LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Italská kvalita již od roku 1970

Nabízené značky

Technické info

5502_477520955628763_1927447627_n.jpg

 

MC2 je novinka od značky Mico. Jedná se o unikátní technologii, která byla vytvořena s cílem zamezit vzniku kyseliny mléčné ve svalech. Princip spočívá ve využítí molekul karnosinu, který dokáže potlačit tvorbu kyseliny mléčné. Mico k tomu vytvořilo speciální tkaninu, která dokáže molekuly karnosinu chránit a zároveň je v dostatečném množství dopravit ke svalům. Absorpce karnosinu z tkaniny navíc zajišťuje až 15krát vyšší účinost než jeho přímá aplikace na pokožku.

Účinky Mico MC potvrzují i špičkoví sportovci, kteří jej testovali.

 

Více informací o MC2 se dozvíte zde.

 

Transport od společnosti Mico Sport je vrstva tkaniny, která je v kontaktu s kůží a pracuje na maximum: absorbuje tělesnou vlhkost tak, že ji odvádí ven; zaručuje prodyšnost a vytváří vnitřní mikroklima; přizpůsobuje se pohybům těla, a tak předchází tření tkaniny o kůži.  

 

External underwear od společnosti Mico Sport je oblečení, které je v kontaktu s kůží. Kombinuje v sobě špičkovou technologii a pěkný vzhled, může se používat jako samostatná vrstva: pohlcuje tělesnou vlhkost tak, že ji odvádí směrem ven, aby se mohla rychle odpařovat. 

 

Insulation od společnosti Mico Sport je střední vrstva spodního prádla, která zajišťuje mikroklima mezi tělem a první vrstvou oděvu, která je v kontaktu s kůží (Transport). Přináší schopnost akumulace tepla, vysokou prodyšnost, nízkou hmotnost a pohodlí.  

 

Protection od společnosti Mico Sport představuje třetí, nejzazší vrstvu, která funguje jako štít proti povětrnostním podmínkám a zajišťuje pohodlí a funkční vlastnosti nehledě na počasí.

Tato vrstva chrání proti dešti, větru a chladu a zároveň uvolňuje nadbytečné teplo.