Please enable JS

Goodyear

Více o značce

Zrozen ze závodního dědictví

Název Goodyear se poprvé objevil na plášti pro jízdní kolo v roce 1898. Od té doby se Goodyear a legendární logo okřídlené boty prosadily v širokém okruhu vítězů v celém spektru motoristického sportu.

O společnosti Goodyear Tire & Rubber Company a Rubber Kinetics

Goodyear se svou globální přítomností a dopadem na různá průmyslová odvětví je jednou z největších světových společností v oblasti plášťů. Jako lídr v tomto odboru se společnost Goodyear snaží vyvíjet nejmodernější produkty a služby, které určují technologické a výkonové standardy.

Goodyear se chce etablovat jako vedoucí značka v globálním segmentu plášťů pro jízdní kola prostřednictvím licenční spolupráce se společností Rubber Kinetics, specialisty na výkonné cyklistické pláště. Goodyear mají díky nejnovějším inovacím vynikající spolehlivost, styl a výkon.
Goodyear se vrací zpět k cyklistice

Goodyear a legendární logo Wingfoot byly prominentní v kruhu vítězů v celém spektru motoristického sportu. Nyní od roku 2018 se Wingfoot vrací ke svému původnímu původu na jízdních kolech. Pláště Goodyear zvládají tisícmetrový sjezd napříč skalnatým terénem nebo polní sprint rychlostí 70 km/h. Wingfoot míří na nejvyšší stupně pódia v nejvyšší úrovni sportovní úrovni cyklistiky.

Nyní můžete mít pláště Goodyear i na vašem kole. Obujte špičkovou kvalitu prověřenou více než stoletím vývoje.

POSLEDNÍ NOVINKY

Cyklistický veletrh For Bikes 2023 otevře sezónu

Cyklistický veletrh For Bikes 2023 otevře sezónu

14. březen 2023 / Bike
Vzhůru do sedel. Sezónu zahájí veletrh For Bikes, známe vystavované značky i doprovodný program. Těšit se můžete na prezentaci cyklistických... ČÍST VÍCE
Goodyear pod křídly LEVELSPORTKONCEPT

Goodyear pod křídly LEVELSPORTKONCEPT

21. únor 2023 / Bike
Cyklistické pláště Goodyear s logem okřídlené boty se stávají dalším želízkem v nabídce cyklistického sortimentu našich prémiových značek. V... ČÍST VÍCE

B2B LEVELSPORTKONCEPT
VSTUP PRO OBCHODNÍ PARTNERY