LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Styl a optika bez kompromisů

Nabízené značky

 

OPTIKA SWANS VÁS OCHRÁNÍ

Lyžařské a snowboardové brýle s optikou bez kompromisů. To jsou prvotřídní výrobky Swans. Lyžaři a snowboardeři ocení především opravdu fungující polarizaci, nadčasový design, široký výběr barev a perfektní adaptaci do lyžařské helmy. Plavci zase kvalitu, kterou si zamiloval i náš nejlepší triatlonista a několikanásobný mistr ČR Přemysl Švarc.

 

 

Šťastné a veselé vánoce

Za celý tým LEVELSPORTKONCEPT vám přejeme krásné a příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2018!

Jan Hanzal neustále posouvá osobní rekordy

Nadějný český juniorský plavec Jan Hanzal, hájící barvy Bohemians Praha se minulý víkend zúčastnil VC Pardubic, kde zaznamenal hned 3 osobní rekordy. V závodě na 800m volný způsob se umístil na třetím místě. V mezinárodní konkurenci se probojoval do 5ti ze 6ti finále.

Nová adresa sídla LSK

Od začátku měsíce března se stává korespondenční adresa, v Horních Počernicích, také adresou sídla a tedy fakturační adresou. Nyní tedy směřujte veškerou vaši korespondenci a fakturace na novou adresu: LEVELSPORTKONCEPT s.r.o., K Bílému vrchu 2978/5, Horní Počernice, 193 00 Praha 9 kde naleznete také nové prostory LSK a moderní showroom všech našich značek. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pozor! LSK do Valentýna na jiném čísle

O2 jsou stejní jako správcová ve hře Lijavec od Cimrmanů.. žádali jsme o přesun čísla včas, nicméně nám jej vypnuli a prodali jiné. Důsledek je ten, že se na staré číslo 284 840 310, teď nikdo nedovolá (bude zase fungovat od 14. února) Aktuální, fungující číslo je 212 340 520. Díky za pochopení a těšíme se na Vaši případnou návštěvu v našem novém showroomu.

Jan Hanzal vylepšil dorostenecký rekord na trati 4x50 VZ

Jan Hanzal, od podzimu také ambasador značky SWANS, je jednou z největších českých plaveckých nadějí. A dokázal to i minulý víkend na MČR dorostenců, kde po více než deseti letech překonal se svou štafetou český rekod na 4x50m VZ.

Nový rok v novém sídle!

Rádi bychom vám popřáli krásné svátky a informovali vás o provozních změnách. Mezi svátky bohužel zboží nevyskladňujeme z důvodu stěhování firmy do nových, větších prostor. Od 3.1. 2017 nás najdete na nové adrese: Areál Nord Park, budova 9C, K Bílému Vrchu 2978/5, Praha 9 – Horní Počernice Těšíme se na spolupráci v roce 2017.

Přemysl Švarc vicemistr ČR i Evropy

Český reprezentant v triatlonu Přemysl Švarc se po nešťastné sezóně plné neustálých komplikací dočkal zadostiučinění v podobě titulu Vicemistr Evropy v závodě Elite clubů a Vicemistr ČR v závodě jednotlivců.

Mistr světa Jiří Klíma otestoval brýle SWANS

Dvojnásobný mistr světa v triatlonu Jiří Klíma začal od této sezóny plavat s brýlemi SWANS. Níže naleznete jeho hodnocení po několika prvních trénincích.

V Harrachově proběhl tradiční KSN Cup za účasti mnoha sportovců

Minulý týden proběhl za podpory značek LSK další ročník mistrovství České republiky sportovních novinářů ČEZ KSN Cup

Značky LEVELSPORTKONCEPTU získaly šest hlavních ocenění na veletrhu ISPO 2016

KJUS rukavice co telefonují, POC chránič páteře který má vlastní airbag, zrcadlové brýle SWANS, které nejdou poškrábat, nebo třeba nový bezpečnostní systém zacvaknutí u skialpových holí LEKI. Tyhle produkty jsou všechny něčím výjimečné, ale jedno je spojuje – získali prestižní ocenění ISPO AWARD 2016. ISPO je největší veletrh sportovního vybavení v Evropě a každoročně se koná v Mnichově. Letošní ročník skončil ve středu 27.1.

Přemysl Švarc se přiblížil Riu a přezimuje jako nejlepší čech

Český triatlonista hájící mimo jiné barvy SWANS Přemysl Švarc hodnotí podzimní část sezóny, kterou zakončil jako nejvýše postavený český závodník na 65. pozici OH rankingu, která zaručuje start na LOH v Riu příští rok.

POZOR - hledáme posilu týmu

Staňte se členem našeho týmu na pozici Office Managera, jehož hlavní náplní je administrativní podpora činnosti související s provozem naší kanceláře v Praze (detailní popis činností na konci).

LOH Rio 2016: Přemysl Švarc má za sebou polovinu kvalifikačních závodů

Český triatlonista Přemysl Švarc má za sebou první polovinu kvalifikačních závodů na LOH v Rio de Janeiro 2016. Podívejme se jak si vedl.

Přemysl Švarc sbírá body pro OH v Riu

Český reprezentant v triatlonu, využívající technologie produktů Swans, sbírá body pro OH 2016 v Rio de Janeiru. Závod v Kapském městě ho posunul zase o kousek blíž.

Triatlonista Přemysl Švarc zahajuje sezónu třetím místem!

Nejlepší český triatlonista Přemysl Švarc, který při svých náročných plaveckých výkonech velmi spoléhá na technologie produktů Swans nám nastínil svůj letošní start do sezóny - a nevypadá vůbec špatně!

Shrnutí letošní sezóny Jana Zemaníka

Jan Zemaník - účastník mnoha extrémních vytrvalostních závodů se ohlíží za letošní sezónou, která byla úspěšná i díky značce LEKI, jenž Honzu podporuje při jeho náročných výkonech.

Radim Palán nelení

Radim po více než roce cestování a pobytu na Novém Zélandu hlásí návrat a chce prodat to co natrénoval.

Triatlonista Švarc po prvním triatlonovém závodě u protinožců

Přemysl Švarc ani před sezónou nezahálí a během svého zaoceánského pobytu se zúčastnil prvního závodu SP v triatlonu. Výsledné umístění sice nebylo podle jeho představ, ale dalo mu potřebné informace pro jeho další trénink.

V Česku nemá boulařskou trať, přesto patří mezi špičku akrobatického lyžování a míří na OH do Soči

Tereza Vaculíková po zdravotních problémech musela vynechat podzimní tréninky a na závod si musela počkat až do Calgary, kde obsadila 28. místo. Z Kanady se přesunula do amerického Deer Valey . V prvním závodu si dojela pro 38. příčku, ve druhém už podstatně zrychlila a patřila jí 25. příčka.

Naděje letošní zimní olympiády v akrobatickém lyžování, Tereza Vaculíková, je zase ve formě a plná odhodlání

Nadějnou boulařku Terezu Vaculíkovou, jejíž poslední ambice směřují ke startu na zimní olympiádě v Soči, potrápila začátkem sezony vleklá zranění. Motivace jí však ani přes vynechání několika závodů nechybí.

Přemysl Švarc: Atlet s nejlepší fotografií roku

Triatlonistům jejich sezóna skončila a za svými výkony se mohou jen ohlížet. I v atletickém světě totiž rok někdy končí a je čas na rekapitulaci všech úspěchů. Přemysl Švarc si k celkové bilanci připsal ještě jedno další, posezónové prvenství.

Přemysl Švarc, nejrychlejší duatlonista

Po zdravotně i sportovně úspěšném Mistrovství světa v Londýně se Přemek vrátil na skok zpět do Čech, aby se s ostatními utkal o titul mistra republiky v duatlonu. A svoji úspěšnou šňůru opět prodloužil.

Přemysl Švarc vybojoval na londýnském Mistrovství světa 35. pozici

Český sportovec v neděli 15. září poměřil síly s triatlonisty všech zemí a na startu celého závodu byl již zdravotně v pořádku. Jeho kondici potvrdilo i celkové umístění.

Boulařka Tereza Vaculíková je zpět ze soustředění u protinožců

Tereza se na zimní sezonu připravuje po celý rok. Za sněhem musela tentokrát až do Austrálie, kde celý měsíc s trenéry pilovala své dovednosti.

Přemyslu Švarcovi startovní číslo 1 na CITY TRIATHLONU nepomohlo

Triatlonista Přemysl Švarc se pokusil prolomit svoji smůlu na letošním Mattoni CITY TRIATHLONU v Karlových Varech. Ten se konal minulý víkend a účastnili se ho české i evropské triatlonové špičky, konkurence tedy byla vysoká. Závod byl také součástí Evropského poháru a český závodník se na jeho startu cítil být zdravotně v pořádku.

Malý neúspěch na MS v Hamburku Přemysla Švarce nezastaví. Tvrdě trénuje dál.

Předposlední červencový víkend se konal v německém Hamburku další ze závodů Mistrovství světa v triatlonu. Český reprezentant Přemysl Švarc tentokrát získal 47. místo.

Triatlonista Přemysl Švarc po krátké rekonvalescenci opět na stupních vítězů

Stačilo pár týdnů odpočinku, poctivý trénink a triatlonista Přemysl Švarc o sobě opět dává vědět svým kolegům.

Japonský horolezec Yuichiro Miura ve svých osmdesáti letech dosáhl nejvyššího vrcholu světa

Hranice lidských možností se posouvají dále. Nejstarší muž dosáhl ve svých osmdesáti letech střechy světa. Čím se před výstupem na vrchol posilnil? Dopřál si porci sushi.

Triatlonista Přemysl Švarc se pilně připravuje na nadcházející sezonu

Po účasti na mistrovství ČR v atletice se triatlonista Přemysl Švarc přemístil na ostrov Gran Canaria, kde se účastní přípravného tréninkového kempu.

Legendární Kästle představily novou kolekci s možností testování

Lyže Kästle se objevily vedle dalších značek na testovacím víkendu v lyžařském areálu ve Vrchlabí.

Úspěšný start pro Lukáše Vaculíka ve švýcarském Airole. V Evropském poháru si zajel pro 5. místo

Po prvním úspěchu boulařského mastera Lukáše Vaculíka v Čechách následuje další, tentokrát evropského měřítka.

Triatlonová posila: Přemysl Švarc

Dalším členem posádky na lodi sportovců podporovaných Sport Konceptem se stává triatlonista Přemysl Švarc.

První a druhé místo pro akrobata na lyžích Lukáše Vaculíka

Boulař Lukáš Vaculík se pomalu vrací do formy. Ve svém prvním letošním závodě za sebou nechal i úřadujícího mistra republiky.

Lukáš Vaculík hlásí comeback

Boulař Lukáš Vaculík pomalu začíná následovat svoji setru Terezu a pilně trénuje před prvním ostrým startem, který ho čeká na konci prosince v Obertauernu.

Boulařka Terka Vaculíková získala olympijské stipendium

Finále Světového poháru a olympiáda v Soči. I to jsou cíle mladé nadějné boulařky Terezy Vaculíkové.

Lyžařka Terka Vaculíková trénuje za oceánem

Boulařská naděje, Tereza Vaculíková, je zase na cestách a pilně trénuje na nadcházející sezonu, která odstartuje už 15. prosince prvním závodem ve Finsku.

Vaculíkovci se rozhodli „rozlyžovat“ na Hintru

Sourozenci Lukáš a Tereza Vaculíkovi odjeli do rakouského střediska Hintertux, aby si dali pořádně do těla.

Brýle Swans na tréninkovém výletě v Austrálii

Naděje dalších zimních olympijských her Tereza Vaculíková trénuje akrobatické lyžování u protinožců.

Robo Záboj vyhrál ČP Masters a MČR Masters 2012

O víkendu 17. – 18. března se odjelo finále ČP Masters v Peci pod Sněžkou, kterého se zúčastnilo na 70 závodníků bojujících celý rok o vítězství v Českém poháru včetně našeho závodníka Roba Záboje. Týden na to proběhlo finále SKI SERIE MASTERS vedené jako MČR Masters v Pasekách nad Jizerou. A kdo se nakonec stal celkovým vítězem?

Sourozenci Vaculíkovi se představili v show Se Čtyřkou na vrchol

Dvě boulařské české naděje a sourozenci zároveň si nenechali ujít show „Se Čtyřkou na vrchol“, kde si zkusili zajezdit v brankách i s ostatními známými či méně známými lyžaři a kde byli mimo jiné pečlivě vyzpovídáni. Ve videu Tereza i Lukáš prozradili něco o jejich začátcích i budoucnosti.

Značka LEKI a SWANS sponzorují Race Masters a Roberta Záboje

Značka LEKI a SWANS podporuje unikátní projekt Race Masters, který sdružuje všechny hobby i bývalé závodní lyžaře. Cílem projektu i sponzorství je podpořit tyto hobby závodníky, kteří mají stále chuť poměřovat síly s ostatními a zažívat adrenalin na svahu.

SWANS sportovec Akito Watabe získal 1. místo v Severské kombinaci ve Světovém poháru

Akito Watabe, podporovaný značkou SWANS, získal 1. místo ve Světovém poháru 5. února v Itálii v Severské kombinaci, která se skládá z dvou dílčích disciplín – běhu na lyžích a skoku na lyžích.

Značky Sport Konceptu představily zimní kolekce na veletrhu ISPO

Výrobce sportovních oblečení a příslušenství, značky LEKI, Schöffel, Maloja, Canada Goose, SWANS, SH+, Oxbow a Zandona, se zúčastnily největšího sportovního veletrhu v Evropě. Na přelomu ledna a února zhlédlo v Mnichově na výstavě ISPO stánky oblíbených značek tisíce návštěvníků.

Radek Čermák vyhrál MČR ve Speed Ski závodu

O víkendu se v Rakouském Lackenhofu jel první SPEED Ski závod sezóny 2012, jednalo se o FIS (International Ski Federation) závod, mistrovství Rakouska a zároveň Mistroství ČR, které Radek Čermák vyhrál.

Lukáš Vaculík obsadil 3. místo na exhibičním závodě v Obertauernu

Lukáš Vaculík krásně završil rok 2011 v rakouském středisku Obertauern, kde se zúčastnil exhibičního závodu v Dual mogulech. Odvezl si dáreček v podobě 3. místa.

Novinky od Vaculíků

Naše české boulařské naděje sourozenci Terka a Lukáš Vaculíkovi se připravují na nadcházející sezonu. V ní bude Lukáš využívat kromě holí a rukavic LEKI také brýle SWANS a helmu SH+. Terka se zase zúčastnila oficiálního setkání lyžařů a snowboardistů, které ji dalo další hrst odvahy.

Značka SWANS podporuje mladé plavce v ČR

Výrobce kvalitních plaveckých brýlí, lyžařských a snowboardových brýlí a helem SWANS sponzoruje Zimní mistrovství ČR v plavání staršího žactva, které se bude konat 3.-4. prosince v Trutnově. Jako partner této soutěže věnovala značka SWANS sponzorské ceny pro vítěze a mimo jiné bude mít na místě i prodejní stánek.

Vyzkoušejte první polarizační plavecké brýle značky SWANS

Společnost SWANS představila první polarizační plavecké brýle, které redukují odlesky a oslňující světlo z vodní hladiny. Tuto schopnost brýlí ocení plavci jak v krytých bazénech, tak i v těch venkovních, kde dochází k častému výskytu nepříjemně oslnivých paprsků.

Světový pohár ve Snowboardingu 2011 se bude konat v areálu SnowWorld Landgraaf

Dne 14. října 2011 bude známý holandský hotel s vlastním lyžařským areálem SnowWorld Landgraaf opět hostit závod Světového poháru ve Snowboardingu v paralelním slalomu LG FIS Snowboard. Organizace Světového poháru tím potvrzuje, že SnowWorld je mezinárodně uznávané místo pro konání vrcholových sportovních akcí. Není proto divu, že se SnowWorld může rovnat velkým lyžařským střediskům jako je Sölden (Rakousko), Beaver Creek (USA), Val d'Isère (Francie) a Garmisch Partenkirchen (Německo).

RWE KSN Cup a SPORT KONCEPT

Pod názvem RWE KSN Cup se skrývá každoroční mistrovství České republiky v obřím slalomu sportovních novinářů. A jelikož SPORT KONCEPT má samozřejmě rád lyžování, sport a taky kamarády novináře, tak jsme nemohli chybět.

Eva Samková je opět juniorskou mistryní světa

Velkou radost právě teď zažívá snowboardcrossařka Eva Samková, která obhájila titul mistryně světa juniorek v italském Valmalenku. Je to její již druhá zlatá medaile v řadě, což je na jejích sedmnáct let už úctyhodný výkon. Krom toho je to asi ten nejhezčí dárek k jejím brzkým narozeninám.

Eva Samková získala svou první medaili na Světovém poháru ve snowboardcrossu

Světový pohár ve snowboardcrossu, který se konal v pátek 18. března v italském Valmalenco, byl úžasným zážitkem pro českou snowboardcrossařku Evu Samkovou. Ta si vybojovala neuvěřitelné 2. místo a získala tak první životní seniorskou medaili.

Eva Samková získala 5. místo na MS v La Molině

Juniorská mystrině světa Eva Samková si na Mistrovství světa ve snowboardcrossu ve španělské La Molině vybojovala krásné 5. místo.

Olympijská výbava pro Zuzanu Doležalovou

Zuzana Doležalová (za svobodna Vojtěchová) je jednou z nadějí české reprezentace na letošních ZOH v kanadském Vancouveru.

Značky společnosti Sport Koncept jsou k vidění na veletrhu ISPO 2011

Od 6. do 9. února se nám opět otevírá veletrh ISPO – největší veletrh se sportovním zbožím, tentokrát v novém mnichovském výstavišti. Velkou mezinárodní účast potvrzuje na 48 českých výrobců na ploše neuvěřitelných 1.700m2. Celkově se veletrhu ISPO 11 zúčastní přes 2.000 vystavovatelů ze 45 zemí a samozřejmě nesmí chybět ani značky, které sdružuje společnost SPORT KONCEPT.

SPONZORING juniorského lyžařského závodu

Koncem ledna se ve Ski centru Říčky v Orlických horách konal 48.ročník závodu SKIINTERKRITERIUM- Mezinárodní závod žactva v alpských disciplínách. Společnost SPORT KONCEPT tento závod sponzorovala skrze značky LEKI, SWANS a SH+.

Olympijská výbava pro Zuzanu Doležalovou

Zuzana Doležalová (za svobodna Vojtěchová) je jednou z nadějí české reprezentace na letošních ZOH v kanadském Vancouveru.

David Koribský a Iditarod

Iditarod Trail Inivitational je považován za jeden z nejtěžších vytrvalostních závodů na světě, který probíhá v opravdu náročných podmínkách, napříč celou Aljaškou. V závodě se testují fyzické, morální a psychické schopnosti účastníků závodu.