LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

LEKI

Kvalitní hole a rukavice

První bezpečností vázání na lyžařské holi Trigger S

KJUS

NEKOMPROMISNÍ VÝKON

Špičkové funkční oblečení pro lyžování, golf a další sporty

POC

HELMY, BRÝLE A OCHRANA PÁTEŘE

Vše pro ochranu života a snížení následků nehod

Mizuno

SPORTOVNÍ OBUV, OBLEČENÍ & DOPLŇKY

Japonská kvalita sportovních produktů již od roku 1906

Gatorade

NÁPOJ VÍTĚZŮ

Nejprodávanější sportovní nápoj na světě

Maloja

FUNKČNÍ OBLEČENÍ

Konečně krásné oblečení pro outdoor

Kästle

Legenda se vrací

Velký comeback rakouského lyžařského giganta na scénu

Mitas

ČESKÉ KVALITNÍ PLÁŠTĚ

Kvalitní pláště ELITE jsou základem každého kola

Mico

FUNKČNÍ SPODNÍ PRÁDLO A PONOŽKY

Italská kvalita již od roku 1970

Lezyne

CYKLISTICKÉ DOPLŇKY

Již 10 let na trhu nejdokonalejších cyklo doplňků

SWANS

Lyžařské a plavecké brýle

Styl a optika bez kompromisů

R-JET

Pletené pokrývky hlavy

České pletené kulichy, čelenky a funkční šátky na hlavu

ROHNER

Funkční ponožky

Ponožky pro sport i módu ze Švýcarska

BikeworkX

MAZIVA A ČISTOTA PRO KOLA

Unikátní dvousložkové mazivo a doplňky pro kola

LEKI

Kvalitní hole a rukavice

První bezpečností vázání na lyžařské holi Trigger S

KJUS

NEKOMPROMISNÍ VÝKON

Špičkové funkční oblečení pro lyžování, golf a další sporty

POC

HELMY, BRÝLE A OCHRANA PÁTEŘE

Vše pro ochranu života a snížení následků nehod

Mizuno

SPORTOVNÍ OBUV, OBLEČENÍ & DOPLŇKY

Japonská kvalita sportovních produktů již od roku 1906

Vypnout pozadí

Sacha Modolo, nejrychlejší cyklista šesti etap v Tour of Qinghai Lake

Italský cyklista Modolo vybojoval se svým týmem nejrychlejší časy a zvítězil v polovině etap čínského závodu. Získal tak další cenné body pro svůj tým.
TOUR OF QINGHAI LAKE.jpg

Po úspěchu na evropských cyklistických tour se odebral italský tým Bardiani Valvole – CSF Inox Pro na další důležitý závod. Stal se jím Tour of Qinghai Lake, závod o 13 etapách v asijském podnebí. Pořadatelé si pro závodníky připravili okruh, který vedl přes třináct měst a částí čínské země. Etapy na sebe vždy navazovaly v cíli, přesto měli závodníci pouze 1 den odpočinku, kdy se přesouvali k další části jezera.

Hned v první etapě závodu potvrdil italský tým svá želízka v ohni. Vítězem 122 kilometrů dlouhého úseku se stal šestadvacetiletý jezdec Sacha Modolo. Tento úspěch zopakoval i v dvojnásobně dlouhé, čtvrté etapě. Po 227 kilometrech s průměrnou rychlostí jízdy kolem 40 kilometrů za hodinu si mladý cyklista připsal spolu s týmem další body.

A že úspěchy tohoto týmu v zelených dresech budou pokračovat, daly tušit i výsledky dalších etap. V té páté se sice Modolo umístil podle tabulky na pátém místě, kdy jeho čas na vítěze unikl o 40 vteřin, přesto další úspěchy mladého greenteamu, jak se jim právě podle bílo-zelených dresů přezdívá, na sebe nenechaly dlouho čekat.

Závodníkům v 8. i následující 9. etapě Sacha Modolo opět suverénně unikl a připsal si tak další dvě vítězství.  Sám Modolo na konci vítězné 9. etapy poznamenal, že mu došla zásoba všech pochval, kterými by ještě poctil své týmové kolegy. Zdůraznil, že udělali výbornou práci. „Všiml jsem si, že se ostatní týmy snaží nás předvídat,“ sdělil svoje dojmy bezprostředně po finiši serveru shplus.com.

V závěru této 117 kilometrů dlouhé části totiž nedal ostatním závodníkům nejmenší šanci, aby se mohli dostat do popředí. Deset kilometrů před koncem se celý tým odtrhl od ostatních a začal se jim vzdalovat. V popředí greenteamového pelotonu pak kolega Marco Coledan nasadil rychlé tempo a tři kilometry před cílovou rovinkou o sobě dal vědět i Fillipo Fortin, který sprintera Modola vyvedl k cílové rovince. Následovalo posledních 300 metrů a Sacha se tak mohl radovat z dalšího etapového vítězství.

Stejného úspěchu se Modolo dočkal v 11. a 12. etapy čínského závodu. Tyto dvě trasy šestadvacetiletému závodníkovi sedly natolik, že si mohl opět připsat nejrychlejší čas na obou úsecích, kdy byl každý kolem 120 kilometrů dlouhý.

Poslední etapa pro Itala vítězná nebyla, nicméně podle součtu všech vyhraných etap celého závodu Tour of Qinghai Lake, kdy z celkového počtu 13 etap závodu, dlouhého kolem 2000 kilometrů, vyhrál celkem 6 etap, průměrně dlouhých 150 kilometrů.

O ty nejrychlejší časy bojovalo v  čínské Tour of Quinghai Lake celkem 153 jezdců. Z týmu Bardiani Valvole – CSF Inox Pro se na startu postavilo celkem šest jejích zástupců. Nejmladšími členy jsou Sonny Colbrelli a Enrico Barbin, oba třiadvacetiletí. Členem pelotonu je i Marco Coledan, Angelo Pagani, Enrico Battaglin a tým samozřejmě doplňuje Sacha Modolo.

Celý tým na trati opět zazářil ve svých zeleno-bílých cyklistických přilbách značky SH+.

zdroj: bardianicsf.com