LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Japonská kvalita sportovních produktů již od roku 1906

Nabízené značky

Mizuno je známá sportovní značka s velmi dlouhou tradicí. V dalekém Japonsku se začaly jejich produkty vyrábět již v roce 1906. V jejím sortimentu najdeme tu nejkvalitnější obuv na mnoho druhů sportů, ale i oblečení a funkční doplňky. Na své si přijdou muži, ženy i junioři. Hlavním segmentem na našem trhu je však běh, kde se technologie Mizuno řadí mezi ty nejlepší na světě. Vyzkoušejte sami!

Vojtěch Koudelka obhájil zlato na ME transplantovaných. Přidal i další dvě stříbrné.

Vojtěch Koudelka, držitel světového rekordu v běhu na 400m v kategorii transplantovaných, obhájil na ME ve finském Vantaa zlatou medaili na 400m. Přidal i dvě stříbrné na tratích 200 a 800 metrů.

Expozice LSK z veletrhu SPORT EXPO na SPORT 5

Chcete vidět jak probíhala výstava Sport Expo v pražských Letňanech? Jak vypadaly naše expozice Mizuno, Mico a Rewoolution? Vše si můžete prohlédnout v reportáži, která poběží příští týden na sportovním kanále Sport 5.

Wing for Life World Run zvítězil Gabriel Švajda

Pro většinu z nás asi celkem neznámé jméno, běžec Gabriel Švajda zvítězil běh Wings for Life World Run, který pořádá společnost Redbull každoročně pro ty, kteří jej sami běžet už nemohou. Určitě však znáte boty ve kterých závod ovládl. Mrkněte se sami.

Masaryk run oživil Vlasta Čiháček exhibicí za deště

V sobotu 9.4. se za podpory značky Mizuno konal Masaryk run, který měl zázemí na stejnojmenném Masarykově okruhu v Brně. Vlasta Čiháček během deštivého odpoledne bavil diváky svojí show.

LEVELSPORTKONCEPT zve na FOR BIKES

Zveme vás na 7. ročník veletrhu cyklistiky FOR BIKES

Evropský šampionát v házené ovládlo Mizuno

Rok od roku obouvá víc a víc profesionálních hráčů házené obuv Mizuno. Letošní evropský šampionát toho byl jasným důkazem.

Japonská značka Mizuno bere tenisové kurty útokem

Sportovní značka Mizuno oslaví v roce 2016 své 110. výročí a stejně tak hlásí Mizuno v tomto roce návrat na mezinárodní tenisové kurty. Zatímco na domácím japonském trhu jsou tenisové produkty dlouhodobě úspěšné a stále dostupné, v letošním roce Mizuno představí svou vysoce výkonnou tenisovou obuv pro Evropu, Blízký východ a africké trhy.