LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Surfová legenda z Francie

Nabízené značky

 

OXBOW JE POŘÁDNÉ BOARDOVÉ OBLEČENÍ

Chcete být dostatečně avantgardní a originální? Chcete se cítit svobodní a kvalitně oblečení? Všechny tyto sny vám splní Oxbow, funkční a stylové oblečení, které se hodí krom městského života i ke sportovním aktivitám. Surfing, windsurfing, kiting, wakeboarding, motocross, snowboard, lyžování to je prostě její. Zapojte se i vy k Lairdu Hamiltonovi a dalším extrémním jezdcům.

 

 

Lukáš Vogeltanz má k výhře Českého poháru ve snowkitingu dobře nakročeno

Po závodě Snowkite Masters je tu další výzva pro Oxbow ridera Lukáše Vogeltanze. Tentokrát na domácí půdě. Třídílná série Českého poháru ve Snowkitingu 2013 odstartovala v sobotu 19.ledna 2013 v Rýžovišti na Vysočině. Pro Lukáše dopadla vítězně.

Lukáš Vogeltanz dobojoval na letošním závodě Snowkite Masters

Bez zisku medaile, ale jako vždy spokojený Lukáš Vogeltanz dobojoval o titul Snowkite Mistra 2013.

Snowkite Masters 2013: Lukášův report č. 2

Oxbow rider Lukáš Vogeltanz se v závodě snowkitových borců drží zuby nehty. Pokud uspěje dál, zajistí si postup mezi nejlepší pětku.

Lukáš na Snowkite Masters 2013

Ve Francii se právě bojuje o titul mistra snowkitingu. Na populárním a vyhledávaném závodě, kde se schází snowkitingová elita, je i náš rider Lukáš Vogeltanz.

Poslední bronz letošního roku pro beachvolejbalistky Elišku Gálovou a Terezu Vaňkovou

V nově vybudované hale na Kladensku se sešla česká beachvolejbalová špička. Nechybělo ani duo Gálová - Vaňková.

Přijďte si zahrát beachvolejbal po boku juniorských reprezentantek

Juniorské beachvolejbalové reprezentantky Eliška Gálová a Tereza Vaňková se v prvním prosincovém víkendu zúčastní otevřeného benefičního turnaje. Přijít si zahrát může kdokoliv. Stačí si vydražit svého parťáka z řady špičkových volejbalistů a pak už je scénář samotného turnaje na vás.

Stand Up Paddle na Aljašce

Tři watermani vyrazili v doprovodu týmu filmařů na 100% přírodní stand up paddle boarding v prostředí aljašské divočiny.

Zímák na ostrově Mauritius sjížděl 5m vlny

Jakub Zíma se minulý týden vrátil z Mauricia, kde strávil 14 dnů na vlnách.

Sladká tečka za letošní beachvolejbalovou sezonou

Beachvolejbalistky Tereza Vaňková a Eliška Gálová se definitivně rozloučily s letošní sezónou ve španělské Barceloně.

Waterman Antoine Delpero nominován na cenu Sportovec roku 2012

Oxbow rider Antoine Delpero získal ocenění za svůj surfařský výkon na světových turné.

Chic v barvách spadaného listí

Nastal podzim a některé z nás se s těžkým srdcem loučí s oblečením letní sezóny. Dáváme sbohem bikinám, lehkým šatům a ukládáme je k zimnímu spánku.

Konec letošní beachvolejbalové sezony střídají plány na další rok

Beachvolejbalistky Eliška Gálová a Tereza Vaňková zakončily letošní sezonu pěkným 9. místem na MS do 21 let.

Beachvolejbalový turnaj plný hvězd

Známé tváře českého showbyznysu se sešly, aby s podporou profesionálních sportovců udělaly dobrý skutek. Značka Oxbow byla u toho.

VIDEO: Zímák a Roťák na paddleboardech v akci

Oxbow rideři Jakub Zíma a Honza Rott se začátkem léta vypravili v doprovodu zkušených kajakářů na jednu z nejtěžších řek Slovinska. Nezapomněli vše zdokumentovat.

Zímák řádí na windsurfingovém mistrovství světa v Lotyšsku

Oxbow rider Jakub Zíma má výbornou letní formu. Potvrdil to na dvou červencových závodech, které zajel v Chorvatsku. Další výzvou je mistrovství světa, které právě probíhá v Lotyšsku.

Další výzva pro univerzálního watermana Kaie Lennyho

Jeden z nejvyhledávanějších surfařů světa, mlaďas Kai Lenny, dostal od Oxbow nabídku na pořádný challenge. Cíl: překonat 185 kilometrů na otevřeném moři.

Král watermenů Kai Lenny závodil na stand up paddle boardu mezi havajskými ostrovy

Na havajských ostrovech Molokai a Oahu se konal další parádní paddleboarding event. Nechyběl samozřejmě ani Oxbow rider Kai Lenny, elita mezi watermany. A opět zabodoval.

Posilněné vítězstvím z víkendového zápasu odcestovaly beachvolejbalistky Eliška s Terkou na evropský turnaj do Lichtenštejnska

Víkendové klání poháru ČVS v pražských Střešovicích skončilo pro beachvolejbalistky Elišku Gálovou a Terezu Vaňkovou triumfálně.

Poslední červencový víkend byl pro beachvolejbalistky Terezu Vaňkovou a Elišku Gálovou ve znamení bronzu

I druhá polovina léta bude pro beachvolejbalistky Terezu Vaňkovou a Elišku Gálovou pořádně nabitá. Kromě turnajů o pohár ČVS je čeká evropský turnaj v Lichtenštejnsku a na konci léta i mistrovství světa.

S krásným 5.místem se z ME v Holandsku vrátily beachvolejbalistky Tereza Vaňková a Eliška Gálová

V předposledním červencovém víkendu se v holandském Assenu odehrálo ME do 23 let. Zúčastnily se ho i beachvolejbalistky Tereza Vaňková a Eliška Gálová, které v turnaji patřily mezi nejmladší páry.

Jak tráví léto český Oxbow rider Lukáš Vogeltanz

„Lukash“ si kromě výuky nadějných mladých talentů užíval v Egyptě kitování. Jak parádní to bylo si můžete přečíst v jeho reportu.

Beachvolejbalistky Vaňková a Gálová předvedly skvělou letní formu

Po parádním turnaji poháru ČVS, na kterém naše dvě nadějné volejbalistky Tereza Vaňková a Eliška Gálová získaly 1. místo, se věnují přípravám na jednu z nejdůležitějších částí letošní sezony – mistrovství Evropy v Holandsku.

Oxbow rideři Zímák a Roťák si užili paddleboard trip na Soče a windsurf trip v Maroku

Naši windsurfaři a paddleboardisti Zímák a Roťák si začínají užívat letní sezony do sytosti. Nejprve se vydali na řeku Soči, která je proslulá svými zákeřnými sifony, pod kterými skončilo nemálo kajakářů. A následně si kluci modřiny pofoukali v Maroku v malé vesničce, která je rájem windsurfařů. O svých nebezpečných výletech vypraví sami Roťák a Zímák, které naplno podporuje značka Oxbow.

Beachvolejbalistky Eliška Gálová a Tereza Vaňková mají titul Mistryň ČR do 23let!

O víkendu proběhlo ve Slavkově MČR žen do 23 let. Turnaj byl zároveň nominačním turnajem na ME U23, který se bude konat 17.–21. 7. 2012 v Holandsku (Assen). „Do turnaje jsme vstoupily jako druhé nasazené a bez ztráty setu jsme se dostaly až do finále ve kterém jsme vyhrály 2:0!" Sdělují s úsměvem obě dvě děvčata.

Roťák a Zímák skvěle odstartovali windsurfařskou sezonu

Oxbow windsurfeři Roťák a Zímák zajeli skvělé výsledky na prvních závodech této sezony. Poslední dubnový víkend si dosyta užili 1. závod slalomu Českého poháru ve windsurfingu na Nových Mlýnech. Nejen, že jim přálo skvělé počasí, ale také parádní drive, díky kterému skončil Zímák na 2. místě a Roťák na 6. O víkendu 19.-20. května se také konal závod Českého poháru lodních tříd Rac a Fun – Věstonická Venuše, kde Roťák skončil 1. a Zímák 4. Velká gratulace.

DRUHÁ KŮŽE: PLAVKY OXBOW MORPHOS

Vyberte si svůj styl a užijte si totální volnost během jízdy!

Jan „Shigi“ Schiegnitz nový Oxbow jezdec

25 letý Oxbow jezdec Jan „Shigi“ Schiegnitz posílí kitesurfový Oxbow tým v Německu. Dlouholetý kiter není jen vynikající freestylista na vodě, ale také jeden z nejlepších snowkiterů v Evropě.

Jakub Zíma a Honza Rott si vyjeli na CABO VERDE

Čeští Oxbow rideři a windsurfeři "Zímák" a "Roťák" si vyjeli s partičkou kámošů na parádní vlny do CABO VERDE. A aby jste si taky trochu užili toho sluníčka a pěkných vln, tak vám předáme report z téhle akcičky přímo od Zímáka. Oba kluci jsou fešně vybaveni oblečením OXBOW.

Oxbow jezdec Antoine Delpero šampionem ISA World StandUp Paddle

Surfař Antoine Delpero vyhrál svou druhou medaili v kariéře v rámci ISA World StandUp Paddle a Paddleboard Championship. Na pobřeží peruánské Limy si tak Francouz odnesl další zlatou medaili.

"Lukash" se stal mistrem ČR v race SNB a bodoval na Koma Competition

Na prvním letošním českém snowkite závodu Koma Competition Winter se odjel plánovaný Race i Freestyle a v obou klání obsadil Oxbow jezdec Lukáš Vogeltanz parádní druhá místa. Krátký čas na to se také stal mistrem ČR v race SNB na MČR Abertamy Open, kde také získal 2. místo v kategorii freestyle SNB.

Značky Sport Konceptu představily zimní kolekce na veletrhu ISPO

Výrobce sportovních oblečení a příslušenství, značky LEKI, Schöffel, Maloja, Canada Goose, SWANS, SH+, Oxbow a Zandona, se zúčastnily největšího sportovního veletrhu v Evropě. Na přelomu ledna a února zhlédlo v Mnichově na výstavě ISPO stánky oblíbených značek tisíce návštěvníků.

Český OXBOW rider Lukáš Vogeltanz nejezdí, ale lítá

Lukáš je úplným nováčkem v týmu Oxbow, ovšem hned v úvodu se všem předvedl vítězstvím v nejznámějším a nejslavnějším snowkitovém závodě v Evropě Snowkite Masters 2012.

Český OXBOW rider Lukáš Vogeltanz vyhrál Snowkite Masters 2012

Lukáš Vogeltanz se jako úplný nováček týmu Oxbow v úvodu předvedl v tom nejlepším světle. Ve Francii získal to nejvyšší ocenění v nejznámějším a nejslavnějším snowkitovém závodě v Evropě Snowkite Masters 2012. Lukáš se jen několik dnů před tím stal členem „Oxbow family“ jako velmi talentovaný český kiter, který se nepoddává sněhu, ani vodě. Oxbow tým je jistě hrdý.

Oxbow guru Jason Polakow tak trochu jinak

U Polakowa jsme zvyklí už na leccos, ale tohle kreativní video vás dostane. Zdůrazňuje především jeho jedinečný a ohromující multi-sportovní styl.

Video: Kai Lenny 4v1

Na pobřeží Maui byly za posledních 15 let jedny z největších vln a Kai dokázal, že pro stand up paddling, surfing, windsurfing a kitesurfing nejsou žádnou překážkou, naopak odjel parádní jízdu.

OXBOW jezdci slaví úspěchy na všech polích

Snowboarding, freestyle lyžování, windsurfing – ve všech těchto disciplínách září OXBOW jezdci hned na počátku sezony.

2. místo pro Oxbow jezdkyni Sophie Rodriguez ve World Cupu of Half Pipe

Poté, co Sophie Rodriguez vyhrála v European Cup of Half Pipe ve švýcarském městě Saas Fee, se OXBOW jezdkyně zařadila na druhou příčku stupně vítězů ve World Cup of Half Pipe.

Zímák si užíval podzimních vln na ostrově Mauricius

Jakub Zíma alias Zímák se rozhodl zahnat podzimní splín pořádnou windsurfovou jízdou na ostrově Mauricius. Přinášíme vám novinku ze Zimákova wave tripu, který barvitě líčí v následujících řádcích.

Kai Lenny láme rekordy: stal se po druhé za sebou mistrem světa ve stand up paddle boardingu (jízdě na prkně s pádlem ve vlnách)

Vodní živel Kai Lenny píše dějiny, tak jak mu mnozí předpovídali. Tento mladičký fenomén vodních sportů se ve světovém poháru představil už, když mu bylo méně než 10 let. Minulý rok si splnil svůj velký sen, kdy vyhrál mistrovství světa v SUP. Nyní v 19 letech se stal dokonce dvojnásobným šampiónem v též disciplíně, čímž potvrzuje svou stále excelentní formu.

Kai Lenny na 2. místě v Turtle Bay Resort

Finálové klání North Shore Paddle Challenge se uskutečnilo v polovině října v krásné oblasti Turtle Bay Resort na Havaji. Sešli se zde ti nejlepší jezdci, aby ukončili závodní sezonu jak se sluší a patří. Kai Lenny se opět předvedl ve velkém a urval si druhé místo.

Oxbow šílenec Jason Polakow řádil v Tichomoří

Legendární windsurfař Jason Polakow, dokazuje, že je opravdu waterman tělem i duší. Tentokrát řádil na surfu i windsurfu na obřích vlnách na cestě mezi Fidži a Tahiti

Antoine Delpero vyhrál na 4. Stand UP World Tour na huntingtonské pláži v Kalifornii

Antoine Delpero byl po celé tři dny soutěže v extrémně dobré kondici a předvedl vynikající výkon v již čtvrté pořádané soutěži Stand Up World Tour na huntingtonské pláži v Kalifornii.

Snowboardový nášup “OXBOW BACK TO POWDER”

Po nezkrotném snímku “OXBOW Walls Of Perception” přichází francouzská značka OXBOW se 100% backcountry filmem “OXBOW BACK TO POWDER” z produkce jezdce OXBOW týmu JP Solberga. Můžete se v něm těšit na nespoutaný freestyle, šílence na prknech, napětí a zábavu.

Oxbow dravec Kai Lenny: teaser „4 v 1“

Je to tady…přinášíme aktuální teaser Kaie a jeho ostré jízdy na Havaii. Člen hawaiského týmu Oxbow Progression a mistr světa SUP zamířil na Maui, kde to pořádně rozbalil.

PHILIP KOSTER mistrem světa v PWA Tour 2011

Philip Koster, teprve 17letý německý Oxbow jezdec, se stal mistrem světa v Profesional Windsurfer Asociation Tour. Zhlédněte revoluční jízdu Philipa v Pozu, místu jako ulitém pro nadšence adrenalinových vodních sportů.

Oxbow podporuje paddleboardisty Honzu Rotta a Jakuba Zímu

Značka Oxbow podporuje Honzu Rotta a Jakuba Zímu, kteří patří k české elitě ve sportech paddleboarding a windsurfing. Ujíždějí si také na funboardu, adrenalin je prostě jejich životní nápní.

Kai Lenny předvedl na Maui ostrou jízdu „4 v 1“

O tom, že Oxbow jezdec Kai Lenny ztělesňuje elitu mezi watermany, není pochyb. Přesvědčil nás i 31. srpna 2011 v Honolulu, kde Kai během jednoho dne předvedl nevídanou podívanou „4 v 1“ složenou ze standup paddlu, surfu, windsurfu a kitesurfu.

Beach volejbalistky Kolocová a Sluková jsou mistryněmi ČR

Po menším neúspěchu na posledním turnaji světové série v holandském Den Haagu si Kolocová a Sluková spravily chuť na Mistrovství ČR žen v Chodově u Karlových Varů, kde 26. srpna získaly zasloužený titul mistryň ČR.

Na Kama Kai a Oxbow společně prezentují film Heart For Children

Oxbow a Na Kama Kai spojili své síly a podpořili projekt Kid´s Heart For Children zaměřený na pomoc obětem japonské tsunami a rodin v nouzi. Prezentovaný bude na akci A Free Family Movie Night 4. září 2011 v Kam Drive In na severu Honolulu.

Snowboardový masakr ve Whistler Backcountry

Owbow world si užil zase zajímavou akci. Jezdci YES týmu totiž strávili tři dny plné adrenalinu v blízkosti města Whistler Backcountry, jež je součástí lyžařského střediska Whistler-Blackcomb v kanadské provincii Britské Kolumbie.

GRAND SLAM: beach volejbalistky obsadily 9. místo ve Starých Jablonkách

Kiki s Maki bojovaly na předposledním Grand Slamu ve Starých Jablonkách o páté místo proti brazilské dvojici Talitě a Antonellitě. Po jednoznačném vítězství ve druhém setu však děvčata nedokázala hru dotáhnout do konce a prohrála 1:2 (15:21, 21:10, 7:15). Zpátky domů si tak vezou další deváté místo a několik získaných bodů.

Walls of Perception mělo premiéru na večírku Fuerteventura

Surfař Kai Lenny představil na párty Fuerteventura PWA World Cup 2011 dlouho očekávaný film „Walls of Perception“ prezentovaný boardovou značkou Oxbow, který představuje ty nej windsurfařský a surfařský kousky. Superstar Kai přicestoval na event až z Tenerife, kde se účastnil posledního PWA závodu.

FISH FRY – PRVNÍ BOARDSHOP V HONOLULU BY OXBOW

První Fish Fry Aloha Boardshop podporovaný značkou Oxbow se minulý týden představil ve světle malebného počasí a slušných 3-4 m vysokých vln na pláži Queen´s ve Waikiki. Stovky návštěvníků se zúčastnily nového surf festivalu, který si kladl za cíl poukázat na technickou stránku surfu a čistou radost z jízdy na vlnách.

VIDEO z MČR ve windsurfing slalomu na Tenerife

Na španělském ostrově Tenerife proběhlo v půlce června Mistrovství ČR ve windsurfing slalomu. Partnerem MČR byla avantgardní značka Oxbow, pyšnící se funkčním a stylových oblečením, které se hodí krom městského života i ke sportovním aktivitám jako je surfing, windsurfing, kiting aj.

MČR ve windsurfing slalomu na Tenerife

Na španělském ostrově Tenerife proběhlo v půlce června Mistrovství ČR ve windsurfing slalomu. Partnerem MČR byla avantgardní značka Oxbow, pyšnící se funkčním a stylových oblečením, které se hodí krom městského života i ke sportovním aktivitám jako je surfing, windsurfing, kiting aj.

KAI LENNY OBSADIL 3. MÍSTO NA TAHITI SAPINUS PRO

Úžasný závod Stand Up World Tour zůstane všem dlouhou dobu v paměti, speciálně pak poslední den soutěže. Nejlepší špičky SUP ho v pátek odstartovaly parádními kousky na pětimetrových vlnách.

Nový trailer s Jasonem Polakowem

Nikoho nepřekvapí visionářský styl světového windsurfaře Jasona Polakowa. Ne jednou nám dokázal, že pořádná dávka adrenalinu mu teprve rozproudí krev v žilách.

Den za dnem k 17. místu Světové série v Šanghaji

Již po osmé v řadě přivítá Šanghaj turnaj Světové série, který je třetím ženským a po Brazílii druhým společným turnajem mužské i ženské kategorie. Vůbec poprvé se Maki s Kiki utkaly v rámci Světové sérii se zkušenými českými beach volejbalistkami Háječkovou a Klapalovou. Dokázaly porazit Holanďanky a v konečném napínavém souboji bohužel podlehly zkušenějším Američankám a obhájily tak již podruhé 17. místo.

OXBOW WORLD PŘEDSTAVUJE TÝM NEJLEPŠÍCH SURFAŘŮ VE FILMU WALLS OF PERCEPTION

Sezona 2011 je v plném proudu a OXBOW TEAM se opět vrací k úspěšnému filmu WALLS OF PERCEPTION, který v roce 2011 představuje sedm úžasných jezdců z celého světa na jediném místě – Marshallových ostrovech.

Zasurfujte si na novém webu Oxbow

Nový web Oxbow je tu. Ostrý design této originální značky připlouvá hned s několika peprnými novinkami. Určitě Vás nenechá chladnými nová letní kolekce, sekce s novinkami a Oxbow TV.

Nadějné beachvolejbalistky Kolocová a Sluková si ze Světového turnaje v Brazílii přivezly 9. místo

Kristýna s Markétou potvrdily, že patří do širší světové špičky v beachvolejbalu. Na prvním turnaji Světové série v Brazílii vybojovaly deváté místo, a tím si připsaly 240 bodů do světového žebříčku, z něhož se 16 nejlepších dvojic přímo kvalifikuje na Olympijské hry v Londýně.

Oxbow Ride the Sky si v plné dávce užijeme příští rok

Windsurfingová událost roku Oxbow Ride the Sky pořádaná značkou Naish posouvá windsurfig do výšin aktuálních světových rekordů. Akce, která měla probíhat během dubna na Maui na Ho'okipa Beach Park na východní straně Valley Isle, avšak kvůli nepříznivému větru a vlnám nemohla najít ani jediný den pro uskutečnění soutěže.

RWE KSN Cup a SPORT KONCEPT

Pod názvem RWE KSN Cup se skrývá každoroční mistrovství České republiky v obřím slalomu sportovních novinářů. A jelikož SPORT KONCEPT má samozřejmě rád lyžování, sport a taky kamarády novináře, tak jsme nemohli chybět.

Kai Lenny, Jason Polakow a Levi Silver z Oxbow týmu měnili surfařskou historii na legendární Pe´ahi

Pláž Pe´ahi na severním pobřeží havajského ostrova Maui tentokrát bičovaly více než dvanáctimetrové vlny. Kai Lenny, Jason Palokow a Levi Siver si sem přijeli otestovat svou odolnost na vyhlášenou surfařskou atrakci Jaws (která oplývá vlnami pověstnými svou nezkrotnou rychlostí až 48 km/h) a zároveň natáčeli záběry do připravovaného Oxbow filmu. A bylo na co se dívat. Zatímco Lenny na severním pobřeží Maui ve Stand Up (standing up paddling) lámal hranice nemožného, Polakow se málem stal obětí srážky s vodním skútrem.

Sluková a Kolocová chystají nový web

Úspěšný beachvolejbalový pár Sluková a Kolocová z pražského Bison Beach Volleyball Clubu právě spustil demo verzi nových webových stránek. Brzy se tak budeme moct o těchto juniorských mistryních Evropy dozvědět více.

Vydejte se na průzkum nové kolekce Oxbow Switch s Mattem Meolou a Kaiem Lennym

Vítěz projektu Innersection Matt Meola a světový šampion ve standup paddle boardingu Kai Lenny Vás provedou novou kolekcí značky Oxbow na www.oxbowswitch.com, která je inspirována vlastní surfařskou vizí těchto skvělých jezdců.

Eva Samková je opět juniorskou mistryní světa

Velkou radost právě teď zažívá snowboardcrossařka Eva Samková, která obhájila titul mistryně světa juniorek v italském Valmalenku. Je to její již druhá zlatá medaile v řadě, což je na jejích sedmnáct let už úctyhodný výkon. Krom toho je to asi ten nejhezčí dárek k jejím brzkým narozeninám.

Eva Samková získala svou první medaili na Světovém poháru ve snowboardcrossu

Světový pohár ve snowboardcrossu, který se konal v pátek 18. března v italském Valmalenco, byl úžasným zážitkem pro českou snowboardcrossařku Evu Samkovou. Ta si vybojovala neuvěřitelné 2. místo a získala tak první životní seniorskou medaili.

Matt Meola je nejlepším surfařem v soutěži Innersection

Velkou slávu a mezinárodní uznání právě teď zažívá do týmu Oxbow nedávno začleněný surfař Matt Meola, který se stal vítězem Innersection. Tento projekt zachycoval v krátkých 2-3 minutových filmech největší surfařské hvězdy v těch nejlepších záběrech. Jednadvacetiletý talent předčil všechna očekávání a vyhrál nad všemi známými surfařskými hvězdami.

Eva Samková získala 5. místo na MS v La Molině

Juniorská mystrině světa Eva Samková si na Mistrovství světa ve snowboardcrossu ve španělské La Molině vybojovala krásné 5. místo.

Značky společnosti Sport Koncept jsou k vidění na veletrhu ISPO 2011

Od 6. do 9. února se nám opět otevírá veletrh ISPO – největší veletrh se sportovním zbožím, tentokrát v novém mnichovském výstavišti. Velkou mezinárodní účast potvrzuje na 48 českých výrobců na ploše neuvěřitelných 1.700m2. Celkově se veletrhu ISPO 11 zúčastní přes 2.000 vystavovatelů ze 45 zemí a samozřejmě nesmí chybět ani značky, které sdružuje společnost SPORT KONCEPT.

Značka Oxbow s automobilkou Seat chystá Road show po českých lyžařských areálech

Automobilka SEAT se značkou Oxbow připravuje rozsáhlou Road show po českých lyžařských střediscích za účelem představit novinku na trhu – SEAT Alhambra. Během šestnácti dnů navštíví dvanáct lyžařských středisek v Krkonoších, Jizerských horách, Jeseníkách, Beskydech a na Šumavě. Hlavním úkolem Road show je představení nového rodinného vozu. A jak ho poznáte? Jednoduše! Na polepech auta nepřehlédnete logo Oxbow a propagační postavy v oblečení Oxbow. Totiž právě Oxbow obléká celý produkční tým, a proto bude se SEATem jedna ruka po celou dobu této akce.

Kai Lenny je mistrem světa v standup paddle boardingu!

Sen se stal skutečností, když mladičký Kai Lenny vyhrál mistrovství světa v standup paddle boardingu. Tento horlivý jezdec potvrzuje, že má v sobě velký potenciál, a tímto výkonem se připojil ke světovým legendám vodních sportů. „Jsem opravdu nadšený,“ řekl Kai. „Je to skvělý pocit, protože jsem na tomto úspěchu pracoval celý život, ale mám se stále co učit. Je to jen začátek a chci být připraven na další rok.“

Kai Lenny bude patřit do týmu Oxbow dalších 5 let

Několik dní před posledními jízdami SUP World Tour obnovuje lídr Kai Lenny smlouvu se značkou Oxbow na dalších 5 let! Loajální k duchu značky a jejím hodnotám se Kai Lenny opět rozhodl být v plné harmonii s Oxbow. Nedávným podpisem nové smlouvy zřejmě dokazuje svůj závazek a jeho plnění v týmu. „U Oxbow se cítím skvěle. Jsem svobodný a můžu jezdit, jak chci, a bez omezení vyjádřit svůj styl. Je to prostě nejlepší, co můžete mít," říká Kai.

Surfař Oxbow Matt Meola se představí ve filmu INNERSECTION

Projekt INNERSECTION má za cíl zobrazovat v krátkých 2-3 minutových filmech největší surfařské hvězdy v těch nejlepších záběrech. První premiéra INNERSECTION představí i Matta Meolu, fenomenálního jezdce týmu Oxbow. Matt předvede svůj talent po boku dalších skvělých surfistů a objeví se také na premiéře filmu v pátek 26. listopadu na Havajském ostrově Maui. Téže noci bude film uveden v dalších třiceti státech v Americe.