LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Italská kvalita již od roku 1970

Nabízené značky

 

MICO - ELASTICITA, MĚKKOST A PRODYŠNOST

 

Pro lidi, jako jste Vy sami, kteří mají rádi sport a chtějí si vyzkoušet svoje hranice, není práce za nejlepších psychických a fyzických podmínek volbou, ale nutností. Kvalita sportovních ponožek a spodního prádla Mico je výsledkem neustálého výzkumu v oblasti jakosti a technologie těch nejlepších materiálů na trhu. Kombinuje v sobě špičkovou technologii s jedinečným designem a diky tomu si za horka zachováte svěžest a pocit sucha, a naopak v chladu se zahřejete.

 

MICO M1 Alberto Tomba

Pánská i dámská řada M1 Alberto Tomba byla vytvořena ve spolupráci se špičkovými sportovci a je tvořena z trika, kalhot a ponožek. Jejím ambasadorem je sám bývalý špičkový lyžař A. Tomba, jenž se aktivně podílel na jeho vývoji. Společně s laboratoří R&D si Mico Sport vybralo pro výrobu materiál Dryarn, nejlehčí mikrovlákno na světě, výjimečný materiál, ze kterého se vyrábí ty nejlepší a nejvýkonnější produkty. Prodyšnost, termoregulace a antibakteriální vlastnosti materiálu Dryarn, jsou právě tím zásadním rozdílem, jenž dodává při jeho nošení ten správný pocit pohodlí. Komplet je vyroben jak v pánském tak i v dámském provedení.

 

 

 

 

 

Šťastné a veselé vánoce

Za celý tým LEVELSPORTKONCEPT vám přejeme krásné a příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2018!

Nová adresa sídla LSK

Od začátku měsíce března se stává korespondenční adresa, v Horních Počernicích, také adresou sídla a tedy fakturační adresou. Nyní tedy směřujte veškerou vaši korespondenci a fakturace na novou adresu: LEVELSPORTKONCEPT s.r.o., K Bílému vrchu 2978/5, Horní Počernice, 193 00 Praha 9 kde naleznete také nové prostory LSK a moderní showroom všech našich značek. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pozor! LSK do Valentýna na jiném čísle

O2 jsou stejní jako správcová ve hře Lijavec od Cimrmanů.. žádali jsme o přesun čísla včas, nicméně nám jej vypnuli a prodali jiné. Důsledek je ten, že se na staré číslo 284 840 310, teď nikdo nedovolá (bude zase fungovat od 14. února) Aktuální, fungující číslo je 212 340 520. Díky za pochopení a těšíme se na Vaši případnou návštěvu v našem novém showroomu.

Nový rok v novém sídle!

Rádi bychom vám popřáli krásné svátky a informovali vás o provozních změnách. Mezi svátky bohužel zboží nevyskladňujeme z důvodu stěhování firmy do nových, větších prostor. Od 3.1. 2017 nás najdete na nové adrese: Areál Nord Park, budova 9C, K Bílému Vrchu 2978/5, Praha 9 – Horní Počernice Těšíme se na spolupráci v roce 2017.

Expozice LSK z veletrhu SPORT EXPO na SPORT 5

Chcete vidět jak probíhala výstava Sport Expo v pražských Letňanech? Jak vypadaly naše expozice Mizuno, Mico a Rewoolution? Vše si můžete prohlédnout v reportáži, která poběží příští týden na sportovním kanále Sport 5.

LEVELSPORTKONCEPT zve na FOR BIKES

Zveme vás na 7. ročník veletrhu cyklistiky FOR BIKES

POZOR - hledáme posilu týmu

Staňte se členem našeho týmu na pozici Office Managera, jehož hlavní náplní je administrativní podpora činnosti související s provozem naší kanceláře v Praze (detailní popis činností na konci).

Navštívili jsme ISPO 2015

Ve dnech 5.-8.2. 2015 proběhl 75. Mezinárodní odborný veletrh sportovních potřeb v Mnichově - ISPO 2015.

Esteticko-technický projekt: MICO Sport x Alberto TOMBA

Výrobce sportovního a funkčního oblečení MICO Sport spouští nový projekt zaměřený přímo na specifické požadavky lidí, které vycházejí z jejich každodenního života v chladném počasí.

Petra Vlhová – juniorská mistryně světa ve slalomu

Poslední únorový den se mladičké slovenské lyžařce Petře Vlhové splnil sen. Dosáhla té nejvyšší mety jaké zatím dosáhnout mohla. Ale cesta na vrchol byla tvrdě vydřená a konkurence veliká.

Skvělé osmé místo vybojovala na letošním Tour de Ski lyžařka Eva Vrabcová-Nývltová

Umístění v první desítce elitních závodnic světových jmen znamená pro lyžařku Nývltovou na letošním Tour de Ski velký úspěch. A také posun v žebříčku Světového poháru na 12. místo.

ZASTAV ÚNAVU: MC2 = Nová forma boje proti svalové kyselině mléčné

Skvělá zpráva pro sportovce! Značka Mico, která se specializuje na výrobu funkčního prádla, přišla na trh s novinkou, která umí účinně bojovat s kyselinou mléčnou. Ta se tvoří ve svalové tkáni a má za následek nižší svalovou výkonnost. Vynález inspirovaný výsledky nejnovějších vědeckých výzkumů dostal název MC2.

Závěr přípravy si Nývltová osladila dvěma triumfy

Úspěšnou přípravu na nadcházející zimní sezonu, která bude vrcholit únorovými olympijskými hrami v ruské Soči, má za sebou běžkyně na lyžích Eva Vrabcová Nývltová. V uplynulém víkendu 14. a 15. září 2013 své letní soustředění zakončila dvěma vítězstvími na mistrovství České republiky.

Přemysl Švarc vybojoval na londýnském Mistrovství světa 35. pozici

Český sportovec v neděli 15. září poměřil síly s triatlonisty všech zemí a na startu celého závodu byl již zdravotně v pořádku. Jeho kondici potvrdilo i celkové umístění.

Kufa s Hadravou vyhráli na mistrovství republiky v plážovém volejbale

Vítězové satelitního turnaje CEV ve francouzském Montpellier Robert Kufa a Jan Hadrava triumfovali také na republikovém šampionátu, který se konal na přelomu srpna a září ve Slavkově.

Srpen byl pro beachvolejbalové duo Gálová – Nakládalová ve znamení bronzu

Za poslední tři srpnové týdny se beachvolejbalistkám Elišce Gálové a Šárce Nakládalové podařilo nasbírat neuvěřitelné tři bronzové medaile.

Beachvolejbalistky Gálovou a Nakládalovou čeká první společný evropský turnaj

Po víkendovém vítězném klání na Letním poháru žen, se beachvolejbalistky Eliška Gálová s Šárkou Nakládalovou přesunuly do Lichtenštejnska, kde je čeká první společný turnaj se zahraniční konkurencí.

Malý neúspěch na MS v Hamburku Přemysla Švarce nezastaví. Tvrdě trénuje dál.

Předposlední červencový víkend se konal v německém Hamburku další ze závodů Mistrovství světa v triatlonu. Český reprezentant Přemysl Švarc tentokrát získal 47. místo.

Neporazitelné beachvolejbalové duo Gálová – Nakládalová

Skvěle sehraná dvojice beachvolejbalového podsvětí, Eliška Gálová a Šárka Nakládalová, berou letos zatím suverénně první místa v turnajích Českého poháru. Na letošním prestižním turnaji Ideastav Cup, který se konal v Praze, se mistrně předvedly i po boku mužů.