Please enable JS

Superior

További információk a a márkáról

A Superior kerékpárokat Kopřivnicében, a Beszkidek lábánál fejlesztjük, tervezzük, teszteljük és gyártjuk. Csapatunk tele van motorosokkal és kerékpározás-rajongókkal, versenyzőkkel és szakértőkkel, akik 1993 óta együtt fejlesztik a Superior versenybicikliket (és még többet).
A svájci székhelyű, tízfős profi csapat, élén a világbajnok Ramona Forchini vezetésével, az idei szezon óta a teljes felfüggesztésű, csúcsminőségű Superior XF 29 Issue R-t használja egy speciális alkatrész-összeállításban, a Team 29 Issue gyártású versenyhardtail és X-Road országúti kerékpárokat. Az U19-es, U23-as és elit kategóriák versenyzőiből álló csapat több mint 25 nemzetközi versenyen tervez indulni ebben a szezonban, a rangos XCO Világkupa-sorozatban és az újraindított XCM maraton sorozatban.

8. září 2022 / Bike
Az elmúlt hétvégén ötödik alkalommal gyűltek össze a kavicsrajongók a Staré Město pod Landštejnem-i Gravel Blinduro-n. Tomáš Paprstka (Bike... TOVÁBB
Filip Adel a Karlovy Vary-i győzelemmel megszilárdította előnyét a Cseh Kupában

24. srpen 2022 / Bike
A Cseh MTB Maraton Kupa hatodik állomása idén először Karlovy Vary volt. Filip Adel (Superior Team) volt a leggyorsabb... TOVÁBB
Filip Adel először végzett a második helyen a cseh kavicsbajnokságon

17. srpen 2022 / Bike
Az első cseh kavicsbajnokságra Hlinskóban került sor. A bajnoki címet Marek Rauchfus (Česká spořitelna Accolade) nyerte, aki végül Filip... TOVÁBB
Victus mostantól a LEVELSPORTKONCEPT portfóliójában

2. srpen 2022 / Run/Indoor
A megfelelő sporttáplálék megtalálása mostantól egyszerűvé válik. Sok sportoló soha nem éri el a csúcsteljesítményt, mert nem kapja meg a... TOVÁBB
Két Superior csapat képviselője az első tízben

10. květen 2022 / Bike
A Shela Maraton volt az a verseny, ahol idén először gyűlt össze a teljes cseh maratoni elit. Az egyik... TOVÁBB
Filip Adel győzött Hradec Kralove-ban

19. duben 2022 / Bike
Filip Adel a Hradec Královéban aratott győzelemmel kezdte a hazai maratoni szezont. A Hradec Králové-i erdőkben rendezett futam jelentette a... TOVÁBB