LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

LEKI

Kvalitní hole a rukavice

První bezpečností vázání na lyžařské holi Trigger S

KJUS

NEKOMPROMISNÍ VÝKON

Špičkové funkční oblečení pro lyžování, golf a další sporty

POC

HELMY, BRÝLE A OCHRANA PÁTEŘE

Vše pro ochranu života a snížení následků nehod

Mizuno

SPORTOVNÍ OBUV, OBLEČENÍ & DOPLŇKY

Japonská kvalita sportovních produktů již od roku 1906

Gatorade

NÁPOJ VÍTĚZŮ

Nejprodávanější sportovní nápoj na světě

Maloja

FUNKČNÍ OBLEČENÍ

Konečně krásné oblečení pro outdoor

Kästle

Legenda se vrací

Velký comeback rakouského lyžařského giganta na scénu

Mitas

ČESKÉ KVALITNÍ PLÁŠTĚ

Kvalitní pláště ELITE jsou základem každého kola

Mico

FUNKČNÍ SPODNÍ PRÁDLO A PONOŽKY

Italská kvalita již od roku 1970

Lezyne

CYKLISTICKÉ DOPLŇKY

Již 10 let na trhu nejdokonalejších cyklo doplňků

SWANS

Lyžařské a plavecké brýle

Styl a optika bez kompromisů

R-JET

Pletené pokrývky hlavy

České pletené kulichy, čelenky a funkční šátky na hlavu

ROHNER

Funkční ponožky

Ponožky pro sport i módu ze Švýcarska

BikeworkX

MAZIVA A ČISTOTA PRO KOLA

Unikátní dvousložkové mazivo a doplňky pro kola

LEKI

Kvalitní hole a rukavice

První bezpečností vázání na lyžařské holi Trigger S

KJUS

NEKOMPROMISNÍ VÝKON

Špičkové funkční oblečení pro lyžování, golf a další sporty

POC

HELMY, BRÝLE A OCHRANA PÁTEŘE

Vše pro ochranu života a snížení následků nehod

Mizuno

SPORTOVNÍ OBUV, OBLEČENÍ & DOPLŇKY

Japonská kvalita sportovních produktů již od roku 1906

Sportovci

Eva Vrabcová Nývltová

CIMG0714-1.JPG

Eva Vrabcová Nývltová patří k nejlepším běžkyním na lyžích a do českého reprezentačního týmu ČR. Narodila se v roce 1986 v Trutnově a již od svých tří let se v tomto regionu učila zimním sportům. Už v pěti letech se zúčastnila svých prvních závodů. Postupně se vypracovávala na českých turnajích, první medaili z MČR získala v kategorii starších žákyň a jako juniorka vyhrála několik skvělých umístění. V devatenácti letech poprvé startovala na Mistrovství světa v klasickém lyžování.

Mezi její nejlepší umístění patří 19. místo v celkovém pořadí Tour de Ski (2011) (druhé nejlepší v ČR, lépe se umístila pouze Katka Neumannová), kdy se Eva zařadila do červené elity – tedy mezi 30 nejlepších lyžařek světa. Dále je úspěchem 40. místo v celkovém pořadí Světového poháru a účast na zimních OH v Torině (2006) a Vancouveru (2010). Na MS v roce 2011 v Oslu se v disciplíně sprint relay skate umístila na 12. místě. V Českém poháru si vybojovala první místo.

 

Oficiální stránky sportovkyně: evanyvltova.cz

 

Eva Vrabcová Nývltová je kromě výtečně bežkyně také skvělou sportovkyní v atletice, kolečkových lyží a v běhu do vrchu, kde získává také skvělá umístění. V jejích úspěších jí podporuje značka MALOJA, která jí dodává multifunkční technické oblečení, a značka LEKI, na jejíž hole a rukavice se Eva spoléhá.

 

Další zajímavosti o Evě naleznete v článku Olfin Car - Vella Trutnov: 4x zlato a 4x stříbro z letního Mistrovství ČR

4/27

LEKI den – zimní sportovci vzali LEKI továrnu útokem

V sobotu 25. dubna 2015 se v tachovské továrně LEKI uskutečnila velká oslava za účasti všech zimních sportovců této značky. LEKI je největší výrobce holí na světě a továrna v Tachově zásobuje celý svět. Tiskové konference se zúčastnila prakticky kompletní česká lyžařská špička v počtu 18 sportovců. V Tachově se objevila taková jména jako Lukáš Bauer, Gabriela Soukalová, Ondřej Bank, Michal Šlesingr, Eva Vrabcová Nývltová a mnoho dalších.

3/01

MS: 30 km klasicky - Eva Vrabcová Nývltová se vešla do první desítky!

Běžkyně hájící barvy LEKI Eva Vrabcová Nývltová opět posunula své maximum na mistrovství světa. Po desátém místě ve skiatlonu dojela v královské třicítce klasicky na skvělém devátém místě.

2/24

ROZHOVOR: Eva Vrabcová Nývltová zajela svůj nejlepší výsledek na mistrovství světa

V desátou příčku přetavila běžkyně na lyžích Eva Vrabcová Nývltová svůj první start na mistrovství světa ve švédském Falunu. Trutnovská lyžařka si tak ve skiatlonu na 2x7,5 km klasicky a volně dojela pro svůj nejlepší výsledek na světovém šampionátu v kariéře. Suverénní vítězkou a mistryní světa ve skiatlonu se stala Norka Therese Johaugová před krajankou Astrid Jacobsenovou a domácí Charlotte Kallaovou. Karolína Grohová skončila 43.

2/09

Závody SP v biatlonu v NMNM vidělo přes 100 000 fanoušků

Letošní závody SP proběhly v Novém městě na Moravě za rekordní účasti přes 100 000 diváků. Dařilo se i našim závodníkům s podporou LEKI.

1/27

Biatlonistky udržely stupně vítězů, muži opět šestí

Česká dámská štafeta pokračuje v krasojízdě. Po dvou prvních místech se podařilo českému kvartetu vybojovat stříbrnou pozici. Nestačily pouze na německé závodnice. Pánská štafeta byla opět šestá.

1/22

Eva Vrabcová Nývltová suverénně ovládla MČR a zajistila si start na MS ve Falunu

Favoritka Eva Vrabcová Nývltová a nečekaně člen B týmu reprezentace Jan Šrail získali v Novém Městě na Moravě tituly mistrů České republiky v běhu na lyžích volnou technikou.

1/19

Dvakrát bronz - to je završení úspěšného víkendu českých biatlonistů

Skvělý start do nového roku potvrdili čeští reprezentanti i tento víkend. V pátek se všechny členky dámské štafety vešly v individuálním závodě do 20. místa. V sobotu Michal Šlesingr dojel na 10. místě a v neděli přidal společně s Veronikou Vítkovou dvě bronzové medaile.

1/15

České biatlonistky pokračují v krasojízdě a vedou SP

Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková, to je čtveřice českých biatlonistek, která momentálně válcuje soupeře v celkovém hodnocení světového poháru.

1/12

Eva Vrabcová Nývltová obsadila na Tour de Ski famózní celkové 6. místo

Po nepříliš vydařeném začátku sezóny se Eva dokázala odrazit a každým závodem seriálu Tour de Ski stoupaly její výkony i sebevědomí vzhůru. Nakonec z toho je skvělé šesté místo, tedy o dvě pozice lepší než v loňském ročníku. Premiérový triumf v seriálu slavila Norka Marit Björgenová.

1/05

9. ROČNÍK TOUR DE SKI ODSTARTOVAL ZA ÚČASTI ČESKÝCH BĚŽKYŇ

O víkendu odstartoval devátý ročník sedmi závodů prestižního seriálu TOUR de SKI. Na startovní listině nechyběly ani dvě české závodnice. Česká mistryně Eva Vrabcová Nývltová, hájící mimo jiné barvy LEKI, a Petra Nováková.

11/28

Světový pohár, Ruka, Finsko: Za účasti českých sportovců startuje tento víkend běžecká sezóna

Po několikaměsíčním napjatém očekávání se konečně naplno rozjíždí zima. Tedy alespoň ta závodní. Po alpských lyžařích a skokanech čeká úvodní podnik Světového poháru také sdruženáře a běžce. Obě disciplíny vstoupí do sezóny už o víkendu ve finské Ruce.

10/29

Eva Nývltová-Vrabcová se rozloučila s atletickou sezónou dalším traťovým rekordem

Eva se rozloučila s atletickou sezónou při silničním běhu Hronov-Náchod. V závodě dlouhém 8 850 metrů triumfovala v traťovém rekordu.

9/30

Eva Vrabcová-Nývltová dvojnásobnou mistryní ČR v historickém čase

Česká běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová vytěžila z posledního zářijového víkendu maximum. Stala se dvojnásobnou mistryní ČR. Zvítězila v závodě na kolečkových lyžích i v silničním běhu, kde jako bonus přidala nejrychlejší čas v historii závodu od roku 1981!

7/28

Eva Vrabcová Nývltová si odskočila na souš a byla suverénní

V sobotu na liberecké Run- tour se vrátila na vítězné pole nejlepší současná běžkyně na lyžích, Eva Vrabcová Nývltová. Stalo se tak po sérii zdravotních komplikací, které ji sužovali v přípravném období. Po měsíční individuální přípravě doma v Trutnově, V Hradci Králové a v italské Peschieře del Garda se mohla postavit na start prvního závodu!

1/10

Pořadatelé potvrdili konání víkendového Světového poháru v běhu na lyžích v Novém Městě na Moravě

1/06

Skvělé osmé místo vybojovala na letošním Tour de Ski lyžařka Eva Vrabcová-Nývltová

Umístění v první desítce elitních závodnic světových jmen znamená pro lyžařku Nývltovou na letošním Tour de Ski velký úspěch. A také posun v žebříčku Světového poháru na 12. místo.

12/17

Eva Vrabcová-Nývltová se na Světovém poháru v Davosu umístila v elitní desítce

11/19

Olympijskou sezonu zahájili Bauer s Nývltovou na stupních vítězů

Uplynulý víkend patřil ve finském Muoniu běžeckému lyžování. Mezi vítězi se blýskla hned dvě česká jména: Lukáš Bauer a Eva Vrabcová– Nývltová.

10/08

Nývltová prokazuje skvělou formu i před sezónou. V posledním závodě běžeckého seriálu Run Tour si doběhla pro nejvyšší příčku

Sportovkyně Eva Vrabcová – Nývltová vyměnila lyže za běžecké boty a sklidila úspěch největší – první místo, které zároveň znamenalo nejlepší čas na letošní tour České Pojišťovny 2013.

9/19

Závěr přípravy si Nývltová osladila dvěma triumfy

Úspěšnou přípravu na nadcházející zimní sezonu, která bude vrcholit únorovými olympijskými hrami v ruské Soči, má za sebou běžkyně na lyžích Eva Vrabcová Nývltová. V uplynulém víkendu 14. a 15. září 2013 své letní soustředění zakončila dvěma vítězstvími na mistrovství České republiky.

4/02

Titul mistryně republiky v běhu na lyžích patří Evě Vrabcové-Nývltové

Eva Vrabcová-Nývltová se v závěru zimní sezony blýskla na špici běžkařských mistrů.

3/26

Eva Vrabcová Nývltová ovládla letošní ročník Karlova běhu

Před mistrovstvím republiky ukázala Eva Vrabcová Nývltová, že má skvělou formu. S dvojím prvenství v závodě se neztrácela ani ve společné kvalifikaci s muži.

2/19

Nývltová ukončila přípravu na MS ve Val di Fiemme

Běžkyně na lyžích Eva Vrabcová Nývltová odjíždí s týmem do švýcarského Davosu, kde se koná ve dnech 16. a 17. února závod SP.

11/15

Běžkařka Nývltová zahájí zimní sezonu závodem ve Finsku

Eva Vrabcová Nývltová má na listopad ve svém sportovním diáři opravdu plno. Čekají ji první závody FIS a světového poháru.

9/20

Jiným sezona končí, Evě Vrabcové Nývltové začíná

O tom, že konec letní sezony je pro běžkyni na lyžích Evu Vrabcovou Nývltovou teprve začátkem, není pochyb. Z jednoho víkendu a účasti na čtyřech závodech dokázala získat dva mistrovské tituly.

1/26

Eva Nývltová na Tour de Ski

Do Tour de Ski Eva vstupovala s rozpačitými pocity ze začátku závodní sezóny. Zranění v poslední části podzimní přípravy a posun přípravy na sněhu se projevily a vybraly si svou daň v podobě nepříliš oslnivých výsledků z kraje sezóny. Avšak výsledky v podzimních závodech a testech byly velmi slibné, a tak Eva vstupovala do celé Tour s nadšením a velkým očekáváním.

1/24

Eva Nývltová zazářila na Českém poháru Vysoké nad Jizerou

V pátek 13. 1. 2012 odstartoval v areálu Šachty ve Vysokém nad Jizerou třídenní maraton závodů Českého poháru dorostu a dospělých, kde se v nejlepším světle ukázala Eva Nývltová. Ta si s přehledem dojela pro první místo a ukázala tak, že u nás opravdu nemá konkurenci. Další závodníci z klubu Olfin Car - Vella Trutnov byli také úspěšní. V oblečení Maloja a s hůlkami LEKI jim to i mimořádné slušelo.

12/09

Eva Nývltová vstoupila do nové sezóny Světového poháru s rozpačitými výsledky

Běžkařka Eva Nývltová zahájila zimní sezonu Světového poháru v Düsseldorfu s rozpačitými výsledky. Sobotní kvalifikace sprintu jednotlivců pro Evu nebyla optimistickým začátkem – umístila se až na 53. místě. „Městský sprint není pro mě nic, co bych vyhledávala, nikdy se mi v nich nedařilo,“ přiznává pětadvacetiletá trutnovská běžkyně na lyžích Eva Nývltová.

9/28

Značky LEKI a Maloja podporují reprezentantku ČR v běhu na lyžích Evu Nývltovou

Eva Nývltová patří k nejlepším běžkyním na lyžích a do českého reprezentačního týmu ČR. Mezi její nejlepší umístění patří 19. místo v celkovém pořadí Tour de Ski (2011) (druhé nejlepší v ČR, lépe se umístila pouze Katka Neumannová), kdy se Eva zařadila do červené elity – tedy mezi 30 nejlepších lyžařek světa.