LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Sportovat bezpečně a stylově

Nabízené značky

 

SH+, BRÝLE A HELMY PRO CELOU SEZONU

SH+ to je spojení kvalitních materiálů, nových technologií a především bezpečnosti. Pokud hledáte přesně něco takového, tak moderní funkční tvary a špičkový design brýlí a helem této značky Vás přesvědčí. SH+ nabízí produkty pro všechny aktivní sportovce, cyklisty, plavce, lyžaře i snowboardisty. Chcete být in a dostatečně chráněni? SH+ je řešení.

 

 

Šťastné a veselé vánoce

Za celý tým LEVELSPORTKONCEPT vám přejeme krásné a příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2018!

SH+ partnerem San Marinské sportovní akademie

Italská značka SH+ se stala partnerem San Marinské zimní sportovní akademie. Její sportovce vybaví už pro nadcházející Olympijské hry v Korei. Ti budou nosit model helmy Babak a brýle Jupiter. Spolupráce byla podepsána do ZOH v Číně v roce 2022.

Ohlédnutí za sezónou 2017 - beachvolejbal

V pondělí se naše beachvolejbalistky Šárka Nakládalová a Martina Bonnerová vrátily z Číny z posledního turnaje FIVB ***Open a tak vám přinášíme jejich ohlédnutí za letošní sezónou za podpory Mizuno a SH+

SH+ RG 5200 WX - stvořen pro ženy

Nový model brýlí SH+ RG 5200 WX byl vytvořen pro ženy, které mají rády velká skla a s minimální obroučkou. Dvě barevné provedení se základem v růžové barvě působí nesmírně elegantně ať už v nich sportujete či se vracíte domů z práce.

SH+ na zlatém stupínku ME v in-line bruslení

V portugalském Lagosu proběhlo minulý týden ME v in-line bruslení. Italská naděje Laura Peveri, přes všechny trable před startem, dokázala zvítězit v závodě na 15km a získat tak pro svůj tým a také značku SH+ první zlatou medaili z ME. Závodila v helmě Shabli yellow fluo.

Nadějný beachvolejbalový pár pod taktovkou Mizuno

Na českém poli vznikl nový beachvolejbalový pár Nakládalová/Bonnerová. První jmenovaná hrála loni s olympioničkou Hanou Klapalovou Skalníkovou, kterou čekají mateřské povinnosti. Martinu Bonnerovou můžete znát z dřívějšího působení s Barborou Hermannovou. Níže se můžete dočíst o výsledcích nově vzniklého páru.

Nová adresa sídla LSK

Od začátku měsíce března se stává korespondenční adresa, v Horních Počernicích, také adresou sídla a tedy fakturační adresou. Nyní tedy směřujte veškerou vaši korespondenci a fakturace na novou adresu: LEVELSPORTKONCEPT s.r.o., K Bílému vrchu 2978/5, Horní Počernice, 193 00 Praha 9 kde naleznete také nové prostory LSK a moderní showroom všech našich značek. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pozor! LSK do Valentýna na jiném čísle

O2 jsou stejní jako správcová ve hře Lijavec od Cimrmanů.. žádali jsme o přesun čísla včas, nicméně nám jej vypnuli a prodali jiné. Důsledek je ten, že se na staré číslo 284 840 310, teď nikdo nedovolá (bude zase fungovat od 14. února) Aktuální, fungující číslo je 212 340 520. Díky za pochopení a těšíme se na Vaši případnou návštěvu v našem novém showroomu.

Nový rok v novém sídle!

Rádi bychom vám popřáli krásné svátky a informovali vás o provozních změnách. Mezi svátky bohužel zboží nevyskladňujeme z důvodu stěhování firmy do nových, větších prostor. Od 3.1. 2017 nás najdete na nové adrese: Areál Nord Park, budova 9C, K Bílému Vrchu 2978/5, Praha 9 – Horní Počernice Těšíme se na spolupráci v roce 2017.

Eliška Gálová se ohlíží za letošní sezónou

Česká reprezentantka v plážovém volejbale Eliška Gálová nám shrnula letošní sezónu. Jak se jí dařilo? Čtěte v článku.

SH+ opět partnerem závodu Železný dědek

Již tradičně se konal v neděli 21. srpna 31. ročník silničního závodu na 100 km Železný dědek, kterého jsme prostřednictvím firem SH+ a Maloja již několik let hrdým partnerem. Přečtěte si jak se závod vydařil a kdo ho ovládl.

První ročník závodu Kronplatzking ovládl Roel Paulissen

První ročník krásného, nicméně velmi náročného závodu Kronplatzking ovládl lídr týmu Torpado - Roel Paulissen. Od začátku na plno využíval výhod svého kola a aerodynamické helmy SHALIMAR od značky SH+

Eliška Gálová hodnotí začátek letní sezóny

Eliška Gálová nám zaslala svoje ohlédnutí za první polovinou letní sezóny. Po vleklé nemoci se dostávala pomalu do formy. Přečtěte si, co s parťačkou Sárou Olivovou letos stihly.

Exhibiční kamion SH+ se poprvé představí v ČR, při příležitosti MS v cyklokrosu parkuje tento týden v Novém Městě na Moravě

Návštěvníci a účastníci velkých světových závodů ho jistě znají, ale ti, kteří se přijdou podívat na Mistrovství světa v cyklokrosu poprvé, nebo neměli možnost zažít atmosféru některého z větších zahraničních závodů, budou mít možnost navštívit jedinečný kamion SH+, který bude mít v Čechách svojí první zastávku. Uvnitř vám kvalifikovaní odborníci představí a nechají vyzkoušet největší novinky a technologie této italské značky.

SH+ hrdým partnerem the Challenge of Venice

Italská značka SH+ je hrdým partnerem prestižního závodu - the Challenge of Venice, který se uskuteční tento víkend.

Eliška Gálová nám shrnula zimní přípravu

Beachvolejbalistka Eliška Gálová pro nás zhodnotila svojí zimní přípravu, během které suverénně ovládla Zimní ligu na Pankráci, ale pak ji skolila nepříjemná nemoc. Více se dozvíte v článku.

Britský prestižní server road.cc otestoval helmu SH+ Shabli

Britský prestižní server road.cc otestoval helmu SH+ Shabli. Jak prošla testem se dočtete v článku.

V Harrachově proběhl tradiční KSN Cup za účasti mnoha sportovců

Minulý týden proběhl za podpory značek LSK další ročník mistrovství České republiky sportovních novinářů ČEZ KSN Cup

LEVELSPORTKONCEPT zve na FOR BIKES

Zveme vás na 7. ročník veletrhu cyklistiky FOR BIKES

SNOW TOUR 2016

Nevíte jaké hole vybrat? Chcete si je nebo další lyžařské vybavení vyzkoušet aniž byste ho museli zakoupit? Pak je tu právě pro vás SNOW TOUR 2016, unikátní projekt, který vám každoročně tuto možnost přináší. Vyzkoušejte si ve vašem oblíbeném středisku jaký model vám nejlépe vyhovuje.

Votjěch Nipl bral v závodě ČP stříbro

Český reprezentant a cyklokrosař Vojtěch Nipl dosáhl o víkendu v Mladé Boleslavi v závodě Českého poháru na stříbrnou příčku. Rychlejší byl pouze Radomír Šimůnek.

Eliška Gálová prožila skvělý závěr sezóny

Česká beachvolejbalistka využívající technologie brýlí SH+ nám povyprávěla o závěru letošní sezóny a že to byla opravdu jízda si přečtěte sami!

POZOR - hledáme posilu týmu

Staňte se členem našeho týmu na pozici Office Managera, jehož hlavní náplní je administrativní podpora činnosti související s provozem naší kanceláře v Praze (detailní popis činností na konci).

Závod Železný dědek 2015 ovládl Jonáš Vojtěch

Letos se opět konal za podpory značky SH+ závod na 100 km pod názvem Železný dědek! Vítězem se stal závodník týmu AC SPARTA PRAHA Cycling - Jonáš Vojtěch.

Eliška Gálová: Jak si vedla a co ji čeká?

Přečtěte si co se odehrálo během letní sezóny u Elišky Gálové a co ji naopak čeká v druhé polovině roku?

Steven Tronet šampionem Francie

Steven Tronet, kapitán cyklistického týmu Auber 93, se stal šampionem Francie když ovládl závod v Chantonnay. Vyhrál obtížný sprint mezi 14 světovými závodníky v závodě na 247km. Druhé a třetí místo obsadili Tony Gallopin (Lotto-Soudal, former Auber 93) a Sylvain Chavanel (IAM Cycling). Stevenovi 100% pomohla i kvalita produktů SH+ které nosí a je s nimi nad míru spokojený. Pro příští rok to znamená že Steven bude startovat v modro-bílo-červeném dresu. Je to obrovská satisfakce a odměna za celoroční práci kterou tým odvádí. Gratulujeme a přejeme více takových úspěchů.

Nové letní barevné brýle SH+ 3030

Léto je tady a Italská značka SH+ představila minulý týden nový model stylových sportovních brýlí s označením RG 3030.

BIKE FESTIVAL 2015

Letošní ročník BIKE FESTIVALU v areálu FREESTYLE PARK MODŘANY proběhl poprvé bez větších komplikací s počasím a návštěvníci tak mohli vidět spoustu novinek a užít si skvělý víkend v příjemném prostředí.

Nové stylové sportovní brýle SH+ RG 3020

Italská značka SH+ představila minulý týden nový model stylových sportovních brýlí s označením RG 3020.

Eliška Gálová nám přiblížila svůj začátek letošní sezóny

Již tento víkend startuje beachvolejbalová sezóna a česká reprezentantka Eliška Gálová nám dala nahlédnout do své přípravy. A prozradila nám své plány pro nadcházející sezónu.

Tým NIPPO VINI FANTINI volí SH+ pro závod Giro d´Italia 2015

V sobotu odstartoval letošní ročník druhého nejstaršího a nejtěžšího cyklistického etapového závodu Giro d´Italia. Tento rok vsadil na technologie značky SH+ tým NIPPO VINI FANTINI! Pevně věříme že produkty SH+ pomůžou závodníkům k co nejlepším výkonům.

Jiří Křivánek na Ibiza Vuelta MTB 2015

Jiří Křivánek, využívající technologie SH+, se již po několikáté zúčastnil závodu Ibiza Vuelta MTB 2015 ve dvojici s mistrem Maďarska Martonem Blaszó. Jiří nám prozradil jak dopadli. Čtěte dále.

MALOJA, SH+ a POC ovládly FOR BIKES

O víkendu proběhl již 6. ročník cyklistického veletrhu FOR BIKES, kde se poprvé ve své originální expozici objevila Maloja. Nově se také objevil stánek SH+ a tradičně také stánek POC.

Eliška Gálová vítězí i na sněhu, jaká bude letošní sezóna?

Eliška Gálová vyměnila na chvíli písek za sníh a hned z toho bylo, v historicky prvním turnaji ve snow volejbale na území ČR, první místo. K tomu vítězí i v extralize, jaká bude letošní sezóna?

Dvě divoké karty na Giro d'Italia pro týmy SH+

Včera oznámili organizátoři 22 týmů, jenž pojedou letošní Giro d'Italia. 17 z nich to mělo jisté a 5 týmů se připojilo na základě divoké karty. Mezi nimi jsou i dva týmy, které využívají technologie značky SH+

Eliška Gálová rekapituluje konec letošní sezóny

Naše nadějná plážová volejbalistka Eliška Gálová rekapituluje posledních pár měsíců letošní sezóny, během kterých si vyzkoušela hrát po boku více spoluhráček. Přečtěte si jak ji to vyhovovalo..

Shrnutí letošní sezóny Jana Zemaníka

Jan Zemaník - účastník mnoha extrémních vytrvalostních závodů se ohlíží za letošní sezónou, která byla úspěšná i díky značce LEKI, jenž Honzu podporuje při jeho náročných výkonech.

Gálová a Třešňáková v záři medailí

Nadějné juniorské beach volejbalistky, kterým ve výkonech pomáhají i sluneční brýle SH+, Eliška Gálová a Hanka Třešňáková se na poslední chvíli rozhodly zúčastnit nejvyššího rakouského turnaje A-Cup v Lienzi. Z počátku nevěděly jakou očekávat konkurenci, ale hrálo se jim dobře a po čtyřech zápasech se dostaly bez jediné prohry až do semifinále! Další hru bohužel ztratily s budoucími vítězkami, ale později jsme si zpravily chuť a zápas o bronz, který vyhrály jednoznačně 2:0 !

Nico Valsesia dokončil cyklistický závod napříč Amerikou na třetím místě

Jeden z nejtěžších vytrvalostních závodů Race Across America (RAAM) dokončil italský cyklista Nico Valsesia po 9 dnech, 12 hodinách a 44 minutách a překonal tak vlastní rekord. Byla to jeho pátá účast v tomto závodě. Odstartoval 10. června 2014 v Kalifornii a pokračoval napříč severoamerickým kontinentem od pobřeží k pobřeží až do Marylandu.

SH+ opět na startu Giro d'Italia

V pátek 9. května 2014 odstartoval další ročník cyklistického závodu Giro d´Italia v severoirském Belfastu. Peloton dojede do cíle 1. června do italského Terstu. Na start nastoupil také tým Neri Sottoli Yellow Fluo Team podporovaný značkou SH+.

Juniorský závodník Vojtěch Toman z týmu Cycling Znojmo si v prvním závodě sezony dojel pro 6. místo

Poslední březnovou sobotu odstartovala oficiálně silniční cyklistická sezona. Sportovce přivítala břeclavská Velká cena Hlohovce, jeden z letošních premiérových závodů. Toho se zúčastnila i jedna z posil znojemského Cycling Teamu, osmnáctiletý Vojtěch Toman.

„Ke sportu zklamání patří“, říkají volejbalistky Gálová a Třešňáková a pokračují s přípravou na další zápasy

Po srpnových úspěších na evropských šampionátech se volejbalové duo Eliška Gálová – Hana Třešňáková rozhodlo prověřit své zkušenosti ze zimních tréninků na první letošní soutěži. Jako cíl si zvolily evropský turnaj v ruské Anapě.

Značka SH+ ohlásila podporu novému cyklistickému týmu Yellow Fluo

Letošní Giro d´Italia už zná své týmy. Bude jich celkem 22. Účast má jistou i tým Neri Sottoli Yellow Fluo, který bude v letošní sezoně podporovat značka SH+.

V Česku nemá boulařskou trať, přesto patří mezi špičku akrobatického lyžování a míří na OH do Soči

Tereza Vaculíková po zdravotních problémech musela vynechat podzimní tréninky a na závod si musela počkat až do Calgary, kde obsadila 28. místo. Z Kanady se přesunula do amerického Deer Valey . V prvním závodu si dojela pro 38. příčku, ve druhém už podstatně zrychlila a patřila jí 25. příčka.

Naděje letošní zimní olympiády v akrobatickém lyžování, Tereza Vaculíková, je zase ve formě a plná odhodlání

Nadějnou boulařku Terezu Vaculíkovou, jejíž poslední ambice směřují ke startu na zimní olympiádě v Soči, potrápila začátkem sezony vleklá zranění. Motivace jí však ani přes vynechání několika závodů nechybí.

Skvělé osmé místo vybojovala na letošním Tour de Ski lyžařka Eva Vrabcová-Nývltová

Umístění v první desítce elitních závodnic světových jmen znamená pro lyžařku Nývltovou na letošním Tour de Ski velký úspěch. A také posun v žebříčku Světového poháru na 12. místo.

Roman Benc, jednoznačný vítěz TOI TOI Cupu a mistr ČR v cyklokrosu

Ani druhá adventní sobota nezastavila cyklokrosové závodníky, aby podali skvělé výkony v posledním letošním závodě TOI TOI Cupu. Kadetská kategorie svého celkového vítěze již zná, ta elitní si na něj počká do ledna příštího roku.

Styl start-cíl Romana Bence opět vítězný, Vojta Nipl dojel i přes potíže osmý

Série cyklokrosového šampionátu TOI TOI Cup se blíží ke konci. Jezdcům zbývají ještě dva závody, aby mohli změnit své celkové umístění. O přední příčky se podle dosavadních výsledků poperou dvě horká želízka v ohni stáje Cycling Team Znojmo.

TOI TOI Cup pokořen dvěma prvními místy Vojty Nipla a Romana Bence

Třetí listopadovou sobotu závodníky v cyklokrosu přivítaly Holé Vrchy. V rámci letošního TOI TOI Cupu tu nastal boj o medailové pozice a nejlepší časy.

První dva cenné kovy pro Cycling Team Znojmo

Šance poměřit své síly dostali cyklokrosaři druhou listopadovou sobotu v Hlinsku. V rámci čtvrtého závodu mezinárodního TOI TOI Cupu tu proti sobě nastoupili domácí i světoví závodníci.

Vojtěch Nipl pokračuje ve Světovém poháru ziskem dalšího 7. místa

Světový pohár změnil místo dějiště a 26. října se jeho druhá část odjela v Táboře. Cyklokrosař ze znojemského Cycling teamu se rozhodl útočit na přední místa, přesto mu v konečných výsledcích patřilo opět šťastné číslo 7.

Nývltová prokazuje skvělou formu i před sezónou. V posledním závodě běžeckého seriálu Run Tour si doběhla pro nejvyšší příčku

Sportovkyně Eva Vrabcová – Nývltová vyměnila lyže za běžecké boty a sklidila úspěch největší – první místo, které zároveň znamenalo nejlepší čas na letošní tour České Pojišťovny 2013.

TOI TOI Cup 2013 – úspěšný start mladých talentů Znojemského Cycling Teamu

Poslední zářijový víkend jezdci otestovali svojí kondici v TOI TOI Cupu. Tento závod odstartoval nadcházející cyklokrosovou sezónu, ve které Vojta Nipl a ostatní závodníci ze znojemského týmu zabojují o nejcennější kovy.

Závěr přípravy si Nývltová osladila dvěma triumfy

Úspěšnou přípravu na nadcházející zimní sezonu, která bude vrcholit únorovými olympijskými hrami v ruské Soči, má za sebou běžkyně na lyžích Eva Vrabcová Nývltová. V uplynulém víkendu 14. a 15. září 2013 své letní soustředění zakončila dvěma vítězstvími na mistrovství České republiky.

Boulařka Tereza Vaculíková je zpět ze soustředění u protinožců

Tereza se na zimní sezonu připravuje po celý rok. Za sněhem musela tentokrát až do Austrálie, kde celý měsíc s trenéry pilovala své dovednosti.

Kufa s Hadravou vyhráli na mistrovství republiky v plážovém volejbale

Vítězové satelitního turnaje CEV ve francouzském Montpellier Robert Kufa a Jan Hadrava triumfovali také na republikovém šampionátu, který se konal na přelomu srpna a září ve Slavkově.

Srpen byl pro beachvolejbalové duo Gálová – Nakládalová ve znamení bronzu

Za poslední tři srpnové týdny se beachvolejbalistkám Elišce Gálové a Šárce Nakládalové podařilo nasbírat neuvěřitelné tři bronzové medaile.

Nadějný cyklista Vojtěch Nipl dojel pátý na Českém poháru v Novém Měste na Moravě

Dva měsíce po maturitě se nadějný sportovec postavil na start další části Českého poháru 2013 v silniční cyklistice. Vojtu a další závodníky čekala trať o celkové délce 141 kilometrů v Novém Městě na Moravě. První červencový víkend absolvovali tedy celkem 6 okruhů.

Beachvolejbalistky Gálovou a Nakládalovou čeká první společný evropský turnaj

Po víkendovém vítězném klání na Letním poháru žen, se beachvolejbalistky Eliška Gálová s Šárkou Nakládalovou přesunuly do Lichtenštejnska, kde je čeká první společný turnaj se zahraniční konkurencí.

Eliška Gálová opět nejlepší juniorskou reprezentantkou v beachvolejbale

Mladá beachvolejbalová reprezentantka Eliška Gálová získala další mistrovský titul v juniorské kategorii na domácím poli. Nyní má před sebou ještě jednu velkou výzvu, kterou je účast na srpnovém Mistrovství Evropy do 22 let.

Neporazitelné beachvolejbalové duo Gálová – Nakládalová

Skvěle sehraná dvojice beachvolejbalového podsvětí, Eliška Gálová a Šárka Nakládalová, berou letos zatím suverénně první místa v turnajích Českého poháru. Na letošním prestižním turnaji Ideastav Cup, který se konal v Praze, se mistrně předvedly i po boku mužů.

Sacha Modolo, nejrychlejší cyklista šesti etap v Tour of Qinghai Lake

Italský cyklista Modolo vybojoval se svým týmem nejrychlejší časy a zvítězil v polovině etap čínského závodu. Získal tak další cenné body pro svůj tým.

Další prvenství pro beachvolejbalové duo Gálová – Nakládalová

Letošní sezona beachvolejbalových turnajů Českého poháru má na top příčkách dvě jména: Eliška Gálová a Šárka Nakládalová. Díky bohatým zkušenostem, které mají holky z předchozích let, tvoří silný neohrozitelný pár.

V poslední etapě Giro d´Italia tým Bardiani Valvole – CSF Inox Pro vybojoval skvělé výsledky

Letošní, 96. ročník cyklistického závodu Giro d´Italia je za námi. Nejlepším vrchařem se stal Ital Stefano Pirazzi z týmu Bardiani Valvole - CSF Inox pro Team. Ten si svůj triumf držel už od 9. etapy závodu.

Giro d´Italia: Souhrn úspěchů týmu Bardiani Valvole z druhého týdne

Tým Bardiani Valvole- CSF Inox Pro má na letošním Giro d´Italia jasného favorita. Je jím Stefano Pirazzi, který si už od 9. etapy suverénně drží modrý trikot, který náleží nejlepšímu vrchaři.

Giro d´Italia 2013: Král vrchařů Pirazzi oblékl modrý trikot

Další úspěch pod taktovkou jezdce z týmu Bardiani Valvole, podporovaného značkou SH+, putoval na konto Stefana Pirazziho jakožto nejlepšího vrchaře 9 etapy cyklistického závodu Giro d´Italia.

Enrico Battaglin vítězem 4. etapy Giro d´Italia

Se speciálním designem helmy SH+ Shabli Bardiani, navrženým pro tým Bardiani Valvole, proťal cílovou pásku 4. etapy Giro d´Italia Ital Battaglin.

SH+ na startu Giro d'Italia

V sobotu 4. května 2013 odstartuje každoročně očekávaný etapový cyklistický závod Giro d´Italia. Jednotlivé etapy závodu, který měří 3 405 kilometrů, se pojedou až do 26. května a budou přehlídkou nejlepších cyklistických týmů. Chybět nebude ani tým podporovaný značkou SH+ Bardiani Valvole – CSF Inox Pro Team.

Titul mistryně republiky v běhu na lyžích patří Evě Vrabcové-Nývltové

Eva Vrabcová-Nývltová se v závěru zimní sezony blýskla na špici běžkařských mistrů.

Nová helma SH+ se představila na jedinečných závodech Milán- San Remo

Tým Bardiani Valvole se v neděli 17. března 2013 účastnil v pořadí 104. závodu na trase Milán – San Remo.

Eva Vrabcová Nývltová ovládla letošní ročník Karlova běhu

Před mistrovstvím republiky ukázala Eva Vrabcová Nývltová, že má skvělou formu. S dvojím prvenství v závodě se neztrácela ani ve společné kvalifikaci s muži.

Italský cyklista Modolo na druhém místě. Před sebe pustil jen úřadujícího mistra světa.

V první etapě Tour de San Luis, která se jela v Argentině se z italského týmu jako nejlepší ukázal Sacha Modolo. S helmou SH+ stanul na stupních vítězů.

Úspěšný start pro Lukáše Vaculíka ve švýcarském Airole. V Evropském poháru si zajel pro 5. místo

Po prvním úspěchu boulařského mastera Lukáše Vaculíka v Čechách následuje další, tentokrát evropského měřítka.

Pěkné 7. místo pro cyklokrosaře Vojtu Nipla

Poslední možnost potrénovat před Mistrovstvím světa v cyklokrosu využil Vojta Nipl na závodě v americkém Cincinnati.

První a druhé místo pro akrobata na lyžích Lukáše Vaculíka

Boulař Lukáš Vaculík se pomalu vrací do formy. Ve svém prvním letošním závodě za sebou nechal i úřadujícího mistra republiky.

SH+ bude podporovat speciální sérií helem italského jezdce Modolu a jeho týmové kolegy

Značka SH+ se s cílem nabídnout vždy nejlepší materiály rozhodla o oficiální vstup do oblasti technických partnerů, kteří podporují mladé cyklistické týmy během sezony 2013. SH+ bude výhradním dodavatelem přileb pro silniční závody a časovky italského týmu Bardiani Valvole – CSF Inox Pro Team. Jezdci z greenteamu budou používat dva nejlepší modely značky SH+ Shabli a Turbolence s upravenými neprůhlednými uhlíkovými barvami.

Vojtěch Nipl slaví 3. místo na Mistrovství ČR v cyklokrosu ve Stříbře

Vrcholem domácí cyklokrosové sezony 2012/13 bylo v sobotu 12. ledna Mistrovství České republiky ve Stříbře. Na startu se sešla kompletní domácí špička včetně domácího Zdeňka Štybara, pro kterého to byl poslední krosový start sezony.

Cyklokrosař Vojtěch Nipl překročil svoji první padesátku v počtu výher

Vojta Nipl z týmu Focus Cycling Znojmo zahájil Nový rok vítězstvím v Silvestrovském cyklokrosovém klání.

Poslední bronz letošního roku pro beachvolejbalistky Elišku Gálovou a Terezu Vaňkovou

V nově vybudované hale na Kladensku se sešla česká beachvolejbalová špička. Nechybělo ani duo Gálová - Vaňková.

Lukáš Vaculík hlásí comeback

Boulař Lukáš Vaculík pomalu začíná následovat svoji setru Terezu a pilně trénuje před prvním ostrým startem, který ho čeká na konci prosince v Obertauernu.

Cycling Team Znojmo: Dvakrát druhý Vojtěch Nipl

Cyklokrosař Vojta Nipl z týmu Focus Cycling Znojmo se postavil na start cyklokrosového závodu TOI TOI Cup vedle špičkových cyklokrosových jezdců. Do cíle dojel jako druhý.

Přijďte si zahrát beachvolejbal po boku juniorských reprezentantek

Juniorské beachvolejbalové reprezentantky Eliška Gálová a Tereza Vaňková se v prvním prosincovém víkendu zúčastní otevřeného benefičního turnaje. Přijít si zahrát může kdokoliv. Stačí si vydražit svého parťáka z řady špičkových volejbalistů a pak už je scénář samotného turnaje na vás.

SH+ VE SVĚTĚ

SH+ ukončilo minulý týden rozsáhlou mezinárodní prezentaci helem a brýlí SH + 2012/2013.

Sladká tečka za letošní beachvolejbalovou sezonou

Beachvolejbalistky Tereza Vaňková a Eliška Gálová se definitivně rozloučily s letošní sezónou ve španělské Barceloně.

Jiným sezona končí, Evě Vrabcové Nývltové začíná

O tom, že konec letní sezony je pro běžkyni na lyžích Evu Vrabcovou Nývltovou teprve začátkem, není pochyb. Z jednoho víkendu a účasti na čtyřech závodech dokázala získat dva mistrovské tituly.

Konec letošní beachvolejbalové sezony střídají plány na další rok

Beachvolejbalistky Eliška Gálová a Tereza Vaňková zakončily letošní sezonu pěkným 9. místem na MS do 21 let.

Cycling team Znojmo: Jiří Skalický 10. místo na GP HK

Dne 18.08.2012 se v Hradci Králové konal silniční závod zařazený do světového poháru kat. 1.2 UCI.

Železného dědka pokořil mistr světa v cyklistice Václav Jelínek

Na letošním 27. ročníku silničního cyklistického závodu Železný dědek nechyběly značky SH+ a Maloja.

BRÝLE SH+ NYNÍ NAJDETE VE SPECIALIZED STORES PEK SPORT, SP KOLO A VELOCENTRUM

Značka SH+ se stala synonymem kvality a špičkového designu nejen mezi sportovci. Širokou nabídku italských cyklistických brýlí SH+ nyní také naleznete ve Specialized stores: PEK Sport a SP Kolo v Praze. Dále pa ve Velocentrum Specialized Concept Store v Hradci Králové.

Posilněné vítězstvím z víkendového zápasu odcestovaly beachvolejbalistky Eliška s Terkou na evropský turnaj do Lichtenštejnska

Víkendové klání poháru ČVS v pražských Střešovicích skončilo pro beachvolejbalistky Elišku Gálovou a Terezu Vaňkovou triumfálně.

Alexander Kristoff vybojoval bronzovou medaili na OH v Londýně

Alexander Kristoff, norský závodník cyklistického týmu Katusha, získal 3. místo v silničním závodu na Olympijských hrách v Londýně 2012. Pouhých 8 sekund ho dělilo od vítěze Alexandera Vinokurova z Kazachstánu a stříbrného Rigoberta Urana z Kolumbie.

SH+ na havajských ostrovech

Na dalekých havajských ostrovech zakotvil vášnivý cestovatel a spolupracovník značky SH+ Dino Bonelli.

Poslední červencový víkend byl pro beachvolejbalistky Terezu Vaňkovou a Elišku Gálovou ve znamení bronzu

I druhá polovina léta bude pro beachvolejbalistky Terezu Vaňkovou a Elišku Gálovou pořádně nabitá. Kromě turnajů o pohár ČVS je čeká evropský turnaj v Lichtenštejnsku a na konci léta i mistrovství světa.

S krásným 5.místem se z ME v Holandsku vrátily beachvolejbalistky Tereza Vaňková a Eliška Gálová

V předposledním červencovém víkendu se v holandském Assenu odehrálo ME do 23 let. Zúčastnily se ho i beachvolejbalistky Tereza Vaňková a Eliška Gálová, které v turnaji patřily mezi nejmladší páry.

Beachvolejbalistky Vaňková a Gálová předvedly skvělou letní formu

Po parádním turnaji poháru ČVS, na kterém naše dvě nadějné volejbalistky Tereza Vaňková a Eliška Gálová získaly 1. místo, se věnují přípravám na jednu z nejdůležitějších částí letošní sezony – mistrovství Evropy v Holandsku.

Triatlonistka Martina Dogana obsadila 5. místo v závodu Ironman France-Nice 2012

Sportovkyně podporovaná značkou SH+ Martina Dogana byla favoritkou závodu Ironaman 2012 v Nice. Neměla však svůj den a čas 9:55:06 ji stačil na páté místo. Přesto ji stále šlechtí vítězství z loňského roku v Itálii s časem 4hod.44min.

Beachvolejbalistky Eliška Gálová a Tereza Vaňková mají titul Mistryň ČR do 23let!

O víkendu proběhlo ve Slavkově MČR žen do 23 let. Turnaj byl zároveň nominačním turnajem na ME U23, který se bude konat 17.–21. 7. 2012 v Holandsku (Assen). „Do turnaje jsme vstoupily jako druhé nasazené a bez ztráty setu jsme se dostaly až do finále ve kterém jsme vyhrály 2:0!" Sdělují s úsměvem obě dvě děvčata.

Beachvolejbalistky Eliška Gálová a Tereza Vaňková vybojovaly 1. místo v polském turnaji žen

Talentované sportovkyně Eliška Gálová a Tereza Vaňková, které jsou novými tvářemi značek SH+ a Oxbow, se zúčastnily turnaje žen v Poznani. Díky divoké kartě byly nasazené jako 2. pár a hravě si poradily jak se silným větrem, tak i se soupeřkami, které porazily.

SH+ triatletka Martina Dogana slaví bronz z triatlonu Bilbao

Italka Martina Dogana vybojovala bronz ve středním triatlonu ročníku triatlonu Bilbao, který se konal ve Španělsku. Závod se pyšnil nejenom silnou diváckou kulisou, zajímavým místem, ale i náročnými klimatickými podmínkami.

Focus Cycling Team závodí o sto šest

Cyklistická sezona je v plném proudu a Focus tým se pyšní několika vítězstvími. Zdeněk Mlynář vyhrál Druhý díl XCR Cup Specialized 2012 a Mezinárodní silniční maraton Evropa 2012. Nováček Vojtěch Nipl zvítězil ve Welsu a odnesl si cenu soutěže activity v závodu Grand Prix Sportland Niederösterreich.

Paolo Tiralongo vyhrál sedmou etapu Gira d´Italia v brýlích SH+

Sedmou etapu s dojezdem na vrchol Rocca di Cambio vyhrál Paolo Tiralongo z týmu Astana. Čtyřiatřicetiletý Sicilan Tiralongo tak porazil v závěrečných stovkách metrů obhájce loňského vítězství Michele Scarponiho a jako třetí dojel Lucemburčan Fränk Schleck.

Radek Čermák obhájil 6. místo v žebříčku světového poháru

Ačkoliv se Radek umístil celkově na 6. místě ve světovém poháru, letošní zimní sezonu popisuje jako smolnou. A že k tomu má patřičné důvody.

Vojtěch Nipl přestoupil do FOCUSU

Znojemský Focus Cycling Team se dohodl na spolupráci s velkým talentem a nadějí české cyklistiky, cyklokrosovým specialistou Vojtěchem Niplem.

Focus Cycling: Velká cena ČEZ a první vítězství

Druhý ročník Táborských okruhů odstartovala Velká cena ČEZ. Závod byl tradičně vypsán na 50 kol, přičemž každé páté kolo se bodovalo systémem 5-3-2-1 bod a v posledním okruhu se rozdělovaly dvojnásobné body. S obrovskou bodovou převahou ovládl závod Zdeněk Mlynář z Focus Cycling Znojmo, který závod vyhrál

Focus Cycling Team Znojmo zahájil cyklistickou sezonu v závodě „Bíteš"

Tradičním otvírákem cyklistické sezony je brněnská „Bíteš“. Na startu se sešla konkurence z několika zemí Evropy a kompletní domácí peloton.

Sourozenci Vaculíkovi se představili v show Se Čtyřkou na vrchol

Dvě boulařské české naděje a sourozenci zároveň si nenechali ujít show „Se Čtyřkou na vrchol“, kde si zkusili zajezdit v brankách i s ostatními známými či méně známými lyžaři a kde byli mimo jiné pečlivě vyzpovídáni. Ve videu Tereza i Lukáš prozradili něco o jejich začátcích i budoucnosti.

Značky Sport Konceptu představily zimní kolekce na veletrhu ISPO

Výrobce sportovních oblečení a příslušenství, značky LEKI, Schöffel, Maloja, Canada Goose, SWANS, SH+, Oxbow a Zandona, se zúčastnily největšího sportovního veletrhu v Evropě. Na přelomu ledna a února zhlédlo v Mnichově na výstavě ISPO stánky oblíbených značek tisíce návštěvníků.

Zdeněk Mlynář má na kontě 23 vítězství

Zdeněk Mlynář z Focus Cycling Team Znojmo se po dvou závěrečných výhrách stal celkovým vítězem Oderského poháru!

Novinky od Vaculíků

Naše české boulařské naděje sourozenci Terka a Lukáš Vaculíkovi se připravují na nadcházející sezonu. V ní bude Lukáš využívat kromě holí a rukavic LEKI také brýle SWANS a helmu SH+. Terka se zase zúčastnila oficiálního setkání lyžařů a snowboardistů, které ji dalo další hrst odvahy.

Volejbalistky se pilně připravují na poslední turnaj sezóny v Thajsku

Kiki s Maki tvrdě trénují na svůj poslední turnaj sezóny, který se uskuteční od 2.11. v Thajsku. Hlavním cílem beach volejbalistek bude vylepšit si pozici v olympijském žebříčku, a tím si i připsat co nejvíce bodů.

Zdeněk Mlynář zabodoval v Náměšti na Hanné

Lídr znojemského FOCUS Cycling týmu Zdeněk Mlynář si podle vlastních slov „po nevydařeném sobotní poháru“ v Lošticích, vše vynahradil na nedělním cyklokrosovém závodě ČP Masters v Náměšti na Hanné, kde zvítězil.

Zdeněk Mlynář na průběžném 2. místě po 3. závodě TOI TOI Cupu 2011

V sobotu 08. 10. 2011 pokračoval český pohár v cyklokrosu tradičním závodem v Lošticích. Po předchozím, pro krosy netypickém tropickém počasí, nastala změna a vše, co patří ke krosové sezóně, si mohli užít i účastníci TOI TOI Cupu. Podmáčenou trať, krátký, ale intenzivní déšť, teploty od 5 – 10°C a velice čerstvý a silný vítr – to vše museli zvládnout i závodníci z Focus Cycling Teamu.

Zdeněk Mlynář obsadil 3. místo na TOI TOI Cupu 2011

Na svátek sv. Václava v Den české státnosti 28. září se konal 2. závod českého poháru v cyklokrosu TOI TOI Cup v Mnichově Hradišti. Zdeněk Mlynář (Focus Cycling Team) startoval ze zadních řad, ale znovu předvedl skvělý výkon a závod dokončil na třetím místě za vítězným Martinem Zlámalíkem (KDL Trans) a Petrem Dlaskem (Rubena Birell Specialized).

Luca Paolini na UCI silničním mistrovství světa 2011 v Kodani

Mistrovství světa Union Cycliste Internationale (UCI) v Kodani proběhlo mezi 19. - 25. zářím 2011. Zúčastnil se ho i významný italský jezdec Luca Paolini za tým Kathusa. Paolo závodil s brýlemi SH+.

Focus Cycling team Znojmo : Zdeněk Mlynář vyhrál pelhřimovský závod terénářů

Ve městě Pelhřimov se již po čtvrté konal pod záštitou značky Scott a Velosport Valenta závod předních českých terénářů. Ti si objeli krátký okruh 1km, který nabízel nejen roviny, ale i obtížnější pasáže jako například sjezd schodů, ostré zatáčky či umělé překážky.

Beach volejbalistky Kolocová a Sluková jsou mistryněmi ČR

Po menším neúspěchu na posledním turnaji světové série v holandském Den Haagu si Kolocová a Sluková spravily chuť na Mistrovství ČR žen v Chodově u Karlových Varů, kde 26. srpna získaly zasloužený titul mistryň ČR.

Sportkoncept se představil na silničním závodě Železný dědek 2011

Srpnového závodu Železný dědek se v kategorii VIP 2 kola 50 km zúčastnil cyklistický tým Sportkoncept , jenž byl mimo jiné i partnerem akce. Na třetím místě se umístil David Vinklář s časem 1:32:08. Celé družstvo bylo oblečeno v dresech značky Maloja, jejichž oblečení se pyšní svou funkčností, a helmách/brýlích SH+ proslulých svými technologiemi.

Focus Cycling Team Znojmo má za sebou Velkou cenu Hradce Králové

Na Velké ceně města Hradce Králové, která se konala 19. srpna, se startovní listina blýskala mnoha známými jmény českých špičkových cyklistů. Zúčastnil se i Focus Cycling Team Znojmo, z něhož se na start postavila pětice závodníků včetně Marcela Kachlíře, který se vrátil po dvou měsíční pauze, proto bral závod spíše jako rozjížďku v závodní intenzitě bez ambicí na nějaký výsledek nebo platnou pomoc kolegům z týmu.

První „pětka“ na kontě beach volejbalistek Kolocové a Slukové

Kristýna Kolocová a Markéta Sluková se v posledním kole grandslamu vytáhly a vybojovaly v Klagenfurtu páté místo. Pro loňské mistryně Evropy do 23 let to tak bylo perfektní dotažení turnajů elitní kategorie.

GRAND SLAM: beach volejbalistky obsadily 9. místo ve Starých Jablonkách

Kiki s Maki bojovaly na předposledním Grand Slamu ve Starých Jablonkách o páté místo proti brazilské dvojici Talitě a Antonellitě. Po jednoznačném vítězství ve druhém setu však děvčata nedokázala hru dotáhnout do konce a prohrála 1:2 (15:21, 21:10, 7:15). Zpátky domů si tak vezou další deváté místo a několik získaných bodů.

Triumf cyklisty Radka Bečky v desátém díle Grand Prix EFISAN

Radek Bečka z týmu Focus Cycling Znojmo získal prvenství v desátém díle GIANT LIGY – Grand Prix EFISAN, který se konal 27. července v Plzni. V téměř stodvacetičlenném startovním poli nabitém zvučnými jmény se nenechal zahanbit a dojel si rovnou pro první místo.

Tým Katusha se na Tour de France umístil celkově na 7. místě

Začátkem července odstartoval již 97. ročník cyklistického etapového závodu Tour de France. Ruský tým Katusha obsadil v závěrečné celkové klasifikaci 7. místo a po celou dobu byl sponzorován značkou SH+, proslulou svými funkčními brýlemi a helmami.

PROTAGONISTA SH+ NICO VALSESIA ZÁVODIL V EXTRÉMNÍM RAAM ZÁVODU NAPŘÍČ AMERIKOU

RAAM – závod napříč Amerikou je nejtvrdším závodem po celém světe s klasifikací zahrnující 4800 km dlouhou trasu postupující od Západního k Východnímu pobřeží. Cyklisté musí závod projet za 10 dní, během nichž téměř nespí a zápolí s vysoce náročnými podmínkami.

Značka SH+ představuje novou řadu brýlí REACTIVE

Značka SH+ přichází s novou řadou slunečních brýlí REACTIVE. Speciálním rysem této řady je neobyčejná vlastnost čoček, které se dokážou přizpůsobit světelným podmínkám. Modely RG 4200 a RG 4700 disponují skly polarizačními, model RG 4700 PLUS navíc i fotochromatickými

Kiki s Maki skončily na 17. místě na MS v Itálii

Mistrovství světa v plážovém volejbale konaném v Itálii od 13. - 19. 6. 2011 se účastnilo osm českých reprezentantů. Kristýně s Markétou bohužel štěstí nepřálo, když nastoupily do závodu s bezchybnými Brazilkami a prohrály s nimi 0:2.

Mateja Simic vítězkou Bardolino triatlonu

Slovinská triatlonistka Mateja Simic zvítězila v mezinárodním triatlonovém závodu Bardolino. Sportovkyni ze Stradivari týmu sponzoruje značka SH+.

MARTINA DOGANA JE VÍTĚZKOU TRIATLONU IRONMAN

V italském městě Pescara a dalších 13 okolních vesnicích se 12. června konala soutěž triatlonu Ironman 70.30, kterou vyhrála italská triatlonistka Martina Dogana s časem 4hod 44min.

Nová kolekce cyklistických helem od SH+

SH+ znáte pod doménou kvalitních materiálů, nových technologií a záruky bezpečnosti. Přinášíme vám novou kolekci cyklistických helem, které poslouží každému aktivnímu sportovci. Helmy je možné zakoupit na našich webových stránkách v sekci e-shop.

Bobb s Lasem čtvrtí v turnaji CEV Satellite Baden

Pavel Rotrekl a Robert Kufa se umístili v turnaji CEV Satellite na krásném 4. místě. Ve finále bojovali o třetí místo s Ukrajinci Babichou - Ioisherem, jimž podlehli 0:2.

Den za dnem k 17. místu Světové série v Šanghaji

Již po osmé v řadě přivítá Šanghaj turnaj Světové série, který je třetím ženským a po Brazílii druhým společným turnajem mužské i ženské kategorie. Vůbec poprvé se Maki s Kiki utkaly v rámci Světové sérii se zkušenými českými beach volejbalistkami Háječkovou a Klapalovou. Dokázaly porazit Holanďanky a v konečném napínavém souboji bohužel podlehly zkušenějším Američankám a obhájily tak již podruhé 17. místo.

Kiki s Maki obhájily na turnaji v Číně 17. místo

Ke konci dubna byla v čínské Sanye zahájena soutěž druhého turnaje letošní Světové série. Na akci se přihlášilo 72 ženských reprezentačních párů z osmadvaceti zemí světa. Nechyběly ani plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková, které vybojovaly sedmnácté místo.

Nadějné beachvolejbalistky Kolocová a Sluková si ze Světového turnaje v Brazílii přivezly 9. místo

Kristýna s Markétou potvrdily, že patří do širší světové špičky v beachvolejbalu. Na prvním turnaji Světové série v Brazílii vybojovaly deváté místo, a tím si připsaly 240 bodů do světového žebříčku, z něhož se 16 nejlepších dvojic přímo kvalifikuje na Olympijské hry v Londýně.

RWE KSN Cup a SPORT KONCEPT

Pod názvem RWE KSN Cup se skrývá každoroční mistrovství České republiky v obřím slalomu sportovních novinářů. A jelikož SPORT KONCEPT má samozřejmě rád lyžování, sport a taky kamarády novináře, tak jsme nemohli chybět.

Sluková a Kolocová chystají nový web

Úspěšný beachvolejbalový pár Sluková a Kolocová z pražského Bison Beach Volleyball Clubu právě spustil demo verzi nových webových stránek. Brzy se tak budeme moct o těchto juniorských mistryních Evropy dozvědět více.

Eva Samková je opět juniorskou mistryní světa

Velkou radost právě teď zažívá snowboardcrossařka Eva Samková, která obhájila titul mistryně světa juniorek v italském Valmalenku. Je to její již druhá zlatá medaile v řadě, což je na jejích sedmnáct let už úctyhodný výkon. Krom toho je to asi ten nejhezčí dárek k jejím brzkým narozeninám.

Eva Samková získala svou první medaili na Světovém poháru ve snowboardcrossu

Světový pohár ve snowboardcrossu, který se konal v pátek 18. března v italském Valmalenco, byl úžasným zážitkem pro českou snowboardcrossařku Evu Samkovou. Ta si vybojovala neuvěřitelné 2. místo a získala tak první životní seniorskou medaili.

Eva Samková získala 5. místo na MS v La Molině

Juniorská mystrině světa Eva Samková si na Mistrovství světa ve snowboardcrossu ve španělské La Molině vybojovala krásné 5. místo.

Olympijská výbava pro Zuzanu Doležalovou

Zuzana Doležalová (za svobodna Vojtěchová) je jednou z nadějí české reprezentace na letošních ZOH v kanadském Vancouveru.

Značky společnosti Sport Koncept jsou k vidění na veletrhu ISPO 2011

Od 6. do 9. února se nám opět otevírá veletrh ISPO – největší veletrh se sportovním zbožím, tentokrát v novém mnichovském výstavišti. Velkou mezinárodní účast potvrzuje na 48 českých výrobců na ploše neuvěřitelných 1.700m2. Celkově se veletrhu ISPO 11 zúčastní přes 2.000 vystavovatelů ze 45 zemí a samozřejmě nesmí chybět ani značky, které sdružuje společnost SPORT KONCEPT.

SH+ bude sponzorovat tým Katusha v sezoně 2011

Značka SH+ podepsala smlouvu s ruským cyklistickým týmem Katusha, který bude sponzorovat po celou sezonu 2011. SH + vystoupí v první řadě jako oficiální sponzor brýlí pro celou ruskou skupinu Pro Tour, do 21, do 23 let a evropské týmy.

SCHÖFFEL a SH+ - CEO Golf Tour 2010

Schöffel a SH+ podporují CEO Golf Tour 2010

SPONZORING juniorského lyžařského závodu

Koncem ledna se ve Ski centru Říčky v Orlických horách konal 48.ročník závodu SKIINTERKRITERIUM- Mezinárodní závod žactva v alpských disciplínách. Společnost SPORT KONCEPT tento závod sponzorovala skrze značky LEKI, SWANS a SH+.

Olympijská výbava pro Zuzanu Doležalovou

Zuzana Doležalová (za svobodna Vojtěchová) je jednou z nadějí české reprezentace na letošních ZOH v kanadském Vancouveru.