LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Velký comeback rakouského lyžařského giganta na scénu

Nabízené značky

Výstřižek.JPG

 

 

KÄSTLE – návrat legendy ve velkém stylu

Rakouská prémiová značka Kästle se konečně vrací i na český trh, potom co zažívá velký celosvětový návrat.  Tradice této značky sahá až do roku 1924 a na svém kontě má mnoho medailových úspěchů. Stačí si jen připomenout nejznámější tváře této značky, jako byli: Toni Sailer, Andreas Wenzel, Pirmin Zurbriggen a například fenomenální Nor Kjetil  André Aamodt. U nás má tato značka velkou tradici a mnoho lyžařů zamáčkne nostalgicky slzu, když vzpomene na své sportovní či závodní začátky na lyžích Kästle. Především kultovní modely Snow-Prince a Snow-King se staly nedostatkovým zbožím v komunistickém Československu. Nelze nevzpomenout ani na úspěchy Slovenky Jany Šoltýsové – Gantnerové, která na těchto lyžích vyhrála v roce 1981 světový pohár ve sjezdu a na ZOH v Sarajevu v roce 1984 byla pátá.

Znovuzrozené Kästle, ale nehledí do minulosti, ale především do budoucnosti. Novými majiteli firmy jsou dlouholetí závodní lyžaři, kteří působí zároveň jako vrcholoví manažeři.  

 

Momentálně zřejmě nejznámější tváří značky Kästle je několikanásobný medailista z X-Games a freeridová legenda Chris Davenport

120825_c_davenport_286_cmyk_RZ.jpg

 

Šťastné a veselé vánoce

Za celý tým LEVELSPORTKONCEPT vám přejeme krásné a příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2018!

Nová adresa sídla LSK

Od začátku měsíce března se stává korespondenční adresa, v Horních Počernicích, také adresou sídla a tedy fakturační adresou. Nyní tedy směřujte veškerou vaši korespondenci a fakturace na novou adresu: LEVELSPORTKONCEPT s.r.o., K Bílému vrchu 2978/5, Horní Počernice, 193 00 Praha 9 kde naleznete také nové prostory LSK a moderní showroom všech našich značek. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pozor! LSK do Valentýna na jiném čísle

O2 jsou stejní jako správcová ve hře Lijavec od Cimrmanů.. žádali jsme o přesun čísla včas, nicméně nám jej vypnuli a prodali jiné. Důsledek je ten, že se na staré číslo 284 840 310, teď nikdo nedovolá (bude zase fungovat od 14. února) Aktuální, fungující číslo je 212 340 520. Díky za pochopení a těšíme se na Vaši případnou návštěvu v našem novém showroomu.

Nový rok v novém sídle!

Rádi bychom vám popřáli krásné svátky a informovali vás o provozních změnách. Mezi svátky bohužel zboží nevyskladňujeme z důvodu stěhování firmy do nových, větších prostor. Od 3.1. 2017 nás najdete na nové adrese: Areál Nord Park, budova 9C, K Bílému Vrchu 2978/5, Praha 9 – Horní Počernice Těšíme se na spolupráci v roce 2017.

V Harrachově proběhl tradiční KSN Cup za účasti mnoha sportovců

Minulý týden proběhl za podpory značek LSK další ročník mistrovství České republiky sportovních novinářů ČEZ KSN Cup

Instruktoři ví, co je dobré

Kästle sponzoruje českou asociaci instruktorů zimních sportů ASCI. Ti nám poslali několik fotek s pozdravem, jak jsou spokojení a lákají zájemce aby ještě lyže neschovávali a vyrazili někam do alp. Sněhu je ještě dost!

POZOR - hledáme posilu týmu

Staňte se členem našeho týmu na pozici Office Managera, jehož hlavní náplní je administrativní podpora činnosti související s provozem naší kanceláře v Praze (detailní popis činností na konci).

Kästle se vrací po 90 letech do Hohenems

S cílem oživit slávu značky, se sídlo Kästle přesouvá tam, kde to všechno před 90 lety začalo, do městečka Hohenems v Rakousku. Společnost zřídí operační středisko v kombinaci s R&D v jedné budově v regionu Vorarlbersko.

JARNÍ PRÁZDNINY NA NOVÝCH LYŽÍCH, aneb proč si brát na hory dvoje lyže.

Lyžujete rádi sami a rychle na ranním upraveném manžestru? Máte s sebou na horách rodinu a věnujete se jim po celý den? Pak vám na týdenní dovolenou nemůže stačit jeden pár lyží.

TESTOVALI JSME LYŽE KÄSTLE VE ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ

Sníh ani podmínky k lyžování se zatím na českých horách zdaleka neblíží našim představám, ale i přesto jsme se vydali na první, sice technický, ale sjízdný sníh do Špindlerova mlýna kde jsme testovali lyže Kästle.

Vyhraj skvělé ceny a otestuj lyže Kästle ve Špindlu

Soutěž s Kästle a vyhraj hodnotné ceny od značky LEKI nebo SALTO. Jako bonus si můžeš lyže Kästle zdarma vyzkoušet na prvním sněhu již za pár dní ve Špindlerově Mlýně.

Shrnutí letošní sezóny Jana Zemaníka

Jan Zemaník - účastník mnoha extrémních vytrvalostních závodů se ohlíží za letošní sezónou, která byla úspěšná i díky značce LEKI, jenž Honzu podporuje při jeho náročných výkonech.

LEKI, Swans a Kästle na novinářském mistrovství ČR v obřím slalomu

Do Harrachova se 28. března sjeli sportovní novináři, olympijští medailisté, sportovci a další osobnosti, aby změřili síly v tradičním závodě RWE KSN Cup, pořádaném Klubem sportovních novinářů. Ani tentokrát jsme na tomto zakončení zimní sezóny nechyběli.

Legendární Kästle představily novou kolekci s možností testování

Lyže Kästle se objevily vedle dalších značek na testovacím víkendu v lyžařském areálu ve Vrchlabí.

Dobrodružná tour Kästle týmu pokračuje ve švýcarském Mürrenu

Minulou středu se celý Kästle Academy tým přesunul do švýcarských Alp. Jako ideální místo k jejich tréninku se ukázalo středisko Mürren a krásné vrcholky hor se tak na chvíli staly místem domácí metou této nadějné skupiny mladých sportovců.

V týmu Kästle není nouze o nadějné sportovce

Sportovci spříznění se značkou Kästle mají za sebou veleúspěšný víkend.