LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

LEKI

Kvalitní hole a rukavice

První bezpečností vázání na lyžařské holi Trigger S

KJUS

NEKOMPROMISNÍ VÝKON

Špičkové funkční oblečení pro lyžování, golf a další sporty

POC

HELMY, BRÝLE A OCHRANA PÁTEŘE

Vše pro ochranu života a snížení následků nehod

Mizuno

SPORTOVNÍ OBUV, OBLEČENÍ & DOPLŇKY

Japonská kvalita sportovních produktů již od roku 1906

Gatorade

NÁPOJ VÍTĚZŮ

Nejprodávanější sportovní nápoj na světě

Maloja

FUNKČNÍ OBLEČENÍ

Konečně krásné oblečení pro outdoor

Kästle

Legenda se vrací

Velký comeback rakouského lyžařského giganta na scénu

Mitas

ČESKÉ KVALITNÍ PLÁŠTĚ

Kvalitní pláště ELITE jsou základem každého kola

Mico

FUNKČNÍ SPODNÍ PRÁDLO A PONOŽKY

Italská kvalita již od roku 1970

Lezyne

CYKLISTICKÉ DOPLŇKY

Již 10 let na trhu nejdokonalejších cyklo doplňků

SWANS

Lyžařské a plavecké brýle

Styl a optika bez kompromisů

R-JET

Pletené pokrývky hlavy

České pletené kulichy, čelenky a funkční šátky na hlavu

ROHNER

Funkční ponožky

Ponožky pro sport i módu ze Švýcarska

BikeworkX

MAZIVA A ČISTOTA PRO KOLA

Unikátní dvousložkové mazivo a doplňky pro kola

LEKI

Kvalitní hole a rukavice

První bezpečností vázání na lyžařské holi Trigger S

KJUS

NEKOMPROMISNÍ VÝKON

Špičkové funkční oblečení pro lyžování, golf a další sporty

POC

HELMY, BRÝLE A OCHRANA PÁTEŘE

Vše pro ochranu života a snížení následků nehod

Mizuno

SPORTOVNÍ OBUV, OBLEČENÍ & DOPLŇKY

Japonská kvalita sportovních produktů již od roku 1906

Vypnout pozadí

Ondřej Bank přezbrojil na LEKI

Ondřej Bank, dlouhodobě nejlepší český sjezdový lyžař se po vydařených zimních olympijských hrách v Soči stává novou posilou týmu LEKI a bude spoléhat na rukavice a hole LEKI se systémem Trigger S.
XnNbBP3CY0JBCgY5jCCRKjistSbDT5OzahW8TxCUxP2Bwdk_gZ3NOmG0a37twPeKSMyDljY.jpg

LEKI asi není nutné pravověrným lyžařům představovat. Světová jednička ve výrobě holí pro všechny druhy sportů a naprostá dominance ve světovém poháru alpského lyžování. Vždyť více než polovina závodníků spoléhá na hole LEKI a prakticky v každém závodě okupuje LEKI stupně vítězů.             

Přestup přichází ve chvíli kdy LEKI výrazně inovovalo závodní řadu. Největší změny proběhly u tzv. „worldcupových“ rukavic, které mají nový přepracovaný vzhled a design, který vznikl na základě požadavků samotných profesionálních závodníků. Ovšem i hole přináší řadu novinek a Ondra má navíc k dispozici silný závodní program, který vyhoví jeho jakýmkoliv požadavkům. Ondřej Bank k tomuto přestupu říká: „LEKI byla vždy společnost těch nejlepších a já už bych konečně mezi tu top extratřídu nejenom nesměle nakoukl, ale trochu více se tam zabydlel. A s LEKI v zádech to bude zase o fous jednodušší. Nové rukavice a hole jsou perfektní.“

Ondřej Bank je dlouhodobě nejlepším českým alpským lyžařem. V roce 2001 o sobě dal poprvé výrazněji vědět, když vybojoval šesté místo na mistrovství světa ve svatém Antonu. Rok nato se objevil i na svých prvních Olympijských hrách v Salt Lake City. Další výraznou stopu pro české sjezdování zanechal v roce 2006, kde obsadil skvělé šesté místo v kombinaci. Opět skvělé šesté místo posléze obsadil v superkombinaci světového poháru v americkém Beaver Creeku, kde se mu dařilo i o rok později a nakoukl v superkombinaci konečně i na stupně vítězů v podobě třetího místa. Od roku 2010 až do současnosti se pohybuje v první dvacítce světového poháru, s tím že letošní Olympijské hry v Soči byly pro něho prozatím pravděpodobně nejúspěšnější akcí vůbec. Obsadil na nich skvělé páté místo v obřím slalomu, sedmé v superkombinaci, deváté v superobřím slalomu a výborně zajel i klasický sjezd, kde skončil v nabité konkurenci na 20. místě, pouze ve slalomu nenastoupil ke startu. Letošní sezónu odstartoval výbornými výsledky v Chile.

Připojí se tak ke světové extratřídě hájící značku LEKI, mezi které patří špičky jak mužského tak i ženského lyžování. Z mužů například olympijští vítězové ze Soči Mario Matt a Matthias Mayer, za ženy zase taktéž olympijské vítězky ze Soči Mikaela Shiffrin, Maria Höfl-Riesch, nebo bývalá vládkyně světového poháru Lindsey Vonn a mnoho dalších tváří světového lyžování. Společně s nimi bude v nadcházející sezóně využívat nového systému značky LEKI nazvaném Trigger S, což je vlastně první bezpečnostní „vázání“ pro lyžařskou hůl a zároveň nejjednodušší a nejelegantnější spojení hole a rukavice. Rukavice disponují už všitým mikro poutkem, které zacvaknete do hole a jedete. Zkrátka click and go. LEKI využívá již řada českých předních sportovců. V alpském lyžování jsou to například Kryštof Krýzl, Klára Křížová, Martina Dubovská nebo Gabriela Capová. V klasických disciplínách to jsou obě naše jedničky Lukáš Bauer a Eva Vrabcová-Nývltová. V biatlonu zase Gabriela Soukalová a Michal Šlesingr.

Značka LEKI na českém trhu také dostává nový rozměr díky spojení společností SPORT KONCEPT a LEVEL, které se dohodly na založení společného holdingu pod názvem Level sport koncept, jenž by měl zajišťovat optimalizaci všech procesů, rychlou dostupnost zboží, ale i nové a unikátní služby v oblasti podpory maloobchodního prodeje. A to nejen na území České republiky.