LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Špičkové funkční oblečení pro lyžování, golf a další sporty

Nabízené značky

KJUS pokračuje ve vývoji špičkového funkčního lyžařského oblečení

Rok od roku potvrzuje Kjus svoje postavení nejlepšího funkčního lyžařského oblečení a vytváří si náskok před ostatními v unikátním "3D stretch" konceptu. Ten zahrnuje všechny součásti oblečení. Od podšívky, přes izolace a švy, po vrchní látky s membránou. Díky spolupráci s nejlepšími výrobci jsou designéři KJUS schopni stavět bundy podle požadavků těch nejlepších lyžařů. Tím jistě byl i Didier Cuche. 

 

Samostatnou kapitolou jsou pružné izolační materiály využité především v nové kolekci pro skialpinismus a freeride, KJUS FRX. Název pro novou úrověň pružné izolace je 3DeFX+ . Složitý název pro řešení složitého problému: trvalá pružnost a tepelná ochrana ve vlhkém stavu.

 

Další novinky pro lepší zážitky na lyžích jsou i v dámské a dětské kolekci. K tomu nové střihy pro lyžařské kalhoty a nová kolekce pro volný čas. 

 

Vše se velmi obtížně popisuje. Lépe je vše vyzkoušet. A nejlépe v prašanu nebo na sjezdovce.

 

 

Šťastné a veselé vánoce

Za celý tým LEVELSPORTKONCEPT vám přejeme krásné a příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2018!

Nová adresa sídla LSK

Od začátku měsíce března se stává korespondenční adresa, v Horních Počernicích, také adresou sídla a tedy fakturační adresou. Nyní tedy směřujte veškerou vaši korespondenci a fakturace na novou adresu: LEVELSPORTKONCEPT s.r.o., K Bílému vrchu 2978/5, Horní Počernice, 193 00 Praha 9 kde naleznete také nové prostory LSK a moderní showroom všech našich značek. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pozor! LSK do Valentýna na jiném čísle

O2 jsou stejní jako správcová ve hře Lijavec od Cimrmanů.. žádali jsme o přesun čísla včas, nicméně nám jej vypnuli a prodali jiné. Důsledek je ten, že se na staré číslo 284 840 310, teď nikdo nedovolá (bude zase fungovat od 14. února) Aktuální, fungující číslo je 212 340 520. Díky za pochopení a těšíme se na Vaši případnou návštěvu v našem novém showroomu.

Nový rok v novém sídle!

Rádi bychom vám popřáli krásné svátky a informovali vás o provozních změnách. Mezi svátky bohužel zboží nevyskladňujeme z důvodu stěhování firmy do nových, větších prostor. Od 3.1. 2017 nás najdete na nové adrese: Areál Nord Park, budova 9C, K Bílému Vrchu 2978/5, Praha 9 – Horní Počernice Těšíme se na spolupráci v roce 2017.

Nekompromisní volba – patnáctinásobný světový šampión Charl Schwartzel rozšiřuje golfový tým Kjus

KJUS hrdě vítá golfistu Charla Schwartzela ve svém golfovém týmu. Schwartzel absolvoval minulý týden první turnaj v barvách KJUS během Open v Royal Troon, kde obsadil v široké konkurenci 20. místo. Švýcarský výrobce sportovního oblečení specializující se na inovativní, vysoce výkonné golfové a lyžařské oblečení podepsal s jedním z top 25 světových hráčů smlouvu na dobu příštích tří let.

Značky LEVELSPORTKONCEPTU získaly šest hlavních ocenění na veletrhu ISPO 2016

KJUS rukavice co telefonují, POC chránič páteře který má vlastní airbag, zrcadlové brýle SWANS, které nejdou poškrábat, nebo třeba nový bezpečnostní systém zacvaknutí u skialpových holí LEKI. Tyhle produkty jsou všechny něčím výjimečné, ale jedno je spojuje – získali prestižní ocenění ISPO AWARD 2016. ISPO je největší veletrh sportovního vybavení v Evropě a každoročně se koná v Mnichově. Letošní ročník skončil ve středu 27.1.

SNOW TOUR 2016

Nevíte jaké hole vybrat? Chcete si je nebo další lyžařské vybavení vyzkoušet aniž byste ho museli zakoupit? Pak je tu právě pro vás SNOW TOUR 2016, unikátní projekt, který vám každoročně tuto možnost přináší. Vyzkoušejte si ve vašem oblíbeném středisku jaký model vám nejlépe vyhovuje.

POZOR - hledáme posilu týmu

Staňte se členem našeho týmu na pozici Office Managera, jehož hlavní náplní je administrativní podpora činnosti související s provozem naší kanceláře v Praze (detailní popis činností na konci).

Jiří Janda se připravuje na CZECH MASTERS 2015

Přečtěte si jak aktuálně hodnotí Jiří Janda přípravu na CZECH MASTERS 2015.