LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Styl a optika bez kompromisů

Nabízené značky

O Značce

Lyžařské a plavecké brýle


Lyžařské a snowboardové brýle s optikou bez kompromisů. To jsou prvotřídní výrobky značky Swans, která staví na své desetileté tradici. Tato značka byla prvním výrobcem na světě, který na trh uvedl lyžařské brýle, což samozřejmě o něčem svědčí. Zákazníci ocení především skutečně fungující polarizaci a čočky si teprve zamilují. Nadčasový design, široký výběr barev a perfektní adaptace do lyžařské helmy je pro tuto značku samozřejmostí.

Momentálně najdeme u modelů brýlí Swans několik inovativních technologií.

 

Mezi ně patří například jednoduché odvětrávání díky systému A-BLOW, ten umožňuje nejen jednoduchou a rychlou výměnu zorníků, ale také dokáže vytvořit díky malé páčce vytvořit mezírku mezi zorníkem a brýlemi, čímž se během pár vteřin jakékoliv zamlžení nebo zhoršení vašeho vidění ztratí a vy můžete s čistým výhledem pokračovat pohodlně ve vaší jízdě. 

 

High-tech se nyní dostává díky japonským SWANS Guest LCD i do kategorie lyžařských brýlí. Tento model má „LCD“ displej, který pracuje na bázi krystalů a liquidu, stejně jako klasické LCD a vy si tak můžete pohodlně přepnout mezi propustností světla 31% (on) a 62% (off). Plavecké brýle Swans nejsou rozhodně pozadu a asi není třeba je dlouze představovat. Spoléhá na ně například náš nejlepší triatlonista a několikanásobný mistr ČR Přemysl Švarc.