LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Japonská kvalita sportovních produktů již od roku 1906

Nabízené značky

Mizuno je známá sportovní značka s velmi dlouhou tradicí. V dalekém Japonsku se začaly jejich produkty vyrábět již v roce 1906. V jejím sortimentu najdeme tu nejkvalitnější obuv na mnoho druhů sportů, ale i oblečení a funkční doplňky. Na své si přijdou muži, ženy i junioři. Hlavním segmentem na našem trhu je však běh, kde se technologie Mizuno řadí mezi ty nejlepší na světě. Vyzkoušejte sami!

Šťastné a veselé vánoce

Za celý tým LEVELSPORTKONCEPT vám přejeme krásné a příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2018!

Ještěd SKYrace za námi, vyzkoušeli jste LEKI nebo Mizuno?

V sobotu druhého prosince se konal zimní Ještěd SKY race, u kterého samozřejmě nemohl chybět náš testovací stánek vybavení Mizuno a LEKI. Pomyslné dveře se netrhly a například hole LEKI si zapůjčilo 57 závodníků, kteří se vraceli s pozitivním zážitkem a úsměvem na rtech. Na stříbrném místě navíc skončil náš ambasador Pavel Brýdl.

Házenkářky mají za sebou dvě výhry na MS, samozřejmě v Mizuno

První dva zápasy na MS v Německu mají za sebou české reprezentantky v házené. Po povinné výhře nad Argentinou (28:22) porazily i favorizované Polsko (29:25). Celá reprezentace nastoupila samozřejmě v dresech Mizuno, které je partnerem svazu. Více v galerii.

Mizuno team ovládl 84. Velkou kunratickou

Výborně! Závodníci Mizuno teamu - Jan Janů, Kamila Gregorová a Pavla Schorná ovládli své kategorie 84. ročníků Velké kunratické a obhájili tak své prvenství z minulého roku.

Ohlédnutí za sezónou 2017 - beachvolejbal

V pondělí se naše beachvolejbalistky Šárka Nakládalová a Martina Bonnerová vrátily z Číny z posledního turnaje FIVB ***Open a tak vám přinášíme jejich ohlédnutí za letošní sezónou za podpory Mizuno a SH+

NN Night run Plzeň je za rohem - 23.9.

Úžasná atmosféra, nádherné medaile, tisíce závodníků a diváků… Přesně tak vypadá série nočních běhů NN Night Run a Avon Běh. Staňte se v letošním roce i Vy její součástí a pomozte nám vytvořit nový účastnický rekord! Bude to stát za to a rovnou v retro stylu!

Mizuno má vítěze US Open

US Open je za námi a Mizuno zanechalo výraznou stopu v podobě vítězství v mužské čtyřhře. Horia Tecau a Jean Julien Rojer uspěli ve finále za necelou hodinu a půl ve dvou setech (6:4 a 6:3) proti Španělům Felicianu Lópezovi a Marcu Lópezovi. A mohli se tak radovat z ušatého poháru. Naposledy spolu ovládli wimbledon v roce 2015.

Deštivý a zamračený den rozzářili neonoví běžci na Letohrádku Hvězda

Téměř 3000 běžců se o víkednu zúčastnilo nočního pětikilometrového běhu, který nesl název Neon Run powered by ČEPS a konal se v Praze Na Vypichu letos již po druhé. Mizuno jako partner nemohlo chybět.

Mizuno obuv a oblečení ovládlo letošní Wimbledon

Letošní Wimbledon je za námi. Mezi velkou konkurencí mnoha značek bylo mezi muži Mizuno nejobouvanější a zároveň i nejoblékanější značkou ze všech. Mezi ženami to stačilo "pouze" na čtvrté místo u oblečení a bronzovou medaili u obuvi. Více najdete v článku.

Mizuno druhé nejobouvanější při Final 4 v Házené

První víkend v červenci se uskutečnilo klání 4 nejlepších týmů ligy mistrů v házené. Finále nakonec po tuhém boji ovládl makedonský tým HC Vardar. Mizuno obula mezi posledními čtyřmi týmy 21 z celkových 64 hráčů.

Japonská značka Mizuno se stává pro příští 4 roky hlavním partnerem Českého svazu házené na poli sportovního vybavení

Zástupci společnosti LEVELSPORTKONCEPT, která je výhradním distributorem japonské značky Mizuno pro Českou republiku, dnes podepsali novou čtyřletou smlouvu se zástupci Českého svazu házené. Kromě obuvi, kterou využívají házenkáři již od roku 2014, budou nově od sezóny 2017/18 hráči českých reprezentačních týmů, jako první národní házenkářský tým v historii, oblékat současně i kompletní soupravu oblečení. Smlouva byla podepsána při příležitosti konání akce Hvězdy pro legendy na pražské Štvanici.

Nadějný beachvolejbalový pár pod taktovkou Mizuno

Na českém poli vznikl nový beachvolejbalový pár Nakládalová/Bonnerová. První jmenovaná hrála loni s olympioničkou Hanou Klapalovou Skalníkovou, kterou čekají mateřské povinnosti. Martinu Bonnerovou můžete znát z dřívějšího působení s Barborou Hermannovou. Níže se můžete dočíst o výsledcích nově vzniklého páru.

Pavel Brýdl ovládl horský půlmaraton v Polsku

V sobotu si v rámci přípravy na MS v ultra trailu zaběhl náš běžec Pavel Brýdl horský půlmaraton v Polsku – Sczcawno Zdroj. Na náročné trati si doběhl pro první místo před místním favoritem Piotrem Hollym. Gratulace a hodně štěstí směrem k MS!

Pavel Brýdl i přes 8 minutový kufr bral na MČR střibrnou medaili

Náš ambasador LEKI a Mizuno si vyběhl nominaci na MS v ultratrailu v Itálii, když i přes 8 minutový kufr dokázal skončit při MČR na druhém místě. Přečtěte si jeho pocity z minulého víkendu.

Mizuno oficiálním partnerem série závodů NIGHT RUN

Letošní série nočních závodů NIGHT RUN je neodmyslitelně spojená s kvalitní organizací, dobrou partou lidí, nevšedními zážitky a v neposlední řadě se skvělými sportovními výkony. A právě pro ještě lepší sportovní výkony se letošní ročník stává novým oficiálním partnerem japonská značka Mizuno, která má s vývojem sportovního a běžeckého vybavení více než sto let zkušeností.

Tomáš Celko vyběhl na eiffelovku na třetím místě za 8:15

Krásný noční závod s cílem v ikonické dominantě Paříže - nejvyšším podlaží Eiffelovy věže, ve výšce 276 metrů, přivítalo tento rok 128 běžců z celého světa.

Nová adresa sídla LSK

Od začátku měsíce března se stává korespondenční adresa, v Horních Počernicích, také adresou sídla a tedy fakturační adresou. Nyní tedy směřujte veškerou vaši korespondenci a fakturace na novou adresu: LEVELSPORTKONCEPT s.r.o., K Bílému vrchu 2978/5, Horní Počernice, 193 00 Praha 9 kde naleznete také nové prostory LSK a moderní showroom všech našich značek. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pozor! LSK do Valentýna na jiném čísle

O2 jsou stejní jako správcová ve hře Lijavec od Cimrmanů.. žádali jsme o přesun čísla včas, nicméně nám jej vypnuli a prodali jiné. Důsledek je ten, že se na staré číslo 284 840 310, teď nikdo nedovolá (bude zase fungovat od 14. února) Aktuální, fungující číslo je 212 340 520. Díky za pochopení a těšíme se na Vaši případnou návštěvu v našem novém showroomu.

Tomáš Čelko obhájil první závod v Towerrunningu v novém rekordu

Náš slovenský ambasador Tomáš Čelko se vydal do Itálie na první závod této sezóny v Towerrunningu, kde obhajoval loňské prvenství. V neděli ho čekala tedy pořádná výzva, obhájit vítězství a v plánu bylo také stanovit nový rekord. Podařilo se?

Florbalisté Mladé Boleslavi se vrací na trůn v Poháru České pojišťovny

Gratulujeme! Florbalový tým Mladé Boleslavi ovládl po třetí z posledních čtyř let Pohár České pojišťovny. Po triumfech v letech 2014 a 2015 přidali florbalisté další, když porazili ve Vítkovicích Zlín 3:1

Nový rok v novém sídle!

Rádi bychom vám popřáli krásné svátky a informovali vás o provozních změnách. Mezi svátky bohužel zboží nevyskladňujeme z důvodu stěhování firmy do nových, větších prostor. Od 3.1. 2017 nás najdete na nové adrese: Areál Nord Park, budova 9C, K Bílému Vrchu 2978/5, Praha 9 – Horní Počernice Těšíme se na spolupráci v roce 2017.

Video z CITY CROSS RUN PRAGUE 2016

16.10. se v Praze uskutečnil za podpory Mizuno 3. ročník City CROSS RUN, kterého se zúčastnilo 1300 závodníků. Start byl v Hellichově ulici a běželo se až do areálu psychiatrické léčebny v Bohnicích. Podívejte se na povedené video z akce.

Mizuno Podzimní 10

Mrkněte se na video z námi sponzorovaného závodu Mizuno Podzimní 10. Vše se vydařilo a spokojeni odešli všichni od nejmladších až po nejstarší. Uvidíte sami.

Pivní Míli 2016 ovládl Franta Kubínek

ABC Cyklosport Pivní Míle 2016, to je definice toho jak spojit příjemné s užitečným. A když závod ještě vyhraje náš ambasador Franta Kubínek, je všechno tak jak má být. Mrkněte se na pár fotek z tohoto pohodového závodu pořádaného naším partnerem ABC Cyklosport v Brně.

Beh Pezinkom úspěšně za námi

10. září se uskutečnil další ročník závodu BEH PEZINKOM. Mizuno jako jeden z hlavních partnerů nabízel možnost nechat si diagnostikovat nášlap a na základě diagnostiky otestovat ideální boty z nové kolekce. Mrkněte na video z celé akce.

Přemysl Švarc vicemistr ČR i Evropy

Český reprezentant v triatlonu Přemysl Švarc se po nešťastné sezóně plné neustálých komplikací dočkal zadostiučinění v podobě titulu Vicemistr Evropy v závodě Elite clubů a Vicemistr ČR v závodě jednotlivců.

Blanenská desítka již tuto sobotu!

Že nemáte plány na tuto sobotu? Má být krásné počasí a v Blansku se chystá za podpory Mizuna nejrovinatější silniční desítka. Přijdťe si užít s celou rodinou aktivní sobotu.

Vokolopríglu 2016 se blíží - Mizuno nebude chybět

8. října 2016 vypukne jako každý rok běh okolo brněnské přehrady pod názvem TRIEXPERT Vokolopríglu 2016 a Mizuno jako jeden z hlavních partnerů u toho nebude chybět. Doražte si zaběhat a vyzkoušet diagnostiku nášlapu. Mrkněte na pozvánku.

Vojtěch Koudelka obhájil zlato na ME transplantovaných. Přidal i další dvě stříbrné.

Vojtěch Koudelka, držitel světového rekordu v běhu na 400m v kategorii transplantovaných, obhájil na ME ve finském Vantaa zlatou medaili na 400m. Přidal i dvě stříbrné na tratích 200 a 800 metrů.

Expozice LSK z veletrhu SPORT EXPO na SPORT 5

Chcete vidět jak probíhala výstava Sport Expo v pražských Letňanech? Jak vypadaly naše expozice Mizuno, Mico a Rewoolution? Vše si můžete prohlédnout v reportáži, která poběží příští týden na sportovním kanále Sport 5.

Wing for Life World Run zvítězil Gabriel Švajda

Pro většinu z nás asi celkem neznámé jméno, běžec Gabriel Švajda zvítězil běh Wings for Life World Run, který pořádá společnost Redbull každoročně pro ty, kteří jej sami běžet už nemohou. Určitě však znáte boty ve kterých závod ovládl. Mrkněte se sami.

Masaryk run oživil Vlasta Čiháček exhibicí za deště

V sobotu 9.4. se za podpory značky Mizuno konal Masaryk run, který měl zázemí na stejnojmenném Masarykově okruhu v Brně. Vlasta Čiháček během deštivého odpoledne bavil diváky svojí show.

LEVELSPORTKONCEPT zve na FOR BIKES

Zveme vás na 7. ročník veletrhu cyklistiky FOR BIKES

Evropský šampionát v házené ovládlo Mizuno

Rok od roku obouvá víc a víc profesionálních hráčů házené obuv Mizuno. Letošní evropský šampionát toho byl jasným důkazem.

Japonská značka Mizuno bere tenisové kurty útokem

Sportovní značka Mizuno oslaví v roce 2016 své 110. výročí a stejně tak hlásí Mizuno v tomto roce návrat na mezinárodní tenisové kurty. Zatímco na domácím japonském trhu jsou tenisové produkty dlouhodobě úspěšné a stále dostupné, v letošním roce Mizuno představí svou vysoce výkonnou tenisovou obuv pro Evropu, Blízký východ a africké trhy.