LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

České pletené kulichy, čelenky a funkční šátky na hlavu

Nabízené značky

R-JET je česká firma, která vznikla z touhy po kvalitních pokrývkách hlavy. Z několika málo původních ručně vyrobených kulichů pro vlastní potřebu, se během pár let stala oblíbená značka, kterou budou od sezóny 16/17 oblékat i týmy Českého svazu lyžařů / úsek alpských disciplín. R-JET vyrábí zimní sportovní čepice, zimní fashion čepice, zimní pletené čelenky, funkční šátky na hlavu, letní funkční čelenky, a kukly pod helmy. Všechny produkty spojují tři základní rysy: módní barvy, kvalitní materiály a perfektní zpracování.

Šťastné a veselé vánoce

Za celý tým LEVELSPORTKONCEPT vám přejeme krásné a příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2018!

Nová adresa sídla LSK

Od začátku měsíce března se stává korespondenční adresa, v Horních Počernicích, také adresou sídla a tedy fakturační adresou. Nyní tedy směřujte veškerou vaši korespondenci a fakturace na novou adresu: LEVELSPORTKONCEPT s.r.o., K Bílému vrchu 2978/5, Horní Počernice, 193 00 Praha 9 kde naleznete také nové prostory LSK a moderní showroom všech našich značek. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pozor! LSK do Valentýna na jiném čísle

O2 jsou stejní jako správcová ve hře Lijavec od Cimrmanů.. žádali jsme o přesun čísla včas, nicméně nám jej vypnuli a prodali jiné. Důsledek je ten, že se na staré číslo 284 840 310, teď nikdo nedovolá (bude zase fungovat od 14. února) Aktuální, fungující číslo je 212 340 520. Díky za pochopení a těšíme se na Vaši případnou návštěvu v našem novém showroomu.

Nový rok v novém sídle!

Rádi bychom vám popřáli krásné svátky a informovali vás o provozních změnách. Mezi svátky bohužel zboží nevyskladňujeme z důvodu stěhování firmy do nových, větších prostor. Od 3.1. 2017 nás najdete na nové adrese: Areál Nord Park, budova 9C, K Bílému Vrchu 2978/5, Praha 9 – Horní Počernice Těšíme se na spolupráci v roce 2017.