Please enable JS

iXS

Více o značce

Vše, co děláme, má kořeny v jízdě na kole. Od oblečení až po chrániče, žijeme vášní pro svobodu dvou kol a místa, kde ji prožíváme.
Naše přilby, chrániče a oblečení jsou testovány v reálném světě při jízdě na čas, na okruzích v bikeparku, na vysokohorských stezkách, stejně jako na nekonečných šotolinových cestách. Navrženo pro každou jízdu a pro každého.
Od prvního dne se iXS vyvíjí. Ambiciózně, skromně a odhodlaně.
Od roku 1979 jsme ušli dlouhou cestu, ale naše vášeň pro sport na dvou kolech zůstává stejně silná jako dřív. Naše rodinná firma přináší bezpečnost a pohodlí pro vaši jízdu prostřednictvím důkladně vyvinutých inovativních přileb, crháničů a oblečení. Existujeme proto, abychom minimalizovali nebezpečí, maximalizovali příjemné chvíle a posilovali jezdecké komunity prostřednictvím výzkumu, vývoje, vzdělávání a spolupráce.
 
Od nejlepších světových jezdců až po komunity budující stezky, které je udržují v terénu, a naši uznávanou celosvětovou závodní sérii iXS (iXS Dirt Masters, iXS Downhill Cup), jsme odhodláni podnikat přímé kroky k rozvoji tohoto sportu a dávat jezdcům možnost tlačit na pilu a jít dál.
KE STAŽENÍ


Kontakty

POSLEDNÍ NOVINKY

Výběrové řízení na pozici: Junior Účetní

Výběrové řízení na pozici: Junior Účetní

11. červen 2024 / Ski/Outdoor
Výběrové řízení na pozici: Junior Účetní (Ekonomika a podnikové finance, Mzdové účetnictví, Administrativní pracovník) Co vás u nás čeká/Jaká bude náplň... ČÍST VÍCE

B2B LEVELSPORTKONCEPT
VSTUP PRO OBCHODNÍ PARTNERY