Please enable JS

ONE Bikeparts

Více o značce

Značka ONE Bikeparts nabízí kvalitní cyklistické doplňky a náhradní díly, které vyvíjí cyklisté s 20 lety zkušeností v branži výroby kol. Milujeme kola, cyklistiku, a proto navrhujeme maximálně funkční a praktické produkty, které vám zpříjemní jakýkoliv den v sedle. Každý z našich výrobků je proto naprosto jednoduchý k obsluze, montování a údržbě a dbáme na dlouhou životnost.
Produkty ONE navrhujeme, vyvíjíme a testujeme v Beskydech, v Kopřivnici, v úzké spolupráci s výrobci špičkových kol Superior a Rockmachine.

Doplňky ONE Bikeparts uspokojí všechny druhy cyklistů: závodní jezdce, hobby cyklisty, výletníky a cestovatele nebo každého, kdo od kola čeká to nejdůležitější: zážitky a radost z pohybu.

POSLEDNÍ NOVINKY

Výběrové řízení na pozici: Junior Účetní

Výběrové řízení na pozici: Junior Účetní

11. červen 2024 / Ski/Outdoor
Výběrové řízení na pozici: Junior Účetní (Ekonomika a podnikové finance, Mzdové účetnictví, Administrativní pracovník) Co vás u nás čeká/Jaká bude náplň... ČÍST VÍCE
Výběrové řízení na pozici: SKLADNÍK/MANIPULANT

Výběrové řízení na pozici: SKLADNÍK/MANIPULANT

7. únor 2024 / Ski/Outdoor
Výběrové řízení na pozici: SKLADNÍK/ MANIPULANT Co vás čeká Tolik sportovního zboží jste v rukou ještě neměli! Hledáme vhodného kandidáta a sportovního... ČÍST VÍCE

B2B LEVELSPORTKONCEPT
VSTUP PRO OBCHODNÍ PARTNERY