LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Absolute care

Nabízené značky

SALTO - ABSOLUTE CARE - každý materiál potřebuje správnou péči

 

Salto je německý výrobce vysoce kvalitních pracích, impregnačních a osvěžujících prostředků pro outdoorové vybavení. Každý materiál potřebuje péči, a to takovou, aby byla zachována prodyšnost, voděodolnost a termoizolační vlastnosti. Vysoká účinnost a dlouhé působení zaručí nepromokavost obuvi i oblečení do přírody, na hory, a vůbec do extrémních podmínek. Salto ušetří vaše oděvy, peníze i starosti.


Salto nabízí čtyři řady výrobků:

 

WASH - Tekuté prací prostředky

PROOF - Impregnace na všechny způsoby

FRESH - Osvěžující koncentrovaný deodorant

CLEAN - Odstraňovač skvrn

 

 

Salto si poradí s každým materiálem jako je např. Gore Tex, Soft-Shell, Sympatex, eVent, Coolmax, Thinsulate, Thermolite apod.

 

leták1.jpg
leták2.jpg leták3.jpg

POZOR - hledáme posilu týmu

Staňte se členem našeho týmu na pozici Office Managera, jehož hlavní náplní je administrativní podpora činnosti související s provozem naší kanceláře v Praze (detailní popis činností na konci).

Vyhraj skvělé ceny a otestuj lyže Kästle ve Špindlu

Soutěž s Kästle a vyhraj hodnotné ceny od značky LEKI nebo SALTO. Jako bonus si můžeš lyže Kästle zdarma vyzkoušet na prvním sněhu již za pár dní ve Špindlerově Mlýně.

Praktické mýdlové lístky Salto Soap

Až se budete chystat na dovolenou k moři, letní hudební festival či toulky v přírodě, jistě uvítáte praktické hygienické mýdlové lístky na umytí rukou. Snadné a rychlé použití v malé průhledné krabičce nezabere žádné místo a vaše ruce udrží v čistotě.

SALTO CLEAN SPORT - důkladný čistič skvrn

Sportování a odpočívání v přírodě s sebou přináší nejen řadu příjemných chvil plných relaxace a pohody, ale také možných nechtěných skvrn na oblíbeném oblečení.

RWE KSN Cup a SPORT KONCEPT

Pod názvem RWE KSN Cup se skrývá každoroční mistrovství České republiky v obřím slalomu sportovních novinářů. A jelikož SPORT KONCEPT má samozřejmě rád lyžování, sport a taky kamarády novináře, tak jsme nemohli chybět.