LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

První bezpečností vázání na lyžařské holi Trigger S

Nabízené značky

O značce

Kvalitní hole a rukavice

Značka LEKI patří bezpochyby do světové špičky v oblasti sjezdových, běžeckých a trekových holí, holí pro nordic walking a sportovních rukavic. Všechny její produkty se vyznačují vysokou kvalitou, funkčností a důrazem na bezpečnost. Vývoj holí, rukavic a dalšího vybavení probíhá v těsné spolupráci se závodní veřejností, horskými vůdci, prodejci a dodavateli, což zaručuje, že výrobky jsou opravdu funkční a plní požadavky všech svých uživatelů.

 

Alpské lyžování

LEKI má první a jediné bezpečnostní vázání u lyžařských holí - Trigger S. Dohromady s rukavicí LEKI můžete dát vale poutkům a pořádně se na svahu odpoutat. Dominanci a významnost značky LEKI v alpských disciplínách dokládá fakt, že mnohdy více než polovina závodníků z první desítky v závodech světového poháru má hole LEKI. Do týmu patří takové hvězdy jako Bode Miller, Benjamin Raich, Didier Cuche, Ivica Kostelic, Lindsey Vonn, Marlis Schield či Maria Reisch a mnoho dalších. U nás spoléhají na LEKI naši sjezdaři, např. Ondřej Bank, Kryštof Krýzl nebo Klára Křížová.

 

Běžecké hole

Vylepšený systém Trigger Shark 2.0, kterým jsou vybaveny hole vyšší kategorie, zajišťuje více síly a pevnější „zakousnutí“, díky přímému přenosu síly. Nejrychlejší a nejkomfortnější nasazení a vycvaknutí, prostě „click and go!“ ocení všichni aktivní běžkaři, kteří si na maximálním pohodlí zakládají. V závodních soutěží tento systém kraluje především biatlonu. U nás technologie LEKI využívají obě naše jedničky Lukáš Bauer a Eva Vrabcová Nývltová. Z biatlonistů pak Michal Šlesingr nebo Gabriela Soukalová.

 

Treking

Na trekové hole LEKI spoléhá například Horská služba, nebo horolezecká legenda Reinhold Messner. Hledáte-li kvalitu bez kompromisu, tak jste u značky LEKI jednoznačně správně.

 

Nordic walking

Tento poměrně nový a zajímavý sport není rozhodně pro LEKI novinkou, proto také v nabídce najdete širokou škálu produktů, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Nordic walkingové hole LEKI – Speed Pacer Vario vlastní i exprezident Václav Klaus nebo například papež Benedikt XVI.