LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Absolute care

Nabízené značky

SALTO - ABSOLUTE CARE - každý materiál potřebuje správnou péči

 

Salto je česká značka, kompletně vyráběná v Německu. Jedná se o výrobce vysoce kvalitních pracích, impregnačních a osvěžujících prostředků pro outdoorové vybavení. Každý materiál potřebuje péči, a to takovou, aby byla zachována prodyšnost, voděodolnost a termoizolační vlastnosti. Vysoká účinnost a dlouhé působení zaručí nepromokavost obuvi i oblečení do přírody, na hory, a vůbec do extrémních podmínek. Salto ušetří vaše oděvy, peníze i starosti.


Salto nabízí čtyři řady výrobků:

 

WASH - Tekuté prací prostředky

PROOF - Impregnace na všechny způsoby

FRESH - Osvěžující koncentrovaný deodorant

CLEAN - Odstraňovač skvrn

 

 

Salto si poradí s každým materiálem jako je např. Gore Tex, Soft-Shell, Sympatex, eVent, Coolmax, Thinsulate, Thermolite apod.

 

leták1.jpg
leták2.jpg leták3.jpg

Šťastné a veselé vánoce

Za celý tým LEVELSPORTKONCEPT vám přejeme krásné a příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2018!

Nová adresa sídla LSK

Od začátku měsíce března se stává korespondenční adresa, v Horních Počernicích, také adresou sídla a tedy fakturační adresou. Nyní tedy směřujte veškerou vaši korespondenci a fakturace na novou adresu: LEVELSPORTKONCEPT s.r.o., K Bílému vrchu 2978/5, Horní Počernice, 193 00 Praha 9 kde naleznete také nové prostory LSK a moderní showroom všech našich značek. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pozor! LSK do Valentýna na jiném čísle

O2 jsou stejní jako správcová ve hře Lijavec od Cimrmanů.. žádali jsme o přesun čísla včas, nicméně nám jej vypnuli a prodali jiné. Důsledek je ten, že se na staré číslo 284 840 310, teď nikdo nedovolá (bude zase fungovat od 14. února) Aktuální, fungující číslo je 212 340 520. Díky za pochopení a těšíme se na Vaši případnou návštěvu v našem novém showroomu.

Nový rok v novém sídle!

Rádi bychom vám popřáli krásné svátky a informovali vás o provozních změnách. Mezi svátky bohužel zboží nevyskladňujeme z důvodu stěhování firmy do nových, větších prostor. Od 3.1. 2017 nás najdete na nové adrese: Areál Nord Park, budova 9C, K Bílému Vrchu 2978/5, Praha 9 – Horní Počernice Těšíme se na spolupráci v roce 2017.

POZOR - hledáme posilu týmu

Staňte se členem našeho týmu na pozici Office Managera, jehož hlavní náplní je administrativní podpora činnosti související s provozem naší kanceláře v Praze (detailní popis činností na konci).

Vyhraj skvělé ceny a otestuj lyže Kästle ve Špindlu

Soutěž s Kästle a vyhraj hodnotné ceny od značky LEKI nebo SALTO. Jako bonus si můžeš lyže Kästle zdarma vyzkoušet na prvním sněhu již za pár dní ve Špindlerově Mlýně.

Praktické mýdlové lístky Salto Soap

Až se budete chystat na dovolenou k moři, letní hudební festival či toulky v přírodě, jistě uvítáte praktické hygienické mýdlové lístky na umytí rukou. Snadné a rychlé použití v malé průhledné krabičce nezabere žádné místo a vaše ruce udrží v čistotě.

SALTO CLEAN SPORT - důkladný čistič skvrn

Sportování a odpočívání v přírodě s sebou přináší nejen řadu příjemných chvil plných relaxace a pohody, ale také možných nechtěných skvrn na oblíbeném oblečení.

RWE KSN Cup a SPORT KONCEPT

Pod názvem RWE KSN Cup se skrývá každoroční mistrovství České republiky v obřím slalomu sportovních novinářů. A jelikož SPORT KONCEPT má samozřejmě rád lyžování, sport a taky kamarády novináře, tak jsme nemohli chybět.