LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Ovčí vlna chladí v létě, hřeje v zimě

Nabízené značky

REWOOLUTION - 100% OIL FREE

 

Funkční vlastnosti Merino vlny oceňují především horolezci, polárníci i beduíni. Vlna dobře tepelně izoluje a to i ve vlhkém stavu. Zároveň je schopna aktivně reagovat na tělesnou teplotu. Pro využití ve sportu je potřeba k tomu přidat pružnost. Italská značka REDA REWOOLUTION navazuje na stopadesát let tradice a umí vyrobit unikátní hladké-nekousavé a pružné vlákno a pružné látky.

Kolekce 2016 opět vyniká koncepcí funkční první vrstvy REDA MESH ACTIVE. Látka se strukturou síťoviny v gramáži 180g/m2, je fantasticky pružná, dýchá a propouští ven pot, díky otevřené struktuře chladí a hřeje zároveň. Na kolo, na běžky, na lyže a pro všechny aktivná sportovce je to ideální první vrstva. A opět pro ni platí, že je 100% přírodní, bez použití umělých vláken.

 

Šťastné a veselé vánoce

Za celý tým LEVELSPORTKONCEPT vám přejeme krásné a příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2018!

Nová adresa sídla LSK

Od začátku měsíce března se stává korespondenční adresa, v Horních Počernicích, také adresou sídla a tedy fakturační adresou. Nyní tedy směřujte veškerou vaši korespondenci a fakturace na novou adresu: LEVELSPORTKONCEPT s.r.o., K Bílému vrchu 2978/5, Horní Počernice, 193 00 Praha 9 kde naleznete také nové prostory LSK a moderní showroom všech našich značek. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pozor! LSK do Valentýna na jiném čísle

O2 jsou stejní jako správcová ve hře Lijavec od Cimrmanů.. žádali jsme o přesun čísla včas, nicméně nám jej vypnuli a prodali jiné. Důsledek je ten, že se na staré číslo 284 840 310, teď nikdo nedovolá (bude zase fungovat od 14. února) Aktuální, fungující číslo je 212 340 520. Díky za pochopení a těšíme se na Vaši případnou návštěvu v našem novém showroomu.

Nový rok v novém sídle!

Rádi bychom vám popřáli krásné svátky a informovali vás o provozních změnách. Mezi svátky bohužel zboží nevyskladňujeme z důvodu stěhování firmy do nových, větších prostor. Od 3.1. 2017 nás najdete na nové adrese: Areál Nord Park, budova 9C, K Bílému Vrchu 2978/5, Praha 9 – Horní Počernice Těšíme se na spolupráci v roce 2017.

Expozice LSK z veletrhu SPORT EXPO na SPORT 5

Chcete vidět jak probíhala výstava Sport Expo v pražských Letňanech? Jak vypadaly naše expozice Mizuno, Mico a Rewoolution? Vše si můžete prohlédnout v reportáži, která poběží příští týden na sportovním kanále Sport 5.

LEVELSPORTKONCEPT zve na FOR BIKES

Zveme vás na 7. ročník veletrhu cyklistiky FOR BIKES

POZOR - hledáme posilu týmu

Staňte se členem našeho týmu na pozici Office Managera, jehož hlavní náplní je administrativní podpora činnosti související s provozem naší kanceláře v Praze (detailní popis činností na konci).