LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Velký comeback rakouského lyžařského giganta na scénu

Nabízené značky

Kastle - kolekce

Vybrané modely 2015/16

 

KÄSTLE RX12 Premount

Závodně sportovní model lyže určené pro agresivní rychlou jízdu a vyznavače středních a dlouhých oblouků. Vyznačuje se enormní stabilitou s mimořádnou mrštností při vysokých rychlostech. Jasanové dřevěné jádro, titanalové výztuhy, holowtech (průhledný otvor snižující hmotnost a zlepšující chování lyže).


K
ÄSTLE MX 88

Univerzální all mountain lyže, která si poradí v jakémkoliv terénu. Neuvěřitelná kontrola a stabilita jak na sjezdovce, tak na muldách nebo v prašanu. Nová generace holowtech (průhledný otvor snižující hmotnost a zlepšující chování lyže), který je ještě o 10% větší. Titanalové výztuhy zlepšují tvrdost a ABS sidewall ochranu v terénu. Dřevěné jádro je kombinací jasanu a stříbrné jedle pro optimální poměr mezi váhou a stabilitou.


K
ÄSTLE LX82 Premount

Stabilní, hbitá a především lehká, tak by se jednoduše dala popsat tato lyže. Přes malou hmotnost nabízí nekompromisní výkon při sportovní jízdě a je lehce ovladatelná. Zároveň je „klidná“ i ve vysokých rychlostech. Dřevěné jádro ze stříbrného jasanu, titanalové výztuhy a holowtech (průhledný otvor snižující hmotnost a zlepšující chování lyže).


K
ÄSTLE XX 80

Pro model plně symetrické twin tip lyže, která exceluje jak v parku, na sjezdovce, ale nebojí se ani občasných výletu do terénu vedle sjezdovky. Navržená přesně podle potřeb trojnásobného vítěze X- Games, Jamese Colbyho. Ideální vykrojení lyže pro jízdu jak popředu, tak i na switch. Lehká a nárazům odolná ABS sidewall konstrukce. Duální hollow tech (průhledný otvor na špici i patě snižující hmotnost a zlepšující chování lyže).