POC

Mizuno

Vypnout pozadí

LEKI hole podpořily závod Beskydská sedmička 2011

V pátek 2. září 2011 ve 21.00 hodin odstartoval z frenštátského náměstí druhý ročník Salomon Continental Beskydské sedmičky, který letos získal titul mistrovství ČR v horském maratonu. Na trať se postavilo přes 2700 odvážlivců, odhodlaných pokořit 7 hlavních vrcholů dlouhých 87 km s celkovým převýšení 5 302m, které se rovnají virtuální beskydské K2. Partnerem závodu byly i sjezdové, běžecké, trekové a nordic walkingové hole LEKI, které poskytly při náročném stoupání účastníkům oporu.

Extrémní přechod pro všechny sportovce, nadšence a širokou veřejnost s mottem „Vylez si svoji Ká-dvojku v Beskydech“, proběhl od 2. 9. – 4. 9. 2011 v oblasti Beskyd.  Závodníci měli během výstupu jedinečnou možnost vyzkoušet sportovní hole LEKI, disponující vysokou kvalitou a funkčností, které jim napomáhali napříč závodem vedoucím z Velkého Javorníku po Malý Javorový přes hlavní hřeben moravskoslezských Beskyd. V konečné fázi počet nastoupaných metrů (5302m) se shodoval s převýšením, které překonávají horolezci při výstupu na druhou nejvyšší horu světa K2 (8611m) z poslední vesnice Askole. Celou trasu si můžete prohlédnout zde.

Do cíle se dostalo 678 týmů ve dvou hlavních kategoriích SPORT a HOBBY. Absolutním vítězem a mistrem ČR se stal tým SUUNTO Červené Pečky ve složení Jan Kotyk a Zbyněk Cypra, který proběhl cílem ve fantastickém čase 12:21:19. Druhé místo si zasloužil Petr Míla a Filip Šilar z týmu CZECH ADIDAS TERREX Baška s časem 12:32:57 a jako třetí získali bronzovou medaili kluci z týmu SALOMON CONTINENTAL Frýdek Místek Libor Uher a Tomáš Petreček s časem 13:17:47.

Vítězové závodu byli oceněni hodnotnými dárky od partnerů Beskydské sedmičky, mezi které patřila i značka světové špičky LEKI. Ti, kteří měli štěstí v tombole, získali své první hole LEKI, které vždy plní požadavky svých uživatelů.