LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Konečně krásné oblečení pro outdoor

Nabízené značky

MALOJA JE PROSTĚ JINÁ, FUNKČNÍ A STYLOVÁ


O Maloje se nedá říct nic jiného, než že je opravdu jiná. Nezaměnitelný design, různorodé pestré barvy, ale i maximální funkčnost vás přímo uhranou. Užijte si stylové oblečení na outdoorové aktivity - kolo, běh, běžky, in-line, freeride i pro pohyb v přírodě či ve městě. Maloja vás prostě dostane.

 

Objevte kolekci Maloja Mount Ten - MALOJA slaví 10 let

 

Německý výrobce sportovního oblečení Maloja je designovým zjevením při zachování maximální funkčnosti a především kvality. V letošní kolekci Mount Ten, která je vyvedená k deseti letům existence značky, najdeme hned několik krásných a funkčních kompletů určených pro chladné zimní dny strávené na horách, lyžování a další sporty. Od středně zateplených až po ty nejteplejší. Maloja klade při výběru materiálů důraz především na funkčnost, elasticitu, voděodolnost, prodyšnost a maximální komfort během výkonu. Spousta modelů je vhodných i pro jiné typy sportů a jsou univerzálně využitelné po celý rok. Celá kolekce je již tradičně laděna do stejných odstínů barev, aby se jednotlivé kousky daly dobře kombinovat.

 

 

Šťastné a veselé vánoce

Za celý tým LEVELSPORTKONCEPT vám přejeme krásné a příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2018!

OPEN FREE TEHOV naposledy Na Vyhlídce

Jako každý rok pořádal klub MTB & TRIAL Mraveniště závody v Trialu podle pravidel OPEN FREE a dětský závod. Letos se akce patrně naposledy odehrála v ulici Na Vyhlídce a od příštího roku bude v nové větší formě přesunuta do Volnočasového parku Tehova.

Rakovnické Cyklování a Trial summerfestival

Vlastislav Kabeláč Čiháček se o víkendu ukázal na Rakovnické exhibici a v neděli potrénoval s celým týmem na německém Trial summerfestivalu v Schonbornu. Mrkněte na pár fotek a jeho stručný popis obou akcí.

Vlasta Kabeláč Čiháček se nezastaví ani během zranění

Vlasta Kabeláč Čiháček se nenudí ani během zranění, které doléčuje a pořádá jednu exhibici za druhou. Poslal nám souhrn jeho posledních dní a stihl toho opravdu hodně. Co říkáte?

Nová adresa sídla LSK

Od začátku měsíce března se stává korespondenční adresa, v Horních Počernicích, také adresou sídla a tedy fakturační adresou. Nyní tedy směřujte veškerou vaši korespondenci a fakturace na novou adresu: LEVELSPORTKONCEPT s.r.o., K Bílému vrchu 2978/5, Horní Počernice, 193 00 Praha 9 kde naleznete také nové prostory LSK a moderní showroom všech našich značek. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pozor! LSK do Valentýna na jiném čísle

O2 jsou stejní jako správcová ve hře Lijavec od Cimrmanů.. žádali jsme o přesun čísla včas, nicméně nám jej vypnuli a prodali jiné. Důsledek je ten, že se na staré číslo 284 840 310, teď nikdo nedovolá (bude zase fungovat od 14. února) Aktuální, fungující číslo je 212 340 520. Díky za pochopení a těšíme se na Vaši případnou návštěvu v našem novém showroomu.

Nový rok v novém sídle!

Rádi bychom vám popřáli krásné svátky a informovali vás o provozních změnách. Mezi svátky bohužel zboží nevyskladňujeme z důvodu stěhování firmy do nových, větších prostor. Od 3.1. 2017 nás najdete na nové adrese: Areál Nord Park, budova 9C, K Bílému Vrchu 2978/5, Praha 9 – Horní Počernice Těšíme se na spolupráci v roce 2017.

Vlasta "Kabeláč" Čiháček hodnotí svou sezónu

Sice ho ještě několik exhibic do konce roku čeká, ale to podstatné má již za sebou. Vlasta Čiháček, jeden z našich nejproduktivnějších ambasadorů nám shrnul celou svojí sezónu. Mrkněte se i vy, jak se mu vedlo.

MS v MTB Val di Sole 2016

Náš rider Vlasta Čiháček, nám poslal krátký report z účasti na víkendovém MS v MTB ve Val di Sole. Trať byla velmi náročná, ale i tak se mu podařilo urvat slušný výsledek. Více v článku.

SH+ opět partnerem závodu Železný dědek

Již tradičně se konal v neděli 21. srpna 31. ročník silničního závodu na 100 km Železný dědek, kterého jsme prostřednictvím firem SH+ a Maloja již několik let hrdým partnerem. Přečtěte si jak se závod vydařil a kdo ho ovládl.

Vlasta "Kabeláč" Čiháček se stal popáté Mistrem ČR v trialu kategorie ELITE 26"

Náš jezdec a pravděpodobně nejvýraznější osoba českého Trialu Vlasta Čiháček získal již svůj pátý titul Mistra ČR v Trialu v kategorii ELITE 26". Závod se zahraniční účastí měl ale velký náboj, přečtěte si to nám k závodu Vlasta napsal.

Mistrovství ČR v trialu se uskuteční 13-14.8. v Říčanech

Rádi bychom vás pozvali do Říčan (Masarykovo náměstí) ve dnech 13. a 14.8.2016 na závod Mistrovství České republiky v Trialu, který bude v sobotu spojen s dětským závodem na odrážedlech a šlapacích kolech, který bude formou krátkého sprintu.

Vlasta Čiháček ovládl Mistrovství východního Německa

Vlasta Čiháček se nezastaví, SP v polském Krakově sice kvůli poruše auta nestihl, tak si alespoň "odskočil" vyhrát Mistrovství východního Německa.

Masaryk run oživil Vlasta Čiháček exhibicí za deště

V sobotu 9.4. se za podpory značky Mizuno konal Masaryk run, který měl zázemí na stejnojmenném Masarykově okruhu v Brně. Vlasta Čiháček během deštivého odpoledne bavil diváky svojí show.

LEVELSPORTKONCEPT zve na FOR BIKES

Zveme vás na 7. ročník veletrhu cyklistiky FOR BIKES

SNOW TOUR 2016

Nevíte jaké hole vybrat? Chcete si je nebo další lyžařské vybavení vyzkoušet aniž byste ho museli zakoupit? Pak je tu právě pro vás SNOW TOUR 2016, unikátní projekt, který vám každoročně tuto možnost přináší. Vyzkoušejte si ve vašem oblíbeném středisku jaký model vám nejlépe vyhovuje.

Vlasta Čiháček se projel podzemím ve Vídni

Náš jezdec Vlasta Kabeláč Čiháček si zaskákal v podzemí Vídně, mrkněte se na krátké video, které bylo díky sníženému stropu spíše o technice. Ale i tak stojí za zhlédnutí.

Vlasta Čiháček uzavřel letošní rok ve Slaném

Jak už jsme vás informovali, Vlasta na pozvání objíždí halový pětiboj určený pro žáky základních škol. Rok 2015 tak zakončil na jednom z nich ve Slaném. Týden předtím ukázal své dovednosti v Českých Budějovicích.

Vlasta Čiháček podporuje školní projekt

Náš rider Vlasta Čiháček se na pozvání účastní halových pětibojů, které jsou pořádány pod záštitou ČOV. Podívejte se jak oslovil spoustu malých studentů.

Vlasta Kabeláč Čiháček vítězem Trial cupu

I přes zranění a nepovedenou jízdu se podařilo Vlastovi zvítězit v halovém závodě Trial cupu v Horšovském Týně a ovládl tak celý seriál. Přečtěte si jak se na to dívá on.

Vlasta Čiháček se ukázal na domácí exhibici

Vlasta Čiháček byl po zisku titulu Mistra ČR pozván na tradiční říčanský XC závod, Jurečkovskou šlapku. Závod, který měl skvělou atmosféru měl speciální nádech i tím, že zde Vlasta před necelými třiceti lety jel svůj první závod! Více ve fotogalerii.

POZOR - hledáme posilu týmu

Staňte se členem našeho týmu na pozici Office Managera, jehož hlavní náplní je administrativní podpora činnosti související s provozem naší kanceláře v Praze (detailní popis činností na konci).

Výsledky AUTO OPAT MČR v trialu v Říčanech

Náš rider Vlasta Kabeláč Čiháček se ocitl při letošním MČR v trialu v pozici organizátora a zároveň jako jeden z hlavních favoritů. Jak se s tím popral a jestli se mu podařilo zvládnout obě role na 100% se dozvíte v jeho reportu. Čtěte dál.

Mistrovství ČR v trialu je tady!

AUTO OPAT MISTROVSTVÍ ČR je tady, bude se konat už tento víkend na Masarykově náměstí v Říčanech. Nejen na plakátu, ale i jako účastník se objeví náš rider Vlasta Čiháček. Královská kategorie horských kol, Experti a kategorie Open startují od 9:00 v sobotu a finále je naplánováno na 12:00. Dvacítkáři, ženy a dětské kategorie si to dají od 10:00 v neděli společně s exhibičním mistrákem ENDURO TRIALU.

Vlasta Kabeláč Čiháček byl nominován na MS v Andoře

Vlasta Kabeláč Čiháček byl nominován do české reprezentace pro nadcházející MS v Andoře, kromě Trialu na horském kole pojede i týmovou soutěž, která je tento rok novinkou. Ještě předtím se však zítra představí na závodě Enduro trialu v Úvalech u Prahy, přijďte ho podpořit! Závod startuje v 11:30

Vlasta Čiháček a jeho exhibice v Lomnici nad Popelkou

Tento víkend se po skončnení závodu v Lomnici nad Popelkou předvedl v rámci exhibice v cíli náš jezdec Vlasta Čiháček, mrkněte na video, kde je poslední minuta věnována právě jemu.

Vlasta Čiháček přináší další dobré zprávy

Nový Maloja MTB rider Vlasta Čiháček nám přináší další report z povedeného víkendu. Čtěte více.

WELCOME VIDEO: Nový člen týmu Maloja

Český tým Maloja může mezi svými přivítat nového člena. Není jím nikdo jiný než vítěz nedělního OPEN TRIALU v Olomouci a známá postava české MTB a Trial scény - Vlastislav "Kabeláč" Čiháček.

Maloja otevírá první obchod na asijském trhu - v Soulu

Maloja otevřela svůj první obchod na asijském trhu!

Martin Hačecký vyhrál český pohár v Popelíně

Martin Hačecký, člen německého týmu Maloja Pushbikers, ovládl závod Českého poháru v silniční cyklistice. Navzdory zahraniční účasti a nepříjemnému počasí se mu podařilo všechny nechat za sebou a vybojoval skvělé první místo!

Dámská jízda 2015 s Malojou

Tuto sobotu 6.6.2015 se uskutečnila pod záštitou SKI & BIKE centra Radotín akce Dámská jízda 2015. Pátého ročníku byla partnerem Maloja a nechyběla ani přehlídka krásných cykloproduktů. Akce se zúčastnilo zhruba 100 dam.

BIKE FESTIVAL 2015

Letošní ročník BIKE FESTIVALU v areálu FREESTYLE PARK MODŘANY proběhl poprvé bez větších komplikací s počasím a návštěvníci tak mohli vidět spoustu novinek a užít si skvělý víkend v příjemném prostředí.

MALOJA, SH+ a POC ovládly FOR BIKES

O víkendu proběhl již 6. ročník cyklistického veletrhu FOR BIKES, kde se poprvé ve své originální expozici objevila Maloja. Nově se také objevil stánek SH+ a tradičně také stánek POC.

Eva Vrabcová Nývltová suverénně ovládla MČR a zajistila si start na MS ve Falunu

Favoritka Eva Vrabcová Nývltová a nečekaně člen B týmu reprezentace Jan Šrail získali v Novém Městě na Moravě tituly mistrů České republiky v běhu na lyžích volnou technikou.

Martin Hačecký projel Austrálii s týmem Maloja Pushbikers

Martin Hačecký, jediný český člen prestižního týmu Maloja Pushbikers, nám poslal report mapující jeho program v daleké Austrálii. Zde v konečném součtu opanovali jezdci jeho týmu všechny tři stupně vítězů.

Eva Vrabcová Nývltová trhá asfalt

Eva Vrabcová Nývltová ukazuje, že v létě opravdu maká naplno. Po úspěších na atletice si odskočila na 10km závod Run Tour do Olomouce. Suverénně vyhrála mezi ženami a ustanovila nový český rekord v běhu na 10km mimo dráhu v hodnotě 33:34.

Petra Vlhová – juniorská mistryně světa ve slalomu

Poslední únorový den se mladičké slovenské lyžařce Petře Vlhové splnil sen. Dosáhla té nejvyšší mety jaké zatím dosáhnout mohla. Ale cesta na vrchol byla tvrdě vydřená a konkurence veliká.

Skvělé osmé místo vybojovala na letošním Tour de Ski lyžařka Eva Vrabcová-Nývltová

Umístění v první desítce elitních závodnic světových jmen znamená pro lyžařku Nývltovou na letošním Tour de Ski velký úspěch. A také posun v žebříčku Světového poháru na 12. místo.

Olympijskou sezonu zahájili Bauer s Nývltovou na stupních vítězů

Uplynulý víkend patřil ve finském Muoniu běžeckému lyžování. Mezi vítězi se blýskla hned dvě česká jména: Lukáš Bauer a Eva Vrabcová– Nývltová.

Nývltová prokazuje skvělou formu i před sezónou. V posledním závodě běžeckého seriálu Run Tour si doběhla pro nejvyšší příčku

Sportovkyně Eva Vrabcová – Nývltová vyměnila lyže za běžecké boty a sklidila úspěch největší – první místo, které zároveň znamenalo nejlepší čas na letošní tour České Pojišťovny 2013.

Závěr přípravy si Nývltová osladila dvěma triumfy

Úspěšnou přípravu na nadcházející zimní sezonu, která bude vrcholit únorovými olympijskými hrami v ruské Soči, má za sebou běžkyně na lyžích Eva Vrabcová Nývltová. V uplynulém víkendu 14. a 15. září 2013 své letní soustředění zakončila dvěma vítězstvími na mistrovství České republiky.

4. místo pro Terku Votavou v závodě Enduro Race Kouty

Bojovnice Tereza Votavová prožila na prvním dílu Specialized Enduro Serie opravdové peklo. Více jak tři čtvrtiny trati, včetně rychlostních zkoušek, absolvovala s nefunkční sedlovkou a zánětem v koleni. I přes nepřízeň však předvedla své bikerské dovednosti a závod dokončila na skvělém 4. místě.

Několik desítek jezdců dorazilo o víkendu do Sušice poměřit svoje síly v závodě Enduro X Race

Enduro race je sice u nás ještě poměrně mladou cyklistickou disciplínou, ale i tak už má celkem slušný okruh příznivců. Někteří z nich využili příležitosti otestovat si svoje dovednosti na trati závodu 1. ročníku Enduro X Race.

Fourcrossařka Terka Votavová hlásí návrat do akce!

Po návratu z Norska se Terka Votavová konečně opět dostává ke svému milovanému fourcrossu. Po pár jízdách na silničce a dlouhé severské zimě strávené učením, které střídalo dření v posilovně a cestování, je čas naskočit do další sezony.

Terka Votavová se v Norsku pomalu rozehřívá na silničním kole

Fourcrossařka Terka Votavová se na svém studijním pobytu v Norsku po dlouhé severské zimě konečně projela na kole. Sněhová pokrývka je pryč a Terce se otevírá nový svět plný zábavných tras se zatáčkami a stoupáním. Navíc s krásnou okolní přírodou.

LEKI, Swans a Kästle na novinářském mistrovství ČR v obřím slalomu

Do Harrachova se 28. března sjeli sportovní novináři, olympijští medailisté, sportovci a další osobnosti, aby změřili síly v tradičním závodě RWE KSN Cup, pořádaném Klubem sportovních novinářů. Ani tentokrát jsme na tomto zakončení zimní sezóny nechyběli.

Titul mistryně republiky v běhu na lyžích patří Evě Vrabcové-Nývltové

Eva Vrabcová-Nývltová se v závěru zimní sezony blýskla na špici běžkařských mistrů.

Eva Vrabcová Nývltová ovládla letošní ročník Karlova běhu

Před mistrovstvím republiky ukázala Eva Vrabcová Nývltová, že má skvělou formu. S dvojím prvenství v závodě se neztrácela ani ve společné kvalifikaci s muži.

Pozdrav ze severu od Terky Votavové

Čerstvé zprávy z pobytu fourcrossařky Terky Votavové v Norsku. Trénink každý den, poctivé studium a první oťukávání se s kolem.

Legendární Kästle představily novou kolekci s možností testování

Lyže Kästle se objevily vedle dalších značek na testovacím víkendu v lyžařském areálu ve Vrchlabí.

Fourcrossařka Terka Votavová před přesunem do Norska

Na přelomu roku se Terka Votavová vydala do Norska, kde má v plánu v rámci studia pilně trénovat na nadcházející sezonu. Před cestou stihla udělat ještě malý rozhovor.

Terka Votavová se představila v televizním pořadu City Koktejl

Bikerka Terka Votavová se koncem minulého týdne objevila na televizní obrazovce. O své dosavadní fourcrossové kariéře, budoucích plánech, zranění a relativně drsné disciplíně pro ženy, hovořila v pořadu City Koktejl na TV Pětka.

Slávův fourcrossový podzim

Fourcrossař Sláva Szmigielski se rozloučil s letošní sezonou účastí na dvou závodech. Čekají ho dva malé operační zákroky, následná rekonvalescence a s novou sezonou vzhůru do pedálů!

Chic v barvách spadaného listí

Nastal podzim a některé z nás se s těžkým srdcem loučí s oblečením letní sezóny. Dáváme sbohem bikinám, lehkým šatům a ukládáme je k zimnímu spánku.

Terka Votavová začíná pomalu ladit formu

Fourcrossařka Tereza Votavová se po delší sportovní odmlce chystá začít znovu s tréninkem. Přípravy na další sezonu spojí se studijním pobytem v Norsku.

Jiným sezona končí, Evě Vrabcové Nývltové začíná

O tom, že konec letní sezony je pro běžkyni na lyžích Evu Vrabcovou Nývltovou teprve začátkem, není pochyb. Z jednoho víkendu a účasti na čtyřech závodech dokázala získat dva mistrovské tituly.

Sláva Szmigielski sedmý na Spoke Downtown 2012

V průběhu léta se konal v Rakovníku velký cyklo event. Na skvělou trať vedenou středem města se vydal i náš Maloja fourcrossař Sláva Szmigielski.

Železného dědka pokořil mistr světa v cyklistice Václav Jelínek

Na letošním 27. ročníku silničního cyklistického závodu Železný dědek nechyběly značky SH+ a Maloja.

Terka Votavová v dokumentu Vrcholy

V loňském roce se fourcrossařka Tereza Votavová zúčastnila natáčení dokumentu Vrcholy. Tenhle zajímavý projektík dokazuje, že skutečný biker nezná hranice překážek.

Slávův report z druhého závodu Meatfly 3DHcupu

Ani na druhém závodě nechyběl náš Maloja fourcrossař Sláva Szmigielsky.

Fourcrossařka Terka Votavová předčasně ukončila sezonu

Při tréninku v Rokytnici si nadějná česká fourcrossová reprezentantka Tereza Votavová způsobila úraz, díky němuž se možná bude muset vzdát účasti na ME i MS.

Terka Votavová bez řetězů…

Fourcrosařka Tereza Votavová se o víkendu zúčastnila unikátní akce REDBULL PUMP RIDERS na ostrově Štvanice, kde se závodilo na pump tracku bez řetězů…

Fourcrosařka Terka Votavová na 7. místě ve Val Di Sole (IT)

Tereza je poslední dobou hodně na cestách. Série 4X závodů nahrazující Světový pohár totiž zvolila parádní termíny, a to hned tři závody po sobě, Itálie, Skotsko a Německo. V následujícím reportu se dozvíte, jak Terezea přišla k sedmému místu ve Val Di Sole v Itálii.

Sláva Szmigielski měl premiéru na Meatfly 3DHcupu

Prvního DH závodu v Jedlové u Jiřetína v rámci akce Meatfly 3DHcup se zúčastnil i Maloja fourcrossař Slavomír Szmigielski, který zde měl svou premiéru.

Slavomír Szmigielski skončil 9. na Ilegal Enduro Race 2012

Sláva Szmigielski, podporovaný značkou Maloja, odstartoval novou fourcrossovou sezonu na Ilegal Enduro Race 2012.

Report z 1. závodu 4XProTour Houffalize v Belgii by Terka Votavová

Zima ani ještě nevzdala všechny své pokusy o to udržet si své místo na slunci a už je tu první závod letošní sezóny. Nutno podotknout, že to pro mě bylo celkem brzy vzhledem k okolnostem. Většina riderů, kteří přijeli už za sebou nějaký ten závod měli, což mi trochu chybělo, ale tak to prostě bylo a zabývat se tím, by nemělo význam. Zkrátka jedu s tím, co mám.

Značka Maloja podporuje fourcrosařku Terezu Votavovou

Terka je nadějná česká reprezentantka ve fourcrossu. Už 8let závodí v disciplínách Fourcross (4x), Downhill (DH), Enduro (EN), Allmountain (AM), Dual (DS). Před 5 lety dostala poprvé možnost se podívat do světa, přesněji na ME. Tam se rozhodla, že fourcross bude tou její hlavní disciplínou.

Obchod Kola-Víšek = ráj pro cyklistickou kolekci Maloja jaro/léto 2012

Kolo, krásné počasí, atraktivní terén a funkční oblečení. Takové jsou atributy, potřebné k jízdě na kole. Počasí a terén ovlivnit nemůžeme, ale výběr oblečení zaručeně ano. Německá značka Maloja se pyšní vysoce funkčním a stylovým cyklistickým oblečením, nezaměnitelným pro svůj osobitý design. Cyklistické oblečení této značky ve značně rozšířené šíři budete moci nově nakoupit v obchodě Kola-Víšek sídlící na Praze 4.

Ledolezení. Tady vás zachrání jedině Maloja

Milovník adrenalinu Markuse Bendler provozuje sport, který je stejně tak netradiční jako nebezpečný. Ledolezení, jinými slovy: lezení po zmrzlých vodopádech. Podívejte se na dechberoucí videa rakouského sportovce, kterého Maloja i v těch nejzapeklitějších chvílích nenechala ve štichu.

Značky Sport Konceptu představily zimní kolekce na veletrhu ISPO

Výrobce sportovních oblečení a příslušenství, značky LEKI, Schöffel, Maloja, Canada Goose, SWANS, SH+, Oxbow a Zandona, se zúčastnily největšího sportovního veletrhu v Evropě. Na přelomu ledna a února zhlédlo v Mnichově na výstavě ISPO stánky oblíbených značek tisíce návštěvníků.

Eva Nývltová zazářila na Českém poháru Vysoké nad Jizerou

V pátek 13. 1. 2012 odstartoval v areálu Šachty ve Vysokém nad Jizerou třídenní maraton závodů Českého poháru dorostu a dospělých, kde se v nejlepším světle ukázala Eva Nývltová. Ta si s přehledem dojela pro první místo a ukázala tak, že u nás opravdu nemá konkurenci. Další závodníci z klubu Olfin Car - Vella Trutnov byli také úspěšní. V oblečení Maloja a s hůlkami LEKI jim to i mimořádné slušelo.

Závody Na lyžích okolo Pece

Dne 17. 12. 2011 proběhl v Peci pod Sněžkou první ročník závodu na běžkách a skialpech. Vzhledem k nedostatku sněhu, kterého bylo v předešlích týdnech poskromnu, se do poslední chvíle závod odkládal. Krakonoš však závodníkům dopřál a sníh napadl. Organizátoři se proto rozhodli závod uspořádat bez větší propagace, na kterou už nebylo více času.

Eva Nývltová vstoupila do nové sezóny Světového poháru s rozpačitými výsledky

Běžkařka Eva Nývltová zahájila zimní sezonu Světového poháru v Düsseldorfu s rozpačitými výsledky. Sobotní kvalifikace sprintu jednotlivců pro Evu nebyla optimistickým začátkem – umístila se až na 53. místě. „Městský sprint není pro mě nic, co bych vyhledávala, nikdy se mi v nich nedařilo,“ přiznává pětadvacetiletá trutnovská běžkyně na lyžích Eva Nývltová.

Slavomír Szmigielski slaví 3. místo ve Spoke České 4X lize

Náš fourcrossový jezdec Slavomír Szmigielski si na výkony dává v posledních týdnech docela záležet. Kromě toho, že získal 2. místo v kategorii Elite finálového závodu Spoke České 4X ligy v Aši, které ho katapultovalo na celkovou 3. pozici, srovnal síly i se zahraničními jezdci na Mistrovství České Republiky v Single Speedu, kde skončil na desátém místě.

Maloja proti šedi

Outdoorový outfit od Maloji vás naprosto okouzlí. Nestačí slova k tomu, abychom dokázali popsat jedinečnost zářivé zimní kolekce 11/12, proto zhlédněte video Maloji a pochopíte, že šeď a nuda skončila a nadešel čas excentrické Maloji!

Olfin Car - Vella Trutnov: 4x zlato a 4x stříbro z letního Mistrovství ČR

Zářijový víkend (10 - 11. 9. 2011) proběhl v Liberci ve znamení letního Mistroství ČR dorostu a dospělých 2011, nazvané Ski Tour Liberec. V sobotu se závodilo o mistrovské tituly v běhu na kolečkových lyžích v areálu ve Vesci. Dopoledne byl na programu sprint a odpoledne následoval distanční závod. V neděli pokračoval závod v běhu do vrchu Pilínkov-Ještěd, do něhož se startovalo gundersenovou metodou (tedy v odstupech dle ztrát z předchozího dne).

Značky LEKI a Maloja podporují reprezentantku ČR v běhu na lyžích Evu Nývltovou

Eva Nývltová patří k nejlepším běžkyním na lyžích a do českého reprezentačního týmu ČR. Mezi její nejlepší umístění patří 19. místo v celkovém pořadí Tour de Ski (2011) (druhé nejlepší v ČR, lépe se umístila pouze Katka Neumannová), kdy se Eva zařadila do červené elity – tedy mezi 30 nejlepších lyžařek světa.

Sportkoncept se představil na silničním závodě Železný dědek 2011

Srpnového závodu Železný dědek se v kategorii VIP 2 kola 50 km zúčastnil cyklistický tým Sportkoncept , jenž byl mimo jiné i partnerem akce. Na třetím místě se umístil David Vinklář s časem 1:32:08. Celé družstvo bylo oblečeno v dresech značky Maloja, jejichž oblečení se pyšní svou funkčností, a helmách/brýlích SH+ proslulých svými technologiemi.

Jezdec Slavomír Szmigielski získal v červencových závodech 2. a 3. místo

Pro našeho fourcrossaře a bmx jezdce Slavomíra Szmigielskiho byl červenec úspěšný měsíc. Nejenom, že si v závodě Spoke DowntTown Rakovník 2011 vybojoval skvělé 3. místo, ale přidal k tomu i stříbro ze SPOKE České 4X Ligy v Kraslicích.

Maloja připravila pro své fanoušky skvělé tapety

Maloja je prostě jiná. To dokazuje jak svými líbivými designy funkčního sportovního a lifestylového oblečení, tak i citem pro detail. Pro všechny fanoušky připravila tapety, které vystihují přesně to, co Maloje je. Styl, design, funkčnost a adrenalin.

Značky společnosti Sport Koncept jsou k vidění na veletrhu ISPO 2011

Od 6. do 9. února se nám opět otevírá veletrh ISPO – největší veletrh se sportovním zbožím, tentokrát v novém mnichovském výstavišti. Velkou mezinárodní účast potvrzuje na 48 českých výrobců na ploše neuvěřitelných 1.700m2. Celkově se veletrhu ISPO 11 zúčastní přes 2.000 vystavovatelů ze 45 zemí a samozřejmě nesmí chybět ani značky, které sdružuje společnost SPORT KONCEPT.