LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Exkluzivní oblečení na svahy, do hor i do města

Nabízené značky

 

SCHÖFFEL TĚ UDRŽÍ VE FORMĚ

 

 

SCHÖFFEL není jen oblečení, ale i kvalita splňující náročné parametry. Ty jsou potřebné pro lyžování, horolezectví a outdorové aktivity. Jako lídr na trhu a prémiová značka v Evropě si může dovolit vše, oblékat vás i sponzorovat rakouskou lyžařskou asociaci a rakouskou reprezentaci.

 

 

 

Schöffel jede v Bílé stopě

Přední německá značka Schöffel je proslulá svou vysokou kvalitou a osobitým designem. Pro tyto parametry se tak stala sponzorem televizního magazínu Bílá stopa, věnující se lyžařským sportům v jejich profesionální i rekreační podobě.

Značky Sport Konceptu představily zimní kolekce na veletrhu ISPO

Výrobce sportovních oblečení a příslušenství, značky LEKI, Schöffel, Maloja, Canada Goose, SWANS, SH+, Oxbow a Zandona, se zúčastnily největšího sportovního veletrhu v Evropě. Na přelomu ledna a února zhlédlo v Mnichově na výstavě ISPO stánky oblíbených značek tisíce návštěvníků.

Schöffel sponzoroval Gerlinde Kaltenbrunner při výstupu na K2

Rakouská horolezkyně Gerlinde Kaltenbrunner (40) se stala vůbec první ženou, která dosáhla všech 14 osmitisícových vrcholů bez použití umělého kyslíku. Poslední z nich, horu K2 (8 611 m n. m.) pokořila 23. srpna v 18:18 pakistánského času s dalšími třemi horolezci.

Schöffel buduje silný obchodní tým

Značka Schöffel, lídr na trhu se sportovním oblečení splňující náročné parametry pro lyžování, horolezectví a outdoorové aktivity, rozšiřuje svůj obchodní tým o dva zkušené odborníky, Tobiase Deichla (34) a Alexandera Kornprosta (29).

Světový pohár ve Snowboardingu 2011 se bude konat v areálu SnowWorld Landgraaf

Dne 14. října 2011 bude známý holandský hotel s vlastním lyžařským areálem SnowWorld Landgraaf opět hostit závod Světového poháru ve Snowboardingu v paralelním slalomu LG FIS Snowboard. Organizace Světového poháru tím potvrzuje, že SnowWorld je mezinárodně uznávané místo pro konání vrcholových sportovních akcí. Není proto divu, že se SnowWorld může rovnat velkým lyžařským střediskům jako je Sölden (Rakousko), Beaver Creek (USA), Val d'Isère (Francie) a Garmisch Partenkirchen (Německo).

Kolekce Schöffel Everywear pro ty, kteří provozují outdoor každý den

Zabírá minimální prostor – poskytuje maximální funkčnost. To je nová kolekce Everywear 2011 od Schöffel. Toto oblečení rozjasní nepříjemné dny a poskytne vám skvělou ochranu před větrem, deštěm a jakýmkoli nepříznivým podmínkám 365 dní v roce. Everywear oceníte nejen ve městě, ale také v drsné přírodě.

RWE KSN Cup a SPORT KONCEPT

Pod názvem RWE KSN Cup se skrývá každoroční mistrovství České republiky v obřím slalomu sportovních novinářů. A jelikož SPORT KONCEPT má samozřejmě rád lyžování, sport a taky kamarády novináře, tak jsme nemohli chybět.

Společnost Schöffel se stala členem Fair Wear Foundation

Společnost Schöffel Sportbekleidung GmbH, evropský lídr v outdoorovém a lyžařském oblečení, se stala členem Fair Wear Foundation (FWF), neziskové organizace, která monitoruje pracovní podmínky ve výrobních zemích. Dohoda byla podepsána na ISPO, veletrhu sportovního zboží v Mnichově, předcházel jí komplexní kontrolní proces.

Schöffel podporuje Skol Max

Lyžařská a snowboardová škola Skol Max ve Špindlerově Mlýně se může těšit ze spolupráce se značkou Schöffel. Ta více než 120 instruktorům lyžování a snowboardingu s licencí Asociace profesionálních učitelů lyžování a servisnímu týmu poskytla kvalitní funkční zimní oblečení.

Značky společnosti Sport Koncept jsou k vidění na veletrhu ISPO 2011

Od 6. do 9. února se nám opět otevírá veletrh ISPO – největší veletrh se sportovním zbožím, tentokrát v novém mnichovském výstavišti. Velkou mezinárodní účast potvrzuje na 48 českých výrobců na ploše neuvěřitelných 1.700m2. Celkově se veletrhu ISPO 11 zúčastní přes 2.000 vystavovatelů ze 45 zemí a samozřejmě nesmí chybět ani značky, které sdružuje společnost SPORT KONCEPT.

Schöffel podporuje Skol Max

Lyžařská a snowboardová škola Skol Max ve Špindlerově Mlýně se může těšit ze spolupráce se značkou Schöffel. Ta více než 120 instruktorům lyžování a snowboardingu s licencí Asociace profesionálních učitelů lyžování a servisnímu týmu poskytla kvalitní funkční zimní oblečení.

SCHÖFFEL a SH+ - CEO Golf Tour 2010

Schöffel a SH+ podporují CEO Golf Tour 2010

Schöffel obléká rakouskou reprezentaci

Německá značka Schöffel se stala partnerem rakouské reprezentace na Olympijských hrách 2010 ve Vancouveru. Oblékla celkem 300 atletů a 180 trenérů a členů realizačního týmu i na celoročních tréninkových přípravách. Spojení značky Schöffel a rakouského týmu tím ovšem nekončí.