LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Vše pro ochranu života a snížení následků nehod

Nabízené značky

 

POC je švédská společnost, postavená na silné misi: udělat vše pro ochranu života a snížit následky nehod při sportech, kde dochází k pádům díky vývoji a zlepšování osobní ochrany.

POC nastavuje nové standardy v podobě patentovaných technických řešení v konstrukci, v kombinaci materiálů a perfektního zpracování.

Každoročně získává ocenění za nová řešení. Posledním oceněným produktem je závodní cyklistická helma POC Octal AVIP MIPS, která získala ocenění na letošním veletrhu FOR BIKES za nejlepší cyklistický doplněk.

 

Octal-AVIP-MIPS-Zink-Orange.jpg

 

Cyklistická přilba POC Octal AVIP MIPS je synonymem pro bezpečnou jízdu na kole. Díky technologii MIPS snižuje tato novinka od švédské firmy POC rotační síly vzniklé při nárazu na mozek. Je součástí konceptu bezpečnější cyklistiky POC AVIP, proto jsou použité barvy o vysoké viditelnosti a nápisy jsou reflexní. Dalším prvkem bezpečnosti je použití aktivního čipu ICE tag. 

 

 

 

Vlasta Čiháček ovládl Mistrovství východního Německa

Vlasta Čiháček se nezastaví, SP v polském Krakově sice kvůli poruše auta nestihl, tak si alespoň "odskočil" vyhrát Mistrovství východního Německa.

Masaryk run oživil Vlasta Čiháček exhibicí za deště

V sobotu 9.4. se za podpory značky Mizuno konal Masaryk run, který měl zázemí na stejnojmenném Masarykově okruhu v Brně. Vlasta Čiháček během deštivého odpoledne bavil diváky svojí show.

V Harrachově proběhl tradiční KSN Cup za účasti mnoha sportovců

Minulý týden proběhl za podpory značek LSK další ročník mistrovství České republiky sportovních novinářů ČEZ KSN Cup

LEVELSPORTKONCEPT zve na FOR BIKES

Zveme vás na 7. ročník veletrhu cyklistiky FOR BIKES

Značky LEVELSPORTKONCEPTU získaly šest hlavních ocenění na veletrhu ISPO 2016

KJUS rukavice co telefonují, POC chránič páteře který má vlastní airbag, zrcadlové brýle SWANS, které nejdou poškrábat, nebo třeba nový bezpečnostní systém zacvaknutí u skialpových holí LEKI. Tyhle produkty jsou všechny něčím výjimečné, ale jedno je spojuje – získali prestižní ocenění ISPO AWARD 2016. ISPO je největší veletrh sportovního vybavení v Evropě a každoročně se koná v Mnichově. Letošní ročník skončil ve středu 27.1.

SNOW TOUR 2016

Nevíte jaké hole vybrat? Chcete si je nebo další lyžařské vybavení vyzkoušet aniž byste ho museli zakoupit? Pak je tu právě pro vás SNOW TOUR 2016, unikátní projekt, který vám každoročně tuto možnost přináší. Vyzkoušejte si ve vašem oblíbeném středisku jaký model vám nejlépe vyhovuje.

Vlasta Čiháček se projel podzemím ve Vídni

Náš jezdec Vlasta Kabeláč Čiháček si zaskákal v podzemí Vídně, mrkněte se na krátké video, které bylo díky sníženému stropu spíše o technice. Ale i tak stojí za zhlédnutí.

Vlasta Čiháček uzavřel letošní rok ve Slaném

Jak už jsme vás informovali, Vlasta na pozvání objíždí halový pětiboj určený pro žáky základních škol. Rok 2015 tak zakončil na jednom z nich ve Slaném. Týden předtím ukázal své dovednosti v Českých Budějovicích.

Richard Gasperotti a jeho freeride na Ukrajině

Ambasador naší značky POC, Richard Gasperotti, se spolu s několika přáteli rozhodl, že o válce na Ukrajině bylo řečeno ažaž a rozhodl se, že upozorní na její krásy a vydal se natočit downhill její nejvyšší hory Hoverla. Mrkněte na video.

Vlasta Kabeláč Čiháček vítězem Trial cupu

I přes zranění a nepovedenou jízdu se podařilo Vlastovi zvítězit v halovém závodě Trial cupu v Horšovském Týně a ovládl tak celý seriál. Přečtěte si jak se na to dívá on.

Vlasta Čiháček se ukázal na domácí exhibici

Vlasta Čiháček byl po zisku titulu Mistra ČR pozván na tradiční říčanský XC závod, Jurečkovskou šlapku. Závod, který měl skvělou atmosféru měl speciální nádech i tím, že zde Vlasta před necelými třiceti lety jel svůj první závod! Více ve fotogalerii.

Petra Krejčová ovládla závod "hobíků" Iron Man na Havaji

Nejen profesionální závodníci měli šanci zúčastnit se závodu Iron man na Havaji. Tzv "hobíci" rozdělení do několika věkových kategorií se závodu účastní také. A právě v kategorii žen 35-39 let slavila první místo češka Petra Krejčová

POZOR - hledáme posilu týmu

Staňte se členem našeho týmu na pozici Office Managera, jehož hlavní náplní je administrativní podpora činnosti související s provozem naší kanceláře v Praze (detailní popis činností na konci).

Výsledky AUTO OPAT MČR v trialu v Říčanech

Náš rider Vlasta Kabeláč Čiháček se ocitl při letošním MČR v trialu v pozici organizátora a zároveň jako jeden z hlavních favoritů. Jak se s tím popral a jestli se mu podařilo zvládnout obě role na 100% se dozvíte v jeho reportu. Čtěte dál.

Mistrovství ČR v trialu je tady!

AUTO OPAT MISTROVSTVÍ ČR je tady, bude se konat už tento víkend na Masarykově náměstí v Říčanech. Nejen na plakátu, ale i jako účastník se objeví náš rider Vlasta Čiháček. Královská kategorie horských kol, Experti a kategorie Open startují od 9:00 v sobotu a finále je naplánováno na 12:00. Dvacítkáři, ženy a dětské kategorie si to dají od 10:00 v neděli společně s exhibičním mistrákem ENDURO TRIALU.

Vlasta Kabeláč Čiháček byl nominován na MS v Andoře

Vlasta Kabeláč Čiháček byl nominován do české reprezentace pro nadcházející MS v Andoře, kromě Trialu na horském kole pojede i týmovou soutěž, která je tento rok novinkou. Ještě předtím se však zítra představí na závodě Enduro trialu v Úvalech u Prahy, přijďte ho podpořit! Závod startuje v 11:30

Jiří Bouška se na MS vešel do TOP TEN

Český reprezentant Jiří Bouška sbírá body do olympijské kvalifikace. O víkendu se blýskl osmým místem na MS ve Švýcarském Nottwilu.

Vlasta Čiháček přináší další dobré zprávy

Nový Maloja MTB rider Vlasta Čiháček nám přináší další report z povedeného víkendu. Čtěte více.

BIKE FESTIVAL 2015

Letošní ročník BIKE FESTIVALU v areálu FREESTYLE PARK MODŘANY proběhl poprvé bez větších komplikací s počasím a návštěvníci tak mohli vidět spoustu novinek a užít si skvělý víkend v příjemném prostředí.

MALOJA, SH+ a POC ovládly FOR BIKES

O víkendu proběhl již 6. ročník cyklistického veletrhu FOR BIKES, kde se poprvé ve své originální expozici objevila Maloja. Nově se také objevil stánek SH+ a tradičně také stánek POC.