlepších lyžařek světa.

9/20

Dropit tým: léto + lyže + Leki = offroad cross

Kluky z Dropit týmu, Radima Palána a Dana Martínka, už nebavilo jen tak sedět a čekat, až konečně napadne pořádný zimní prašan. Rozhodli se tak, že si letní zábavu trochu zpestří…jak? To se podívejte sami.

9/19

Oxbow podporuje paddleboardisty Honzu Rotta a Jakuba Zímu

Značka Oxbow podporuje Honzu Rotta a Jakuba Zímu, kteří patří k české elitě ve sportech paddleboarding a windsurfing. Ujíždějí si také na funboardu, adrenalin je prostě jejich životní nápní.

9/16

Focus Cycling team Znojmo : Zdeněk Mlynář vyhrál pelhřimovský závod terénářů

Ve městě Pelhřimov se již po čtvrté konal pod záštitou značky Scott a Velosport Valenta závod předních českých terénářů. Ti si objeli krátký okruh 1km, který nabízel nejen roviny, ale i obtížnější pasáže jako například sjezd schodů, ostré zatáčky či umělé překážky.

9/08

Beach volejbalistky Kolocová a Sluková jsou mistryněmi ČR

Po menším neúspěchu na posledním turnaji světové série v holandském Den Haagu si Kolocová a Sluková spravily chuť na Mistrovství ČR žen v Chodově u Karlových Varů, kde 26. srpna získaly zasloužený titul mistryň ČR.

9/07

Lukáš Vaculík zabodoval na Kromwars v Kroměříži

Prvního ročníku Kromwars, exhibice nejlepších freeskierů, se 3. 9. v Kroměříži zúčastnil i Lukáš Vaculík, aby vyzkoušel zač je toho freeski water jump loket. Ačkoli to není jeho primární disciplína, skončil na skvělém 7. místě.

8/25

Focus Cycling Team Znojmo má za sebou Velkou cenu Hradce Králové

Na Velké ceně města Hradce Králové, která se konala 19. srpna, se startovní listina blýskala mnoha známými jmény českých špičkových cyklistů. Zúčastnil se i Focus Cycling Team Znojmo, z něhož se na start postavila pětice závodníků včetně Marcela Kachlíře, který se vrátil po dvou měsíční pauze, proto bral závod spíše jako rozjížďku v závodní intenzitě bez ambicí na nějaký výsledek nebo platnou pomoc kolegům z týmu.

8/18

Jezdec Slavomír Szmigielski získal v červencových závodech 2. a 3. místo

Pro našeho fourcrossaře a bmx jezdce Slavomíra Szmigielskiho byl červenec úspěšný měsíc. Nejenom, že si v závodě Spoke DowntTown Rakovník 2011 vybojoval skvělé 3. místo, ale přidal k tomu i stříbro ze SPOKE České 4X Ligy v Kraslicích.

8/11

První „pětka“ na kontě beach volejbalistek Kolocové a Slukové

Kristýna Kolocová a Markéta Sluková se v posledním kole grandslamu vytáhly a vybojovaly v Klagenfurtu páté místo. Pro loňské mistryně Evropy do 23 let to tak bylo perfektní dotažení turnajů elitní kategorie.

8/04

GRAND SLAM: beach volejbalistky obsadily 9. místo ve Starých Jablonkách

Kiki s Maki bojovaly na předposledním Grand Slamu ve Starých Jablonkách o páté místo proti brazilské dvojici Talitě a Antonellitě. Po jednoznačném vítězství ve druhém setu však děvčata nedokázala hru dotáhnout do konce a prohrála 1:2 (15:21, 21:10, 7:15). Zpátky domů si tak vezou další deváté místo a několik získaných bodů.

8/02

Triumf cyklisty Radka Bečky v desátém díle Grand Prix EFISAN

Radek Bečka z týmu Focus Cycling Znojmo získal prvenství v desátém díle GIANT LIGY – Grand Prix EFISAN, který se konal 27. července v Plzni. V téměř stodvacetičlenném startovním poli nabitém zvučnými jmény se nenechal zahanbit a dojel si rovnou pro první místo.

6/23

Kiki s Maki skončily na 17. místě na MS v Itálii

Mistrovství světa v plážovém volejbale konaném v Itálii od 13. - 19. 6. 2011 se účastnilo osm českých reprezentantů. Kristýně s Markétou bohužel štěstí nepřálo, když nastoupily do závodu s bezchybnými Brazilkami a prohrály s nimi 0:2.

5/26

Radek Čermák získal skvělé 3. místo na Světovém šampionátu v rychlostním lyžování

Sice trochu opožděně, ale přeci. Naše harrachovská raketa Radek Čermák získal nádherné třetí místo v závodě SPEEDSKI MASTER 2011. Tento prestižní závod, který se letošní rok konal v rakouském Verbieru, představuje opravdové adrenalinové jezdce, takže Radkovi gratulujeme za tak skvělý výkon i odvahu.

5/19

Světový pohár ve Snowboardingu 2011 se bude konat v areálu SnowWorld Landgraaf

Dne 14. října 2011 bude známý holandský hotel s vlastním lyžařským areálem SnowWorld Landgraaf opět hostit závod Světového poháru ve Snowboardingu v paralelním slalomu LG FIS Snowboard. Organizace Světového poháru tím potvrzuje, že SnowWorld je mezinárodně uznávané místo pro konání vrcholových sportovních akcí. Není proto divu, že se SnowWorld může rovnat velkým lyžařským střediskům jako je Sölden (Rakousko), Beaver Creek (USA), Val d'Isère (Francie) a Garmisch Partenkirchen (Německo).

5/18

Den za dnem k 17. místu Světové série v Šanghaji

Již po osmé v řadě přivítá Šanghaj turnaj Světové série, který je třetím ženským a po Brazílii druhým společným turnajem mužské i ženské kategorie. Vůbec poprvé se Maki s Kiki utkaly v rámci Světové sérii se zkušenými českými beach volejbalistkami Háječkovou a Klapalovou. Dokázaly porazit Holanďanky a v konečném napínavém souboji bohužel podlehly zkušenějším Američankám a obhájily tak již podruhé 17. místo.

5/11

Kiki s Maki obhájily na turnaji v Číně 17. místo

Ke konci dubna byla v čínské Sanye zahájena soutěž druhého turnaje letošní Světové série. Na akci se přihlášilo 72 ženských reprezentačních párů z osmadvaceti zemí světa. Nechyběly ani plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková, které vybojovaly sedmnácté místo.

4/30

Nadějné beachvolejbalistky Kolocová a Sluková si ze Světového turnaje v Brazílii přivezly 9. místo

Kristýna s Markétou potvrdily, že patří do širší světové špičky v beachvolejbalu. Na prvním turnaji Světové série v Brazílii vybojovaly deváté místo, a tím si připsaly 240 bodů do světového žebříčku, z něhož se 16 nejlepších dvojic přímo kvalifikuje na Olympijské hry v Londýně.

4/12

Sluková a Kolocová chystají nový web

Úspěšný beachvolejbalový pár Sluková a Kolocová z pražského Bison Beach Volleyball Clubu právě spustil demo verzi nových webových stránek. Brzy se tak budeme moct o těchto juniorských mistryních Evropy dozvědět více.

4/01

Eva Samková je opět juniorskou mistryní světa

Velkou radost právě teď zažívá snowboardcrossařka Eva Samková, která obhájila titul mistryně světa juniorek v italském Valmalenku. Je to její již druhá zlatá medaile v řadě, což je na jejích sedmnáct let už úctyhodný výkon. Krom toho je to asi ten nejhezčí dárek k jejím brzkým narozeninám.

3/31

Tereza Vaculíková získala bronz na Mistrovství světa juniorek

Tereza Vaculíková si z Mistrovství světa juniorek v jízdě v boulích ve finském Jyväskylä přivezla krásnou bronzovou medaili a čtvrté místo z paralelního závodu. Završila tak úspěšnou sezonu, kdy si kromě těchto posledních výsledků připsala i 11. místo v seniorském Mistrovství světa a překvapivé 7. místo v závodě Světového poháru.

3/21

Eva Samková získala svou první medaili na Světovém poháru ve snowboardcrossu

Světový pohár ve snowboardcrossu, který se konal v pátek 18. března v italském Valmalenco, byl úžasným zážitkem pro českou snowboardcrossařku Evu Samkovou. Ta si vybojovala neuvěřitelné 2. místo a získala tak první životní seniorskou medaili.

3/17

Tereza Vaculíková obsadila 7. místo ve Světovém poháru v Åre

Úspěšný závod Světového poháru v jízdě v boulích ve švédském Åre má za sebou Tereza Vaculíková, která se poprvé dostala do první desítky. Do finále postoupila z 10. místa a přes Audrey Robichaudovou se probojovala do dalšího kola. Tam sice prohrála s Jennifer Heilovou, druhou závodnicí celkového pořadí ve Světovém poháru, ale umístila se i tak na krásné 7. příčce.

2/17

Čeští skibobisté úspěšně zakončili MS v Nauders – získali 19 medailí

Mistrovství světa 2011 v jizdě na skibobu, které se konalo ve dnech 11-13.02.2011 v Nauders, bylo velice úspěšné pro české reprezentanty. Z asi osmdesáti zúčastněných skibobistů z 12 zemí světa, kteří se utkali v disciplínách slalom, obří slalom, super-G a kombinace, získali naši reprezentanti 19 medailí.

2/10

Tereza Vaculíková si na MS dojela pro 11. místo

Na Mistrovství světa v jízdě boulích v americkém středisku Deer Valley v Utahu zajela životní závod Tereza Vaculíková. Skončila na skvělém 11. místě a chybělo opravdu málo k TOP desítce.

2/09

Eva Samková získala 5. místo na MS v La Molině

Juniorská mystrině světa Eva Samková si na Mistrovství světa ve snowboardcrossu ve španělské La Molině vybojovala krásné 5. místo.

6/25

Schöffel podporuje Skol Max

Lyžařská a snowboardová škola Skol Max ve Špindlerově Mlýně se může těšit ze spolupráce se značkou Schöffel. Ta více než 120 instruktorům lyžování a snowboardingu s licencí Asociace profesionálních učitelů lyžování a servisnímu týmu poskytla kvalitní funkční zimní oblečení.

2/16

Olympijská výbava pro Zuzanu Doležalovou

Zuzana Doležalová (za svobodna Vojtěchová) je jednou z nadějí české reprezentace na letošních ZOH v kanadském Vancouveru.