LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Kvalitní pláště ELITE jsou základem každého kola

Nabízené značky

LEVELSPORTKONCEPT se stal distributorem veloplášťů a veloduší značky MITAS. Konkrétně nejvyšší řady ELITE. Velopláště a veloduše Mitas se vyrábí kompletně v České republice a každý výrobek z této elitní kategorie je podroben finální výstupní kontrole. Mitas byl v letošním roce hlavním partnerem
a oporou mnoha týmů na prestižním závodě Cape Epic v Jihoafrické republice. Nová technologie Textra zajistila 40 závodníkům během 8 dnů 0 defektů.

Mitas je rebrandingem dobře známé značky Rubena. V rámci holdingu dochází ke konsolidaci výroby pneumatik pod jednu značku. Mitas je jedním z největších světových výrobců zemědělských pneumatik. Kromě toho vyrábí a distribuuje široký sortiment průmyslových a motocyklových pneumatik se značkou Mitas. 

Mitas/Rubena je největším evropským výrobcem veloplášťů (350 druhů) a veloduší (400 druhů). 

Šťastné a veselé vánoce

Za celý tým LEVELSPORTKONCEPT vám přejeme krásné a příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2018!

Vlasta Kabeláč Čiháček se nezastaví ani během zranění

Vlasta Kabeláč Čiháček se nenudí ani během zranění, které doléčuje a pořádá jednu exhibici za druhou. Poslal nám souhrn jeho posledních dní a stihl toho opravdu hodně. Co říkáte?

Nová adresa sídla LSK

Od začátku měsíce března se stává korespondenční adresa, v Horních Počernicích, také adresou sídla a tedy fakturační adresou. Nyní tedy směřujte veškerou vaši korespondenci a fakturace na novou adresu: LEVELSPORTKONCEPT s.r.o., K Bílému vrchu 2978/5, Horní Počernice, 193 00 Praha 9 kde naleznete také nové prostory LSK a moderní showroom všech našich značek. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pozor! LSK do Valentýna na jiném čísle

O2 jsou stejní jako správcová ve hře Lijavec od Cimrmanů.. žádali jsme o přesun čísla včas, nicméně nám jej vypnuli a prodali jiné. Důsledek je ten, že se na staré číslo 284 840 310, teď nikdo nedovolá (bude zase fungovat od 14. února) Aktuální, fungující číslo je 212 340 520. Díky za pochopení a těšíme se na Vaši případnou návštěvu v našem novém showroomu.

Nový rok v novém sídle!

Rádi bychom vám popřáli krásné svátky a informovali vás o provozních změnách. Mezi svátky bohužel zboží nevyskladňujeme z důvodu stěhování firmy do nových, větších prostor. Od 3.1. 2017 nás najdete na nové adrese: Areál Nord Park, budova 9C, K Bílému Vrchu 2978/5, Praha 9 – Horní Počernice Těšíme se na spolupráci v roce 2017.

Vlasta "Kabeláč" Čiháček hodnotí svou sezónu

Sice ho ještě několik exhibic do konce roku čeká, ale to podstatné má již za sebou. Vlasta Čiháček, jeden z našich nejproduktivnějších ambasadorů nám shrnul celou svojí sezónu. Mrkněte se i vy, jak se mu vedlo.

MS v MTB Val di Sole 2016

Náš rider Vlasta Čiháček, nám poslal krátký report z účasti na víkendovém MS v MTB ve Val di Sole. Trať byla velmi náročná, ale i tak se mu podařilo urvat slušný výsledek. Více v článku.

Vlasta "Kabeláč" Čiháček se stal popáté Mistrem ČR v trialu kategorie ELITE 26"

Náš jezdec a pravděpodobně nejvýraznější osoba českého Trialu Vlasta Čiháček získal již svůj pátý titul Mistra ČR v Trialu v kategorii ELITE 26". Závod se zahraniční účastí měl ale velký náboj, přečtěte si to nám k závodu Vlasta napsal.

Mistrovství ČR v trialu se uskuteční 13-14.8. v Říčanech

Rádi bychom vás pozvali do Říčan (Masarykovo náměstí) ve dnech 13. a 14.8.2016 na závod Mistrovství České republiky v Trialu, který bude v sobotu spojen s dětským závodem na odrážedlech a šlapacích kolech, který bude formou krátkého sprintu.

LEVELSPORTKONCEPT zve na FOR BIKES

Zveme vás na 7. ročník veletrhu cyklistiky FOR BIKES