LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

LEKI

Kvalitní hole a rukavice

První bezpečností vázání na lyžařské holi Trigger S

KJUS

NEKOMPROMISNÍ VÝKON

Špičkové funkční oblečení pro lyžování, golf a další sporty

POC

HELMY, BRÝLE A OCHRANA PÁTEŘE

Vše pro ochranu života a snížení následků nehod

Mizuno

SPORTOVNÍ OBUV, OBLEČENÍ & DOPLŇKY

Japonská kvalita sportovních produktů již od roku 1906

Gatorade

NÁPOJ VÍTĚZŮ

Nejprodávanější sportovní nápoj na světě

Maloja

FUNKČNÍ OBLEČENÍ

Konečně krásné oblečení pro outdoor

Kästle

Legenda se vrací

Velký comeback rakouského lyžařského giganta na scénu

Mitas

ČESKÉ KVALITNÍ PLÁŠTĚ

Kvalitní pláště ELITE jsou základem každého kola

Mico

FUNKČNÍ SPODNÍ PRÁDLO A PONOŽKY

Italská kvalita již od roku 1970

Lezyne

CYKLISTICKÉ DOPLŇKY

Již 10 let na trhu nejdokonalejších cyklo doplňků

SWANS

Lyžařské a plavecké brýle

Styl a optika bez kompromisů

R-JET

Pletené pokrývky hlavy

České pletené kulichy, čelenky a funkční šátky na hlavu

ROHNER

Funkční ponožky

Ponožky pro sport i módu ze Švýcarska

BikeworkX

MAZIVA A ČISTOTA PRO KOLA

Unikátní dvousložkové mazivo a doplňky pro kola

LEKI

Kvalitní hole a rukavice

První bezpečností vázání na lyžařské holi Trigger S

KJUS

NEKOMPROMISNÍ VÝKON

Špičkové funkční oblečení pro lyžování, golf a další sporty

POC

HELMY, BRÝLE A OCHRANA PÁTEŘE

Vše pro ochranu života a snížení následků nehod

Mizuno

SPORTOVNÍ OBUV, OBLEČENÍ & DOPLŇKY

Japonská kvalita sportovních produktů již od roku 1906

Vypnout pozadí

Japonská značka Mizuno se stává pro příští 4 roky hlavním partnerem Českého svazu házené na poli sportovního vybavení

Zástupci společnosti LEVELSPORTKONCEPT, která je výhradním distributorem japonské značky Mizuno pro Českou republiku, dnes podepsali novou čtyřletou smlouvu se zástupci Českého svazu házené. Kromě obuvi, kterou využívají házenkáři již od roku 2014, budou nově od sezóny 2017/18 hráči českých reprezentačních týmů, jako první národní házenkářský tým v historii, oblékat současně i kompletní soupravu oblečení. Smlouva byla podepsána při příležitosti konání akce Hvězdy pro legendy na pražské Štvanici.
David Novák a Radek Bendl představují nové dresy.jpg

Japonská značka Mizuno je v celosvětovém měřítku na poli házené významným hráčem. V minulém roce během mistrovství světa na obuv Mizuno spoléhalo více než 38 % všech hráčů, což bylo nejvíce ze všech značek. Na produkty Mizuno spoléhají hráči napříč všemi reprezentacemi. Poprvé v historii však bude Mizuno oblékat i obouvat kompletní reprezentační tým najednou.

„K naší nové a kompletní spolupráci se značkou, jako je Mizuno, nemohu říci více, než že si ji moc vážíme. Je skvělé mít takového partnera, který nám kompletně vybaví naše všechny národní týmy v takové kvalitě a zároveň v požadované národní identitě,“ řekl při středečním podpisu smlouvy prezident Českého svazu házené Radek Bendl.

David Novák, obchodní ředitel společnosti LEVELSPORTKONCEPT, která je výhradním distributorem značky Mizuno pro Českou republiku dodává: „Jsme velice rádi, že se nám podařilo úspěšně rozšířit současnou spolupráci s Českým svazem házené a podpořit tak tento stále rostoucí sport. Zároveň je skvělé, že máme možnost jako první v historii značky Mizuno obléci celou házenkářskou reprezentaci od hlavy až k patě.“

K podpisu smlouvy dochází v rámci akce Hvězdy pro legendy, při níž dnes, ve středu 21. června 2017, na pražské Štvanici odehrávají dva exhibiční zápasy proti československé mužské a ženské reprezentaci největší hvězdy světové házené. Do Prahy na událost přijeli například László Nagy, Daniel Narcisse, Momir Ilić, Thierry Omeyer, Cristina Neagu či Andrea Lekić, nechybí ani nejlepší Čech Filip Jícha.

Akce Hvězdy pro legendy připomíná největší úspěchy české a československé házené, které se skoro až magicky váží k sedmičkám v letopočtech. V roce 1957 se ženy staly mistryněmi světa, o deset let později získali titul mistrů světa muži. Navíc letos uběhlo 60 let od premiérového zisku PMEZ Duklou Praha a rovněž 45 let od největšího úspěchu tuzemské házené na olympiádě v Mnichově, kde československý tým vyválčil stříbrné medaile. 

Právě exhibičními utkáními výběrů světa proti výběrům ČR a SR třídenní oslavy ve středu 21. června vrcholí. Na Štvanici bylo nicméně živo už od pondělka 19. června 2017, kdy odstartoval „nekonečný zápas v házené“. Ve dvou týmech se střídali na kurtu pod otevřeným nebem registrovaní i neregistrovaní hráči, kolemjdoucí, žáci škol a známé osobnosti a cílem bylo hrát symbolických 42,195 hodin nonstop. Házenkářský maraton skončil po půlnoci z úterý na středu.

O značce Mizuno

Od roku 1906 je Mizuno jednou z vedoucích značek na trhu v oblasti sportovního vybavení a jeho designu, technologií a inovací. Neustále zavádí na celosvětový trh nová revoluční sportovní řešení. Díky své síti mezinárodních kanceláří v Mnichově, Paříži, Londýně, Barceloně a Turíně se bezpochyby stala jednou z vedoucích sportovních značek napříč EMEA regionem.

V návaznosti na její stávající silné postavení na výše uvedených trzích má Mizuno dlouhodobý růstový potenciál, a to zejména právě v segmentu halových sportů jako je házená a volejbal, nebo dále běhání, fotbal a tenis.