POC

Mizuno

Sportovci

Markéta Sluková a Kristýna Kolocová

Beachvolejbalový pár Sluková a Kolocová z pražského Bison Beach Volleyball Clubu podporuje značka SH+, která těmto skvělým hráčkám darovala brýle SH+ s vynikající optikou, a také značka Oxbow, která volejbalistky obléká. Této naší nejlepší dvojici se v roce 2010 podařilo na juniorském mistrovství Evropy v Řecku zvítězit bez ztráty setu. Z předchozích let už mají na svém kontě dvě stříbrné medaile. Získaly i páté místo ze světového okruhu.
Ve světovém žebříčku jim na konci sezóny 2010 patřilo 13 místo. V roce 2009 to bylo 47. I proto se po právu mohou pyšnit titulem nováček roku světové série pro rok 2010. I tento fakt je zařadil mezi největší sportovní skokany roku 2010 v České republice.
Snem a hlavním cílem tohoto páru jsou OH v roce 2012 v Londýně.

10/18

Volejbalistky se pilně připravují na poslední turnaj sezóny v Thajsku

Kiki s Maki tvrdě trénují na svůj poslední turnaj sezóny, který se uskuteční od 2.11. v Thajsku. Hlavním cílem beach volejbalistek bude vylepšit si pozici v olympijském žebříčku, a tím si i připsat co nejvíce bodů.

9/08

Beach volejbalistky Kolocová a Sluková jsou mistryněmi ČR

Po menším neúspěchu na posledním turnaji světové série v holandském Den Haagu si Kolocová a Sluková spravily chuť na Mistrovství ČR žen v Chodově u Karlových Varů, kde 26. srpna získaly zasloužený titul mistryň ČR.

8/11

První „pětka“ na kontě beach volejbalistek Kolocové a Slukové

Kristýna Kolocová a Markéta Sluková se v posledním kole grandslamu vytáhly a vybojovaly v Klagenfurtu páté místo. Pro loňské mistryně Evropy do 23 let to tak bylo perfektní dotažení turnajů elitní kategorie.

8/04

GRAND SLAM: beach volejbalistky obsadily 9. místo ve Starých Jablonkách

Kiki s Maki bojovaly na předposledním Grand Slamu ve Starých Jablonkách o páté místo proti brazilské dvojici Talitě a Antonellitě. Po jednoznačném vítězství ve druhém setu však děvčata nedokázala hru dotáhnout do konce a prohrála 1:2 (15:21, 21:10, 7:15). Zpátky domů si tak vezou další deváté místo a několik získaných bodů.

6/23

Kiki s Maki skončily na 17. místě na MS v Itálii

Mistrovství světa v plážovém volejbale konaném v Itálii od 13. - 19. 6. 2011 se účastnilo osm českých reprezentantů. Kristýně s Markétou bohužel štěstí nepřálo, když nastoupily do závodu s bezchybnými Brazilkami a prohrály s nimi 0:2.

5/18

Den za dnem k 17. místu Světové série v Šanghaji

Již po osmé v řadě přivítá Šanghaj turnaj Světové série, který je třetím ženským a po Brazílii druhým společným turnajem mužské i ženské kategorie. Vůbec poprvé se Maki s Kiki utkaly v rámci Světové sérii se zkušenými českými beach volejbalistkami Háječkovou a Klapalovou. Dokázaly porazit Holanďanky a v konečném napínavém souboji bohužel podlehly zkušenějším Američankám a obhájily tak již podruhé 17. místo.

5/11

Kiki s Maki obhájily na turnaji v Číně 17. místo

Ke konci dubna byla v čínské Sanye zahájena soutěž druhého turnaje letošní Světové série. Na akci se přihlášilo 72 ženských reprezentačních párů z osmadvaceti zemí světa. Nechyběly ani plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková, které vybojovaly sedmnácté místo.

4/30

Nadějné beachvolejbalistky Kolocová a Sluková si ze Světového turnaje v Brazílii přivezly 9. místo

Kristýna s Markétou potvrdily, že patří do širší světové špičky v beachvolejbalu. Na prvním turnaji Světové série v Brazílii vybojovaly deváté místo, a tím si připsaly 240 bodů do světového žebříčku, z něhož se 16 nejlepších dvojic přímo kvalifikuje na Olympijské hry v Londýně.

4/12

Sluková a Kolocová chystají nový web

Úspěšný beachvolejbalový pár Sluková a Kolocová z pražského Bison Beach Volleyball Clubu právě spustil demo verzi nových webových stránek. Brzy se tak budeme moct o těchto juniorských mistryních Evropy dozvědět více.