Please enable JS

NOVINKY

Velký dětský den na kolech se valí do Brandýsa nad Labem - Staré Boleslavi


18. září 2023 / Bike

Přemýšlíte, kam s dětmi na kole? Chcete, aby si zlepšily techniku jízdy a současně si vychytaly pravidla silničního provozu? Přidejte se k akci Děti na kole, která se koná v sobotu 23. září 2023 na pumptracku v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi. Pro všechny dětské účastníky i jejich rodiče je připravený nabušený program a to za nulové startovné.

Na malé cyklisty se v rámci velkého dětského dne těší profesionální biker a ambasador Bosch eBike Systems Richard Gasperotti, lektorka a autorka knihy Bike instruktor Katarína Tóthová nebo Miroslav Polák z BESIP.

Sto prvních děti dostane blikačku pod sedlo a další super ceny na účastníky čekají v tombole, kde se bude točit o helmy POC, školní batohy Nitro Snowboards, sportovní náčiní Tempish a další hodnotné dárky.

Tereza Křivská se postará o malování na obličej a sladkou odměnu za sportovní výkony zajistí zmrzlinářské auto z Opočna. Rodiče si vyzkouší jízdu na elektrokolech s pohonem Bosch eBike Systems a komu selže technika, tomu ji na místě zdarma pomůžou profesionálové z Cyklonářadí.cz. Na místě bude i stánek s možností otestovat zdarma nová dětská kola Rock Machine.

To ale není zdaleka všechno. Velkou show a workshop pro všechny zájemce připravuje extrémní sportovec a velmistr rovnováhy Petr Manďák. Dětem ukáže exhibici na slackline a bezpečnou metodou je naučí základy chůze po pásu nataženém nad zemí mezi dvěma stromy. S bikovou exhibicí se na akci Děti na kole chystá parta z bikeparku Shibák.

Akce začíná v 9:00 ráno registrací na Masarykově náměstí v Brandýse nad Labem nebo na náměstí sv. Václava ve Staré Boleslavi, kde děti dostanou číslo na řidítka pro další slosování. Od 9:30 pak již navazuje program v Bikeparku Hluchov, ke proběhne společné ježdění, interaktivní výuka, exhibice, losování čísel o ceny a všechny další aktivity. Jezdit se bude zhruba do 15 hodin.

Kola, odrážedla, kočárky, přívěsné vozíky, cyklisté všeho věku vítáni!

Zdroj: Adam Maršál pro dolekop.com

B2B LEVELSPORTKONCEPT
VSTUP PRO OBCHODNÍ PARTNERY