Please enable JS

NOVINKY

Tereza Koželuhová si zahrála na Terre Blanche Ladies Open

9. květen 2023 / Ski/Outdoor
,,Terre Blanche je mým velmi oblíbeným hřištěm, i když není vůbec lehké. V prvním kole jsme první den odehrály jen 6 jamek, kdy poté byl turnaj přerušen z důvodu silného větru. Byla jsem v tu chvíli na +1. Večer nám oznámili, že se bude dohrávat druhý den a turnaj tedy bude jen na dvě kola. Druhý den při dohrávce se mi nevydařil konec první devítky, ale na druhé jsem zabojovala a zahrála 3 birdie a tedy celkový výsledek po prvním kole byl +4. S tím jsem nebyla ani spokojená, ani nespokojená. Druhé kolo jsem začala velmi dobře, hrála jsem pěkný a stabilní golf. Do 15. jamky jsem byla +1 a byla jsem na nějakém průběžném 20. místě. Bohužel na 16. jamce jsem minula jeden kratší putt, na 17. jamce jsem netrefila green. Pak na 18. přišel jeden nešťastný odskok a bylo to. Končila jsem bogey, bogey a double. Tím jsem se propadla na 42. místo. Jsem z toho špatná, vzhledem k tomu, že výsledek neodpovídal mé hře na hřišti.
Musím se z chyb ponaučit a už se těším na další turnaj.'' Komentuje Koželuhová.