LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

Nejprodávanější sportovní nápoj na světě

Nabízené značky

Historie Gatorade

Všechno začal v roce 1965 výzkumný tým Floridské Univerzity.

Jeho cílem bylo vyvinout pro profesionální sportovce nápoj, který by dokázal plnohodnotně a rychle doplnit tekutiny, výživné látky a dokázal by zabránit dehydrataci a problémům z přehřátí organismu jako jsou křeče svalstva a vyčerpání kvůli úpalu. Vyvinutý nápoj byl testován na hráčích profesionálního týmu amerického fotbalu Florida Gators, a tak dostal jméno “Gatorade.”

V této sezóně měli Gators posilnění o Gatorade o mnoho méně problémů s dehydratací a podstatně větší výdrž. Právě díky jejich kondici a výdrži v závěrech zápasů dostali od soupeřů přezdívku “team druhého poločasu”. Podařilo se jim získat jejich vůbec první titul, Orange Bowl, a jako v pohádce se ze samého dna propracovali až na absolutní vrchol. Ve spolupráci s

vrcholovými sportovci je jeho složení neustále testováno a zdokonalováno (Gatorade Sport Science Institut www.gssiweb.org/en).

Gatorade

Je Isotonický nápoj, který zvyšuje vstřebávání vody během fyzického výkonu, který přispívá k udržení výkonnosti při intenzivním fyzickém výkonu. Pije se během výkonu jako součást vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Maximální výkon, minimální únava

Vědecky vyvinutý hydratační a nutriční nástroj pro všechny, kteří se věnují fyzicky extrémně náročné aktivitě. Byl vyvinut roku 1965 sportovními lékaři floridské univerzity, aby maximalizoval výkon špičkových sportovců a minimalizoval důsledky únavy při fyzické aktivitě.

Šťastné a veselé vánoce

Za celý tým LEVELSPORTKONCEPT vám přejeme krásné a příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2018!

Stáhněte si nejnovější katalog

PRODUKTY 2017/18