LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Ovčí vlna chladí v létě, hřeje v zimě

Nabízené značky

REWOOLUTION - 100% OIL FREE

 

Funkční vlastnosti Merino vlny oceňují především horolezci, polárníci i beduíni. Vlna dobře tepelně izoluje a to i ve vlhkém stavu. Zároveň je schopna aktivně reagovat na tělesnou teplotu. Pro využití ve sportu je potřeba k tomu přidat pružnost. Italská značka REDA REWOOLUTION navazuje na stopadesát let tradice a umí vyrobit unikátní hladké-nekousavé a pružné vlákno a pružné látky.

Kolekce 2016 opět vyniká koncepcí funkční první vrstvy REDA MESH ACTIVE. Látka se strukturou síťoviny v gramáži 180g/m2, je fantasticky pružná, dýchá a propouští ven pot, díky otevřené struktuře chladí a hřeje zároveň. Na kolo, na běžky, na lyže a pro všechny aktivná sportovce je to ideální první vrstva. A opět pro ni platí, že je 100% přírodní, bez použití umělých vláken.

 

Nový rok v novém sídle!

Rádi bychom vám popřáli krásné svátky a informovali vás o provozních změnách. Mezi svátky bohužel zboží nevyskladňujeme z důvodu stěhování firmy do nových, větších prostor. Od 3.1. 2017 nás najdete na nové adrese: Areál Nord Park, budova 9C, K Bílému Vrchu 2978/5, Praha 9 – Horní Počernice Těšíme se na spolupráci v roce 2017.

Expozice LSK z veletrhu SPORT EXPO na SPORT 5

Chcete vidět jak probíhala výstava Sport Expo v pražských Letňanech? Jak vypadaly naše expozice Mizuno, Mico a Rewoolution? Vše si můžete prohlédnout v reportáži, která poběží příští týden na sportovním kanále Sport 5.

LEVELSPORTKONCEPT zve na FOR BIKES

Zveme vás na 7. ročník veletrhu cyklistiky FOR BIKES

POZOR - hledáme posilu týmu

Staňte se členem našeho týmu na pozici Office Managera, jehož hlavní náplní je administrativní podpora činnosti související s provozem naší kanceláře v Praze (detailní popis činností na konci).