LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Vše pro ochranu života a snížení následků nehod

Nabízené značky

 

POC je švédská společnost, postavená na silné misi: udělat vše pro ochranu života a snížit následky nehod při sportech, kde dochází k pádům díky vývoji a zlepšování osobní ochrany.

POC nastavuje nové standardy v podobě patentovaných technických řešení v konstrukci, v kombinaci materiálů a perfektního zpracování.

 

 

 

 

Šťastné a veselé vánoce

Za celý tým LEVELSPORTKONCEPT vám přejeme krásné a příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2018!

OPEN FREE TEHOV naposledy Na Vyhlídce

Jako každý rok pořádal klub MTB & TRIAL Mraveniště závody v Trialu podle pravidel OPEN FREE a dětský závod. Letos se akce patrně naposledy odehrála v ulici Na Vyhlídce a od příštího roku bude v nové větší formě přesunuta do Volnočasového parku Tehova.

Rakovnické Cyklování a Trial summerfestival

Vlastislav Kabeláč Čiháček se o víkendu ukázal na Rakovnické exhibici a v neděli potrénoval s celým týmem na německém Trial summerfestivalu v Schonbornu. Mrkněte na pár fotek a jeho stručný popis obou akcí.

Vlasta Kabeláč Čiháček se nezastaví ani během zranění

Vlasta Kabeláč Čiháček se nenudí ani během zranění, které doléčuje a pořádá jednu exhibici za druhou. Poslal nám souhrn jeho posledních dní a stihl toho opravdu hodně. Co říkáte?

Tereza Kmochová a úspěšná sezóna 2016/17

Tereza Kmochová, nejúspěšnější neslyšící lyžařka, mnohonásobná paralympijská vítězka a účastnice světového poháru slyšících pro nás zrekapitulovala svojí sezónu. Přečtěte si jak se jí vydařila.

Nová adresa sídla LSK

Od začátku měsíce března se stává korespondenční adresa, v Horních Počernicích, také adresou sídla a tedy fakturační adresou. Nyní tedy směřujte veškerou vaši korespondenci a fakturace na novou adresu: LEVELSPORTKONCEPT s.r.o., K Bílému vrchu 2978/5, Horní Počernice, 193 00 Praha 9 kde naleznete také nové prostory LSK a moderní showroom všech našich značek. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pozor! LSK do Valentýna na jiném čísle

O2 jsou stejní jako správcová ve hře Lijavec od Cimrmanů.. žádali jsme o přesun čísla včas, nicméně nám jej vypnuli a prodali jiné. Důsledek je ten, že se na staré číslo 284 840 310, teď nikdo nedovolá (bude zase fungovat od 14. února) Aktuální, fungující číslo je 212 340 520. Díky za pochopení a těšíme se na Vaši případnou návštěvu v našem novém showroomu.

Nový rok v novém sídle!

Rádi bychom vám popřáli krásné svátky a informovali vás o provozních změnách. Mezi svátky bohužel zboží nevyskladňujeme z důvodu stěhování firmy do nových, větších prostor. Od 3.1. 2017 nás najdete na nové adrese: Areál Nord Park, budova 9C, K Bílému Vrchu 2978/5, Praha 9 – Horní Počernice Těšíme se na spolupráci v roce 2017.

Obojživelnice Ledecká opět na vítězné vlně

Obojživelnice Ester Ledecká o víkendu naskočila do SP na snowboardu a hned z toho byly dvě medaile.

Ocenění a příprava Terezy Kmochové v roce 2016

Pravděpodobně nejlepší neslyšící lyžařka světa, Tereza Kmochová a ohlédnutí za její sezónou a přípravou na tu novou. Více se dočtete v článku.

Soutěžte se SKI Magazínem

Super Jules Mancuso se vrací na scénu. Soutěžte se SKI magazínem o výrobky firmy POC. Více se dozvíte v článku a také na poslední straně aktuálního čísla SKI magazínu.

Vlasta "Kabeláč" Čiháček hodnotí svou sezónu

Sice ho ještě několik exhibic do konce roku čeká, ale to podstatné má již za sebou. Vlasta Čiháček, jeden z našich nejproduktivnějších ambasadorů nám shrnul celou svojí sezónu. Mrkněte se i vy, jak se mu vedlo.

MS v MTB Val di Sole 2016

Náš rider Vlasta Čiháček, nám poslal krátký report z účasti na víkendovém MS v MTB ve Val di Sole. Trať byla velmi náročná, ale i tak se mu podařilo urvat slušný výsledek. Více v článku.

Vlasta "Kabeláč" Čiháček se stal popáté Mistrem ČR v trialu kategorie ELITE 26"

Náš jezdec a pravděpodobně nejvýraznější osoba českého Trialu Vlasta Čiháček získal již svůj pátý titul Mistra ČR v Trialu v kategorii ELITE 26". Závod se zahraniční účastí měl ale velký náboj, přečtěte si to nám k závodu Vlasta napsal.

Mistrovství ČR v trialu se uskuteční 13-14.8. v Říčanech

Rádi bychom vás pozvali do Říčan (Masarykovo náměstí) ve dnech 13. a 14.8.2016 na závod Mistrovství České republiky v Trialu, který bude v sobotu spojen s dětským závodem na odrážedlech a šlapacích kolech, který bude formou krátkého sprintu.

Tour de France odstartováno – POC slaví 10 let

V sobotu 2. 7. 2016 odstartuje 103. ročník Tour de France. Zároveň švédská firma POC oslaví letos 10 let na trhu a právě k tomuto výročí vyrobila limitovanou edici helem POC Octal a brýlí POC DO Blade a POC DO ½ Blade. Na Tour se právě s tímto setem objeví tým Cannondale Pro Cycling.

Vlasta Čiháček ovládl Mistrovství východního Německa

Vlasta Čiháček se nezastaví, SP v polském Krakově sice kvůli poruše auta nestihl, tak si alespoň "odskočil" vyhrát Mistrovství východního Německa.

Masaryk run oživil Vlasta Čiháček exhibicí za deště

V sobotu 9.4. se za podpory značky Mizuno konal Masaryk run, který měl zázemí na stejnojmenném Masarykově okruhu v Brně. Vlasta Čiháček během deštivého odpoledne bavil diváky svojí show.

V Harrachově proběhl tradiční KSN Cup za účasti mnoha sportovců

Minulý týden proběhl za podpory značek LSK další ročník mistrovství České republiky sportovních novinářů ČEZ KSN Cup

LEVELSPORTKONCEPT zve na FOR BIKES

Zveme vás na 7. ročník veletrhu cyklistiky FOR BIKES

Značky LEVELSPORTKONCEPTU získaly šest hlavních ocenění na veletrhu ISPO 2016

KJUS rukavice co telefonují, POC chránič páteře který má vlastní airbag, zrcadlové brýle SWANS, které nejdou poškrábat, nebo třeba nový bezpečnostní systém zacvaknutí u skialpových holí LEKI. Tyhle produkty jsou všechny něčím výjimečné, ale jedno je spojuje – získali prestižní ocenění ISPO AWARD 2016. ISPO je největší veletrh sportovního vybavení v Evropě a každoročně se koná v Mnichově. Letošní ročník skončil ve středu 27.1.

SNOW TOUR 2016

Nevíte jaké hole vybrat? Chcete si je nebo další lyžařské vybavení vyzkoušet aniž byste ho museli zakoupit? Pak je tu právě pro vás SNOW TOUR 2016, unikátní projekt, který vám každoročně tuto možnost přináší. Vyzkoušejte si ve vašem oblíbeném středisku jaký model vám nejlépe vyhovuje.

Vlasta Čiháček se projel podzemím ve Vídni

Náš jezdec Vlasta Kabeláč Čiháček si zaskákal v podzemí Vídně, mrkněte se na krátké video, které bylo díky sníženému stropu spíše o technice. Ale i tak stojí za zhlédnutí.

Vlasta Čiháček uzavřel letošní rok ve Slaném

Jak už jsme vás informovali, Vlasta na pozvání objíždí halový pětiboj určený pro žáky základních škol. Rok 2015 tak zakončil na jednom z nich ve Slaném. Týden předtím ukázal své dovednosti v Českých Budějovicích.

Richard Gasperotti a jeho freeride na Ukrajině

Ambasador naší značky POC, Richard Gasperotti, se spolu s několika přáteli rozhodl, že o válce na Ukrajině bylo řečeno ažaž a rozhodl se, že upozorní na její krásy a vydal se natočit downhill její nejvyšší hory Hoverla. Mrkněte na video.

Vlasta Kabeláč Čiháček vítězem Trial cupu

I přes zranění a nepovedenou jízdu se podařilo Vlastovi zvítězit v halovém závodě Trial cupu v Horšovském Týně a ovládl tak celý seriál. Přečtěte si jak se na to dívá on.

Vlasta Čiháček se ukázal na domácí exhibici

Vlasta Čiháček byl po zisku titulu Mistra ČR pozván na tradiční říčanský XC závod, Jurečkovskou šlapku. Závod, který měl skvělou atmosféru měl speciální nádech i tím, že zde Vlasta před necelými třiceti lety jel svůj první závod! Více ve fotogalerii.

Petra Krejčová ovládla závod "hobíků" Iron Man na Havaji

Nejen profesionální závodníci měli šanci zúčastnit se závodu Iron man na Havaji. Tzv "hobíci" rozdělení do několika věkových kategorií se závodu účastní také. A právě v kategorii žen 35-39 let slavila první místo češka Petra Krejčová

POZOR - hledáme posilu týmu

Staňte se členem našeho týmu na pozici Office Managera, jehož hlavní náplní je administrativní podpora činnosti související s provozem naší kanceláře v Praze (detailní popis činností na konci).

Výsledky AUTO OPAT MČR v trialu v Říčanech

Náš rider Vlasta Kabeláč Čiháček se ocitl při letošním MČR v trialu v pozici organizátora a zároveň jako jeden z hlavních favoritů. Jak se s tím popral a jestli se mu podařilo zvládnout obě role na 100% se dozvíte v jeho reportu. Čtěte dál.

Mistrovství ČR v trialu je tady!

AUTO OPAT MISTROVSTVÍ ČR je tady, bude se konat už tento víkend na Masarykově náměstí v Říčanech. Nejen na plakátu, ale i jako účastník se objeví náš rider Vlasta Čiháček. Královská kategorie horských kol, Experti a kategorie Open startují od 9:00 v sobotu a finále je naplánováno na 12:00. Dvacítkáři, ženy a dětské kategorie si to dají od 10:00 v neděli společně s exhibičním mistrákem ENDURO TRIALU.

Vlasta Kabeláč Čiháček byl nominován na MS v Andoře

Vlasta Kabeláč Čiháček byl nominován do české reprezentace pro nadcházející MS v Andoře, kromě Trialu na horském kole pojede i týmovou soutěž, která je tento rok novinkou. Ještě předtím se však zítra představí na závodě Enduro trialu v Úvalech u Prahy, přijďte ho podpořit! Závod startuje v 11:30

Jiří Bouška se na MS vešel do TOP TEN

Český reprezentant Jiří Bouška sbírá body do olympijské kvalifikace. O víkendu se blýskl osmým místem na MS ve Švýcarském Nottwilu.

Vlasta Čiháček přináší další dobré zprávy

Nový Maloja MTB rider Vlasta Čiháček nám přináší další report z povedeného víkendu. Čtěte více.

BIKE FESTIVAL 2015

Letošní ročník BIKE FESTIVALU v areálu FREESTYLE PARK MODŘANY proběhl poprvé bez větších komplikací s počasím a návštěvníci tak mohli vidět spoustu novinek a užít si skvělý víkend v příjemném prostředí.

MALOJA, SH+ a POC ovládly FOR BIKES

O víkendu proběhl již 6. ročník cyklistického veletrhu FOR BIKES, kde se poprvé ve své originální expozici objevila Maloja. Nově se také objevil stánek SH+ a tradičně také stánek POC.