LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Konečně krásné oblečení pro outdoor

Nabízené značky

O Značce

Funkční a stylové oblečení

 

Maloja to není pouze krásné geografické místo na mapě, Maloja je také nový životní styl. Styl, který se nechal inspirovat borovicemi lemovanou zimní krajinou, krásnou přírodou, upřímností, otevřeností a jednoduchostí. Maloja není vázaná sezonou, nezná věkové skupiny ani sportem dané hranice. Maloja může být objevena kdykoli na kterémkoli místě a její touha po nemasové turistice je zdrojem neuvěřitelných zážitků a zkušeností.

 

O značce Maloja se nedá říct nic jiného, než že je opravdu jiná. Nezaměnitelný design, různorodé pestré barvy, ale i maximální funkčnost Vás přímo uhranou. To vše dohromady můžete nalézt v různých kolekcích, které uspokojí jak výletníky a sportovce po celou letní sezonu, tak i aktivní jezdce v zimních měsících. Co více si přát?

Maloja přináší oblečení na outdoorové aktivity - kolo, běh, běžky, in-line, freeride, ale neopomněla ani pohyb v přírodě či ve městě. Prostě a jednoduše: je opravdu pro všechny. Přináší nový styl, je zcela výjimečná a přesto zachovává maximální funkčnost a kvalitu. Tahle značka Vás dostane.