LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Japonská kvalita sportovních produktů již od roku 1906

Nabízené značky

Mizuno je známá sportovní značka s velmi dlouhou tradicí. V dalekém Japonsku se začaly jejich produkty vyrábět již v roce 1906. V jejím sortimentu najdeme tu nejkvalitnější obuv na mnoho druhů sportů, ale i oblečení a funkční doplňky. Na své si přijdou muži, ženy i junioři. Hlavním segmentem na našem trhu je však běh, kde se technologie Mizuno řadí mezi ty nejlepší na světě. Vyzkoušejte sami!

Mizuno oficiálním partnerem série závodů NIGHT RUN

Letošní série nočních závodů NIGHT RUN je neodmyslitelně spojená s kvalitní organizací, dobrou partou lidí, nevšedními zážitky a v neposlední řadě se skvělými sportovními výkony. A právě pro ještě lepší sportovní výkony se letošní ročník stává novým oficiálním partnerem japonská značka Mizuno, která má s vývojem sportovního a běžeckého vybavení více než sto let zkušeností.

Tomáš Celko vyběhl na eiffelovku na třetím místě za 8:15

Krásný noční závod s cílem v ikonické dominantě Paříže - nejvyšším podlaží Eiffelovy věže, ve výšce 276 metrů, přivítalo tento rok 128 běžců z celého světa.

Nová adresa sídla LSK

Od začátku měsíce března se stává korespondenční adresa, v Horních Počernicích, také adresou sídla a tedy fakturační adresou. Nyní tedy směřujte veškerou vaši korespondenci a fakturace na novou adresu: LEVELSPORTKONCEPT s.r.o., K Bílému vrchu 2978/5, Horní Počernice, 193 00 Praha 9 kde naleznete také nové prostory LSK a moderní showroom všech našich značek. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pozor! LSK do Valentýna na jiném čísle

O2 jsou stejní jako správcová ve hře Lijavec od Cimrmanů.. žádali jsme o přesun čísla včas, nicméně nám jej vypnuli a prodali jiné. Důsledek je ten, že se na staré číslo 284 840 310, teď nikdo nedovolá (bude zase fungovat od 14. února) Aktuální, fungující číslo je 212 340 520. Díky za pochopení a těšíme se na Vaši případnou návštěvu v našem novém showroomu.

Tomáš Čelko obhájil první závod v Towerrunningu v novém rekordu

Náš slovenský ambasador Tomáš Čelko se vydal do Itálie na první závod této sezóny v Towerrunningu, kde obhajoval loňské prvenství. V neděli ho čekala tedy pořádná výzva, obhájit vítězství a v plánu bylo také stanovit nový rekord. Podařilo se?

Florbalisté Mladé Boleslavi se vrací na trůn v Poháru České pojišťovny

Gratulujeme! Florbalový tým Mladé Boleslavi ovládl po třetí z posledních čtyř let Pohár České pojišťovny. Po triumfech v letech 2014 a 2015 přidali florbalisté další, když porazili ve Vítkovicích Zlín 3:1

Nový rok v novém sídle!

Rádi bychom vám popřáli krásné svátky a informovali vás o provozních změnách. Mezi svátky bohužel zboží nevyskladňujeme z důvodu stěhování firmy do nových, větších prostor. Od 3.1. 2017 nás najdete na nové adrese: Areál Nord Park, budova 9C, K Bílému Vrchu 2978/5, Praha 9 – Horní Počernice Těšíme se na spolupráci v roce 2017.

Video z CITY CROSS RUN PRAGUE 2016

16.10. se v Praze uskutečnil za podpory Mizuno 3. ročník City CROSS RUN, kterého se zúčastnilo 1300 závodníků. Start byl v Hellichově ulici a běželo se až do areálu psychiatrické léčebny v Bohnicích. Podívejte se na povedené video z akce.

Mizuno Podzimní 10

Mrkněte se na video z námi sponzorovaného závodu Mizuno Podzimní 10. Vše se vydařilo a spokojeni odešli všichni od nejmladších až po nejstarší. Uvidíte sami.

Pivní Míli 2016 ovládl Franta Kubínek

ABC Cyklosport Pivní Míle 2016, to je definice toho jak spojit příjemné s užitečným. A když závod ještě vyhraje náš ambasador Franta Kubínek, je všechno tak jak má být. Mrkněte se na pár fotek z tohoto pohodového závodu pořádaného naším partnerem ABC Cyklosport v Brně.

Beh Pezinkom úspěšně za námi

10. září se uskutečnil další ročník závodu BEH PEZINKOM. Mizuno jako jeden z hlavních partnerů nabízel možnost nechat si diagnostikovat nášlap a na základě diagnostiky otestovat ideální boty z nové kolekce. Mrkněte na video z celé akce.

Přemysl Švarc vicemistr ČR i Evropy

Český reprezentant v triatlonu Přemysl Švarc se po nešťastné sezóně plné neustálých komplikací dočkal zadostiučinění v podobě titulu Vicemistr Evropy v závodě Elite clubů a Vicemistr ČR v závodě jednotlivců.

Blanenská desítka již tuto sobotu!

Že nemáte plány na tuto sobotu? Má být krásné počasí a v Blansku se chystá za podpory Mizuna nejrovinatější silniční desítka. Přijdťe si užít s celou rodinou aktivní sobotu.

Vokolopríglu 2016 se blíží - Mizuno nebude chybět

8. října 2016 vypukne jako každý rok běh okolo brněnské přehrady pod názvem TRIEXPERT Vokolopríglu 2016 a Mizuno jako jeden z hlavních partnerů u toho nebude chybět. Doražte si zaběhat a vyzkoušet diagnostiku nášlapu. Mrkněte na pozvánku.

Vojtěch Koudelka obhájil zlato na ME transplantovaných. Přidal i další dvě stříbrné.

Vojtěch Koudelka, držitel světového rekordu v běhu na 400m v kategorii transplantovaných, obhájil na ME ve finském Vantaa zlatou medaili na 400m. Přidal i dvě stříbrné na tratích 200 a 800 metrů.

Expozice LSK z veletrhu SPORT EXPO na SPORT 5

Chcete vidět jak probíhala výstava Sport Expo v pražských Letňanech? Jak vypadaly naše expozice Mizuno, Mico a Rewoolution? Vše si můžete prohlédnout v reportáži, která poběží příští týden na sportovním kanále Sport 5.

Wing for Life World Run zvítězil Gabriel Švajda

Pro většinu z nás asi celkem neznámé jméno, běžec Gabriel Švajda zvítězil běh Wings for Life World Run, který pořádá společnost Redbull každoročně pro ty, kteří jej sami běžet už nemohou. Určitě však znáte boty ve kterých závod ovládl. Mrkněte se sami.

Masaryk run oživil Vlasta Čiháček exhibicí za deště

V sobotu 9.4. se za podpory značky Mizuno konal Masaryk run, který měl zázemí na stejnojmenném Masarykově okruhu v Brně. Vlasta Čiháček během deštivého odpoledne bavil diváky svojí show.

LEVELSPORTKONCEPT zve na FOR BIKES

Zveme vás na 7. ročník veletrhu cyklistiky FOR BIKES

Evropský šampionát v házené ovládlo Mizuno

Rok od roku obouvá víc a víc profesionálních hráčů házené obuv Mizuno. Letošní evropský šampionát toho byl jasným důkazem.

Japonská značka Mizuno bere tenisové kurty útokem

Sportovní značka Mizuno oslaví v roce 2016 své 110. výročí a stejně tak hlásí Mizuno v tomto roce návrat na mezinárodní tenisové kurty. Zatímco na domácím japonském trhu jsou tenisové produkty dlouhodobě úspěšné a stále dostupné, v letošním roce Mizuno představí svou vysoce výkonnou tenisovou obuv pro Evropu, Blízký východ a africké trhy.