LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

LEKI

Kvalitní hole a rukavice

První bezpečností vázání na lyžařské holi Trigger S

KJUS

NEKOMPROMISNÍ VÝKON

Špičkové funkční oblečení pro lyžování, golf a další sporty

POC

HELMY, BRÝLE A OCHRANA PÁTEŘE

Vše pro ochranu života a snížení následků nehod

Mizuno

SPORTOVNÍ OBUV, OBLEČENÍ & DOPLŇKY

Japonská kvalita sportovních produktů již od roku 1906

Gatorade

NÁPOJ VÍTĚZŮ

Nejprodávanější sportovní nápoj na světě

Maloja

FUNKČNÍ OBLEČENÍ

Konečně krásné oblečení pro outdoor

Kästle

Legenda se vrací

Velký comeback rakouského lyžařského giganta na scénu

Mitas

ČESKÉ KVALITNÍ PLÁŠTĚ

Kvalitní pláště ELITE jsou základem každého kola

Mico

FUNKČNÍ SPODNÍ PRÁDLO A PONOŽKY

Italská kvalita již od roku 1970

Lezyne

CYKLISTICKÉ DOPLŇKY

Již 10 let na trhu nejdokonalejších cyklo doplňků

SWANS

Lyžařské a plavecké brýle

Styl a optika bez kompromisů

R-JET

Pletené pokrývky hlavy

České pletené kulichy, čelenky a funkční šátky na hlavu

ROHNER

Funkční ponožky

Ponožky pro sport i módu ze Švýcarska

BikeworkX

MAZIVA A ČISTOTA PRO KOLA

Unikátní dvousložkové mazivo a doplňky pro kola

LEKI

Kvalitní hole a rukavice

První bezpečností vázání na lyžařské holi Trigger S

KJUS

NEKOMPROMISNÍ VÝKON

Špičkové funkční oblečení pro lyžování, golf a další sporty

POC

HELMY, BRÝLE A OCHRANA PÁTEŘE

Vše pro ochranu života a snížení následků nehod

Mizuno

SPORTOVNÍ OBUV, OBLEČENÍ & DOPLŇKY

Japonská kvalita sportovních produktů již od roku 1906

Vypnout pozadí

Eliška Gálová rekapituluje konec letošní sezóny

Naše nadějná plážová volejbalistka Eliška Gálová rekapituluje posledních pár měsíců letošní sezóny, během kterých si vyzkoušela hrát po boku více spoluhráček. Přečtěte si jak ji to vyhovovalo..
mcr2.jpg

Konec srpna jako obvykle vyvrcholil Mistrovstvím ČR, ale my jsme ještě o víkend před touto akcí vyrazily do Rakouska na Mistrovství Střední Evropy do Linzu. Poprvé v této sezóně jsem hrála spolu s Karolínou Řeháčkovou. Zápas od zápasu se nám spolu hrálo lépe. První zápas jsme zvítězily 2:1, v dalším o postup mezi 6 nejlepších týmů se nám nevydařila koncovka a rakouskému týmu Teufl-Kreuzriegler jsme podlehly. Musely jsme se tedy probojovat opravným pavoukem. Po dvou výhrách 2:0 jsme se mezi šest nejlepších dostaly, ale v zápasu o semifinále jsme na soupeřky už nestačily. Konečné 5.místo ale za úspěch považujeme, vzhledem k tomu, že to byl náš první společný turnaj.

Mistrovství České republiky žen - Závěrečného turnaje a vyvrcholení českého plážového volejbalu jsem se zúčastnila s Terezou Vaňkovou, dřívější parťačkou z juniorské kategorie. Páteční první zápas jsme zvládly na jedničku a přes Jarošovou – Grygarovou (2:0) jsme postoupily do mezi 12 nejlepších týmů. Druhý den jsme si vyzkoušely jaké to je hrát se skvělým světovým týmem Maki - Kiki. Do technického timeoutu jsme s nimi byly schopné téměř držet krok, ale po timeu přišel konec setu neuvěřitelně rychle. Porážka (0:2) nás odsoudila do oprav, kde jsme porazily juniorky Komárkovou – Dostálovou a dostaly se mezi 8 top týmů! Další zápas proti bývalé spoluhráčce Šárce Nakládalové (s M. Vorlovou) se nám už nevydařil, začala se na nás podepisovat únava a zranění z tréninku před turnajem, špatně jsme ztrátovaly a nedokázaly jsme na soupeřky pořádně zatlačit. Konečné umístění - 7.místo.

I když to vypadalo, že tímto pro mě sezóna letos končí, v listopadu jsem odletěla spolu s Míšou Vorlovou do Thajska na světový turnaj FIVB Challenger v Pattaye. Obsazení turnaje není tak silné jako na Grand Slamech a Openech, takže je to ideální příležitost pro nové a mladé týmy jak získat cenné zkušenosti ze světového turnaje. My jsme se díky posbíraným bodům z průběhu sezóny mohly zúčastnit rovnou hlavní soutěže! Ve 3-členné skupině jsme jsme byly jasně nejmenším týmem (obě jsme polařky), vyšší protihráčky jsme snad nemohly dostat. První zápas proti Mashkova-Tsimbalova (KAZ) jsme celý první set vedly, ale koncovku jsme udržet nedokázaly a to nás zřejmě položilo do druhého setu. Šanci na postup jsme ještě měly v zápase s francouzkami Adelin-Longuet, kterým jsme měly obě dvě co vracet. Neuvěřitelně vybojovaný zápas 2:1 nás posunul do play-off a šanci si zahrát osmifinále. Druhý den jsme se střetly s týmem Vanuatu (Elwin-Matuatu). Našich několik chyb a opatrnost proti jejich bezchybné hře nemělo šanci. Prohrály jsme s budoucími vítězkami 2:0 a s turnajem a vlastně celou sezónou se loučíme na hezkém 9.místě. Jako bonus si vezeme domů cenné fivb body do příští sezóny.


Kompletní výsledky FIVB Challenger v Pattaye najdete - ZDE

Kdybych měla uplynulou sezónu zhodnotit, tak se oproti původním plánům hodně změnila. Projekt BeachCats se ani pořádně nerozjel a už byl ukončen z důvodu odcestování spoluhráčky do USA za studiem. Střídání spoluhráček v druhé polovině léto sice není ideální, ale i tak jsme dosáhly na pěkné výsledky (3.místo SuperCup, 9.místo FIVB Challenger). A hlavně pro mě to bylo spousta zkušeností, které se mi budou hodit v dalších sezónách!

Závěrem bych Vás chtěla pozvat na moje nové webové stránky www.eliskagalova.cz.

Zatím jsou stále ve výstavbě, ale chtěla bych na nich postupně průběžně informovat o všech turnajích, na které se chystám a také psát postřehy z uplynulých akcí.