LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Miluj své kosti!

Nabízené značky

O Značce

Chrániče na zimu


Zandona je italský výrobce chráničů pro zimní sporty, které vynikají nejenom precizním zpracováním ale i zajímavých a líbivým designem. Vzhledem k přítomnosti značky Zandona na závodním poli (jak při zimních sportech, tak při motocyklových závodech na silnici i mimo ni) a spolupráci se závodními týmy a piloty, designéry, návrháři a techniky může společnost nabídnout své rozsáhlé zkušenosti a znalosti o materiálech, které zaručují prvotřídní kvalitu, bezpečnost, styl, pohodlí a komplexní ochranu při užívání jejích výrobků.


Samotné materiály, z kterých jsou výrobky vyrobeny, jsou synonymem záruky: slitiny z
netříštivého polyuretanu a polypropylenu, protišokové pěny s pamětí a nízkou elasticitou, několikavrstvé prodyšné látky s úpravou proti alergiím a bakteriím, prodyšné suché zipy s velmi dlouhou životností.

Používat značku Zandona může opravdu každý. Ledvinové pásy, páteřové chrániče, kombinované chrániče celého těla, vyztužené oblečení i samostatné chrániče kolenou a loktů jsou určeny jak pro extremní lyžaře, snowboardisty a freeridery, tak i pro slalomáře či umírněnější jezdce, kteří se především chtějí cítit bezpečně. Chraňte sebe i svou vášeň.

 

Na chrániče Zandona spoléhá i freeridový dravec Robin Kaleta a také známá česká snowboardistka Zuzana Vojtěchová.