Povedený blok závodů v podání Honzy Šraila

12. říjen 2022 / Ski/Outdoor

Zdařílý blok závodu v podání Honzy Šraila.

Hodnocení Honzi:

25.9. jsem se zúčastnil Mistrovství republiky, do kterého sem nastupoval s respektem, jelikož jak jsem psal, srovnání s konkurencí jsem neměl skoro žádné v letní přípravě, ale jelo se fajn a mistrovský titul je opět náš.

ENERGAMO LIPNOLOPET- MČR v dálkových bězích a Ski Classics Challenger  vyhrála Janatová a Šrail - Závody - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net
Poté následovalo hned týdenní soustředění s týmem na Mallorce, kde se podařilo natrénovat denně cca 100 km na lyžích, následované Visma Challengerem na Lipně.
Byly to dva závody, a to sprint a 55 kilometrů, jako závod MČR v dálkových bězích. Obojí pro mne skončilo vítězně, takže nyní zpět do tréninku a začátkem prosince již seriál Visma ski Classics v Bad Gasteinu a taktéž živě na ČT 4 Sport.
Šumavský laufař Jan Šrail vyhrál závěrečný výjezd na třídenním MČR v bězích na kolečkových lyžích.