LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Špičkové funkční oblečení pro lyžování, golf a další sporty

Nabízené značky

KJUS pokračuje ve vývoji špičkového funkčního lyžařského oblečení

V zimní sezoně 2015/16 KJUS potvrzuje svoje postavení nejlepšího funkčního lyžařského oblečení a vytváří si náskok před ostatními v unikátním "3D stretch" konceptu. Ten zahrnuje všechny součásti oblečení. Od podšívky, přes izolace a švy, po vrchní látky s membránou. Díky spolupráci s nejlepšími výrobci jsou designéři KJUS schopni stavět bundy podle požadavků těch nejlepších lyžařů. Tím jistě byl i Didier Cuche. 

 

Samostatnou kapitolou jsou pružné izolační materiály využité především v nové kolekci pro skialpinismus a freeride, KJUS FRX. Název pro novou úrověň pružné izolace je 3DeFX+ . Složitý název pro řešení složitého problému: trvalá pružnost a tepelná ochrana ve vlhkém stavu.

 

Další novinky pro lepší zážitky na lyžích jsou i v dámské a dětské kolekci. K tomu nové střihy pro lyžařské kalhoty a nová kolekce pro volný čas. 

 

Vše se velmi obtížně popisuje. Lépe je vše vyzkoušet. A nejlépe v prašanu nebo na sjezdovce.

 

 

Značky LEVELSPORTKONCEPTU získaly šest hlavních ocenění na veletrhu ISPO 2016

KJUS rukavice co telefonují, POC chránič páteře který má vlastní airbag, zrcadlové brýle SWANS, které nejdou poškrábat, nebo třeba nový bezpečnostní systém zacvaknutí u skialpových holí LEKI. Tyhle produkty jsou všechny něčím výjimečné, ale jedno je spojuje – získali prestižní ocenění ISPO AWARD 2016. ISPO je největší veletrh sportovního vybavení v Evropě a každoročně se koná v Mnichově. Letošní ročník skončil ve středu 27.1.

SNOW TOUR 2016

Nevíte jaké hole vybrat? Chcete si je nebo další lyžařské vybavení vyzkoušet aniž byste ho museli zakoupit? Pak je tu právě pro vás SNOW TOUR 2016, unikátní projekt, který vám každoročně tuto možnost přináší. Vyzkoušejte si ve vašem oblíbeném středisku jaký model vám nejlépe vyhovuje.

POZOR - hledáme posilu týmu

Staňte se členem našeho týmu na pozici Office Managera, jehož hlavní náplní je administrativní podpora činnosti související s provozem naší kanceláře v Praze (detailní popis činností na konci).

Jiří Janda se připravuje na CZECH MASTERS 2015

Přečtěte si jak aktuálně hodnotí Jiří Janda přípravu na CZECH MASTERS 2015.