LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Italská kvalita již od roku 1970

Nabízené značky

O Značce

Společnost MICO SPORT SPA, která byla založena v roce 1970, začínala jako výrobce dámských punčoch.

 

V roce 1977 přešla k nové kategorii výrobků a spustila výrobu technických sportovních ponožek. Díky nejmodernějším technologiím, nejinovativnějším materiálům a spolupráci se světově proslulými testéry sportovního vybavení a za podpory silné sítě prodejců se společnost MICO SPORT stala lídrem na domácím trhu v oblasti výroby technických sportovních ponožek.

 

Na konci 80. let (a v 90. letech) minulého století doplnila společnost MICO SPORT svoji kolekci o úplný sortiment „technického spodního prádla.“ V roce 1999 získalo MICO SPORT od americké společnosti Noble Fiber Technologies  inc. výhradní licenci na použití technologie stříbrného povlaku textilních vláken X-Static silver fiber, která je v oblasti technologií využívaných ve sportu považována za absolutní špičku.

Od roku 1993 je společnost Mico Sport oficiálním dodavatelem Slovinského a Chorvatského lyžařského svazu a reprezentace. Od roku 2000 do roku 2014 byla oficiálním dodavatelem Italské federace pro zimní sporty (F.I.S.I.).

Od roku 2003 do 2004 byla společnost oficiální dodavatel federace F.I.S.I.,  Oficiálních instruktorů F.I.S.I. (coscuma) a Školy pro techniky federace F.I.S.I.

 

Od roku 2006 je MICO oficiální partner Italské alpské záchranné služby a od roku 2009 oficiálním sponzorem  Italské vojenské divize zimních sportů. O rok později se firma stala oficiálním dodavatelem Slovinského týmu nordického lyžování a dodavatelem Italské paralympijské federace pro zimní sporty (F.I.S.I.P.).

 

V minulosti byla značka Mico i oficiálním dodavatelem termoprádla pro Horskou službu ČR.