Please enable JS

Rock Machine

Více o značce

VIZE ZNAČKY
Proč tu jsme: Chceme přinést pohodlí, usnadnit jízdu a vyvíjet kola, která jsou zábavná, spolehlivá a snadno se udržují. Vidět lidi, jak si společně užívají každou vteřinu jízdy, je to, co nás den co den motivuje.
AMBICE PRODUKTU
Rock Machine se nebojí využít každou příležitost pro nové kategorie produktů a udržet se v nich na špičce. Zůstáváme soustředění a připraveni jít novými zajímavými směry, ale vždy ctíme jednu důležitou podmínku: zdravý rozum. Snažíme se dosáhnout a udržet si status nejlepších ve své třídě, špičkových ve svém oboru a spolehlivých partnerů. Vždycky chceme zůstat trochu jiní, udržovat věci super jednoduché a bavit se u toho!
CÍLE ZNAČKY
Cíle vnímáme jako milníky na naší cestě. Jedním z nich je vyrobit 100 000 kol do roku 2025. Abychom tohoto cíle dosáhli, musíme zvýšit povědomí o značce. To je klíčový cíl do budoucna. Přitom však musíme zůstat šetrní k životnímu prostředí.
Udržitelný rozvoj je konečný cíl. Poskytovat zábavu co největšímu počtu lidí prostřednictvím jízdy našich kol a zároveň se snažit co nejlépe chránit planetu, na které jezdíme.
STRATEGICKÝ CÍL
Ještě jednou: Na kolech Rock Machine je zábava jezdit, jsou odolná a snadno se udržují. Ideální nástroj pro “každodenního bojovníka” pocházející ze střední třídy a hledající zábavu uprostřed životních výzev.
KE STAŽENÍ


Kontakty

Michal Trunec

Obchodní zástupce
+420 601 136 244
michal.trunec@levelsportkoncept.cz

Petr Kopačka

Obchodní zástupce
+420 728 603 371
petr.kopacka@levelsportkoncept.cz

Stanislav Novotný

Obchodní zástupce
+420 720 822 838
stanislav.novotny@levelsportkoncept.cz

Peter Vykoupil

Obchodní zástupce
+421 903 617 411
peter.vykoupil@levelsportkoncept.cz

POSLEDNÍ NOVINKY

Velký dětský den na kolech se valí do Brandýsa nad Labem - Staré Boleslavi

Velký dětský den na kolech se valí do Brandýsa nad Labem - Staré Boleslavi

18. září 2023 / Bike
Přemýšlíte, kam s dětmi na kole? Chcete, aby si zlepšily techniku jízdy a současně si vychytaly pravidla silničního provozu?... ČÍST VÍCE
Chcete-li se prohnat lesem s motorem, Rock Machine Blizzard e70-297 je správná volba.

Chcete-li se prohnat lesem s motorem, Rock Machine Blizzard e70-297 je správná volba.

21. srpen 2023 / Bike
Elektrokolo Rock Machine Blizzard e70-297 je enduro nabité energií. Přesvědčili se o tom i v redakci časopisu ElectricBike, jehož aktuální... ČÍST VÍCE
LEVELSPORTKONCEPT oficiálním distributorem značky ROCK MACHINE

LEVELSPORTKONCEPT oficiálním distributorem značky ROCK MACHINE

1. červenec 2023 / Bike
LEVELSPORTKONCEPT přebírá distribuci značky kol Rock Machine od 1. 7. 2023 Portfolio distributora prémiových sportovních značek LEVELSPORTKONCEPT (dále LSK) se... ČÍST VÍCE

B2B LEVELSPORTKONCEPT
VSTUP PRO OBCHODNÍ PARTNERY