LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Surfová legenda z Francie

Nabízené značky

O Značce

Boardová hvězda


Tento francouzský lídr na trhu sportovního a módního oblečení pro volný čas se již od roku 1985 zasazuje o avantgardní originální styl, který se hodí krom městského života i k sportovním aktivitám. Kvalita, svoboda, autentičnost, kreativita a komunita, to jsou základní hesla, kterými se Oxbow řídí. Tomu samozřejmě odpovídají neokoukané kolekce oblečení s nápaditými střihy, materiály, barevnými potisky, které přijdou na chuť jak nadšencům letních sportů, tak i jezdcům na svahu.

Oxbow neopomíjí důležitý technický prvek a kvalitní zpracování, které ocení především vášniví surfaři či snowboardisté a lyžaři. Toto ideální spojení je nabízeno v dámských i pánských kolekcích v široké škále produktů. Můžete si vybrat od barevných plavek, originálních surfařských kraťas, přes stylové oblečení do města až k zimnímu preciznímu vybavení.

Nejen historie je důležitou součástí této značky. Oxbow také sdružuje několik desítek významných adrenalinových jezdů ve sportech jako je surfing, windsurfing, kiting, wakeboarding, motocross, snowboard, lyžování. Jména jako Laird Hamilton nebo Jean-Michela Bayle tvoří samotnou značku Oxbow. Produkty jsou speciálně vyvinuty pro každodenní potřeby jak pro tyto aktivní sportovce, tak i pro ty pasivní nebo pro pouhé příznivce, kterým se tento životní styl líbí.