LEVELSPORTKONCEPT – vše pro sport

Vypnout pozadí

LEKI

Kvalitní hole a rukavice

První bezpečností vázání na lyžařské holi Trigger S

KJUS

NEKOMPROMISNÍ VÝKON

Špičkové funkční oblečení pro lyžování, golf a další sporty

POC

HELMY, BRÝLE A OCHRANA PÁTEŘE

Vše pro ochranu života a snížení následků nehod

Mizuno

SPORTOVNÍ OBUV, OBLEČENÍ & DOPLŇKY

Japonská kvalita sportovních produktů již od roku 1906

Gatorade

NÁPOJ VÍTĚZŮ

Nejprodávanější sportovní nápoj na světě

Maloja

FUNKČNÍ OBLEČENÍ

Konečně krásné oblečení pro outdoor

Kästle

Legenda se vrací

Velký comeback rakouského lyžařského giganta na scénu

Mitas

ČESKÉ KVALITNÍ PLÁŠTĚ

Kvalitní pláště ELITE jsou základem každého kola

Mico

FUNKČNÍ SPODNÍ PRÁDLO A PONOŽKY

Italská kvalita již od roku 1970

Lezyne

CYKLISTICKÉ DOPLŇKY

Již 10 let na trhu nejdokonalejších cyklo doplňků

SWANS

Lyžařské a plavecké brýle

Styl a optika bez kompromisů

R-JET

Pletené pokrývky hlavy

České pletené kulichy, čelenky a funkční šátky na hlavu

ROHNER

Funkční ponožky

Ponožky pro sport i módu ze Švýcarska

BikeworkX

MAZIVA A ČISTOTA PRO KOLA

Unikátní dvousložkové mazivo a doplňky pro kola

LEKI

Kvalitní hole a rukavice

První bezpečností vázání na lyžařské holi Trigger S

KJUS

NEKOMPROMISNÍ VÝKON

Špičkové funkční oblečení pro lyžování, golf a další sporty

POC

HELMY, BRÝLE A OCHRANA PÁTEŘE

Vše pro ochranu života a snížení následků nehod

Mizuno

SPORTOVNÍ OBUV, OBLEČENÍ & DOPLŇKY

Japonská kvalita sportovních produktů již od roku 1906

Sportovci

Cycling Team Znojmo

FOCUS BIKES Cycling Team Znojmo byl založen v roce 1990 jako sportovní klub pro mládež ve Znojmě. Za dlouhá léta tvrdé dřiny a tréninků se znojemský tým vypracoval tak, že v roce 2010 získal celkem 10 vítězství v domácích i mezinárodních turnajích. Získal také celkově 2. místo v nejprestižnější silniční soutěži v ČR Velosérie 53x11.

Hlavním lídrem Focus Cycling Znojmo je sportovní ředitel a jezdec Jan Fiala, trojnásobný juniorský mistr ČR, dvojnásobný vicemistr ČR U-23. V roce 1999 –2009 byl profi závodníkem klubů AC Sparta Praha, JOKO –Velamos, Veloservis Team. Celkově získal 90 vítězství v jednotlivých závodech a etapách.

Tým je složen z realizačního týmu, kterému velí Tomáš Konečný a Libor Kouba, a z jezdců Radka Bečky, Marcela Kachlíře, Jiřího Křivánka, Zdeňka Mlynáře, Lubomíra Petruše a Josefa Soukupa.

Pro rok 2011 plánuje FOCUS BIKES Cycling Team Znojmo mnoho účastí v soutěžích, např. na cyklistickém „levelcontiteam“. V České republice se bude klub účastnit závodů CzechCyclingTour, 6 –8 závodů Českého poháru, 6 –8 závodů Veloserie53x11 a masové akce elite+ hobby, kde bude cca 500 -1500 startujících.

V mezinárodních závodech si nenechá ujít národní tour v Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku, Slovensku a jednorázové a etapové závody v Beneluxu, Německu, Rakousku a Francii.

Oficiální stránky týmu: cyclingteam.cz

Facebook

 

FOCUS BIKES Cycling Znojmo podporuje značka SH+, která závodníkům poskytuje kvalitní helmy a brýle SH+. Více najdete na www.cyclingteam.cz.

5/06

Cycling Team Znojmo zahájil sezonu hned několika úspěchy

4/17

Juniorský závodník Vojtěch Toman z týmu Cycling Znojmo si v prvním závodě sezony dojel pro 6. místo

Poslední březnovou sobotu odstartovala oficiálně silniční cyklistická sezona. Sportovce přivítala břeclavská Velká cena Hlohovce, jeden z letošních premiérových závodů. Toho se zúčastnila i jedna z posil znojemského Cycling Teamu, osmnáctiletý Vojtěch Toman.

12/18

Roman Benc, jednoznačný vítěz TOI TOI Cupu a mistr ČR v cyklokrosu

Ani druhá adventní sobota nezastavila cyklokrosové závodníky, aby podali skvělé výkony v posledním letošním závodě TOI TOI Cupu. Kadetská kategorie svého celkového vítěze již zná, ta elitní si na něj počká do ledna příštího roku.

12/12

Styl start-cíl Romana Bence opět vítězný, Vojta Nipl dojel i přes potíže osmý

Série cyklokrosového šampionátu TOI TOI Cup se blíží ke konci. Jezdcům zbývají ještě dva závody, aby mohli změnit své celkové umístění. O přední příčky se podle dosavadních výsledků poperou dvě horká želízka v ohni stáje Cycling Team Znojmo.

11/29

TOI TOI Cup pokořen dvěma prvními místy Vojty Nipla a Romana Bence

Třetí listopadovou sobotu závodníky v cyklokrosu přivítaly Holé Vrchy. V rámci letošního TOI TOI Cupu tu nastal boj o medailové pozice a nejlepší časy.

11/21

První dva cenné kovy pro Cycling Team Znojmo

Šance poměřit své síly dostali cyklokrosaři druhou listopadovou sobotu v Hlinsku. V rámci čtvrtého závodu mezinárodního TOI TOI Cupu tu proti sobě nastoupili domácí i světoví závodníci.

11/14

Evropský šampionát v cyklokrosu vynesl Niplovi 17. místo

10/31

Vojtěch Nipl pokračuje ve Světovém poháru ziskem dalšího 7. místa

Světový pohár změnil místo dějiště a 26. října se jeho druhá část odjela v Táboře. Cyklokrosař ze znojemského Cycling teamu se rozhodl útočit na přední místa, přesto mu v konečných výsledcích patřilo opět šťastné číslo 7.

10/24

Favorit letošní série závodů Světového poháru, cyklokrosař Vojta Nipl, odstartoval sezonu ziskem 7. místa

10/01

TOI TOI Cup 2013 – úspěšný start mladých talentů Znojemského Cycling Teamu

Poslední zářijový víkend jezdci otestovali svojí kondici v TOI TOI Cupu. Tento závod odstartoval nadcházející cyklokrosovou sezónu, ve které Vojta Nipl a ostatní závodníci ze znojemského týmu zabojují o nejcennější kovy.

8/29

Nadějný cyklista Vojtěch Nipl dojel pátý na Českém poháru v Novém Měste na Moravě

Dva měsíce po maturitě se nadějný sportovec postavil na start další části Českého poháru 2013 v silniční cyklistice. Vojtu a další závodníky čekala trať o celkové délce 141 kilometrů v Novém Městě na Moravě. První červencový víkend absolvovali tedy celkem 6 okruhů.

1/29

Pěkné 7. místo pro cyklokrosaře Vojtu Nipla

Poslední možnost potrénovat před Mistrovstvím světa v cyklokrosu využil Vojta Nipl na závodě v americkém Cincinnati.

1/15

Vojtěch Nipl slaví 3. místo na Mistrovství ČR v cyklokrosu ve Stříbře

Vrcholem domácí cyklokrosové sezony 2012/13 bylo v sobotu 12. ledna Mistrovství České republiky ve Stříbře. Na startu se sešla kompletní domácí špička včetně domácího Zdeňka Štybara, pro kterého to byl poslední krosový start sezony.

1/08

Cyklokrosař Vojtěch Nipl překročil svoji první padesátku v počtu výher

Vojta Nipl z týmu Focus Cycling Znojmo zahájil Nový rok vítězstvím v Silvestrovském cyklokrosovém klání.

11/29

Cycling Team Znojmo: Dvakrát druhý Vojtěch Nipl

Cyklokrosař Vojta Nipl z týmu Focus Cycling Znojmo se postavil na start cyklokrosového závodu TOI TOI Cup vedle špičkových cyklokrosových jezdců. Do cíle dojel jako druhý.

9/11

Cycling team Znojmo: Giant liga 2012

9/04

Cycling team Znojmo: Jiří Skalický 10. místo na GP HK

Dne 18.08.2012 se v Hradci Králové konal silniční závod zařazený do světového poháru kat. 1.2 UCI.

5/22

Focus Cycling Team závodí o sto šest

Cyklistická sezona je v plném proudu a Focus tým se pyšní několika vítězstvími. Zdeněk Mlynář vyhrál Druhý díl XCR Cup Specialized 2012 a Mezinárodní silniční maraton Evropa 2012. Nováček Vojtěch Nipl zvítězil ve Welsu a odnesl si cenu soutěže activity v závodu Grand Prix Sportland Niederösterreich.

4/24

Vojtěch Nipl přestoupil do FOCUSU

Znojemský Focus Cycling Team se dohodl na spolupráci s velkým talentem a nadějí české cyklistiky, cyklokrosovým specialistou Vojtěchem Niplem.

4/19

Focus Cycling: Velká cena ČEZ a první vítězství

Druhý ročník Táborských okruhů odstartovala Velká cena ČEZ. Závod byl tradičně vypsán na 50 kol, přičemž každé páté kolo se bodovalo systémem 5-3-2-1 bod a v posledním okruhu se rozdělovaly dvojnásobné body. S obrovskou bodovou převahou ovládl závod Zdeněk Mlynář z Focus Cycling Znojmo, který závod vyhrál

4/05

Focus Cycling Team Znojmo zahájil cyklistickou sezonu v závodě „Bíteš"

Tradičním otvírákem cyklistické sezony je brněnská „Bíteš“. Na startu se sešla konkurence z několika zemí Evropy a kompletní domácí peloton.

1/05

Zdeněk Mlynář má na kontě 23 vítězství

Zdeněk Mlynář z Focus Cycling Team Znojmo se po dvou závěrečných výhrách stal celkovým vítězem Oderského poháru!

10/13

Zdeněk Mlynář zabodoval v Náměšti na Hanné

Lídr znojemského FOCUS Cycling týmu Zdeněk Mlynář si podle vlastních slov „po nevydařeném sobotní poháru“ v Lošticích, vše vynahradil na nedělním cyklokrosovém závodě ČP Masters v Náměšti na Hanné, kde zvítězil.

10/11

Zdeněk Mlynář na průběžném 2. místě po 3. závodě TOI TOI Cupu 2011

V sobotu 08. 10. 2011 pokračoval český pohár v cyklokrosu tradičním závodem v Lošticích. Po předchozím, pro krosy netypickém tropickém počasí, nastala změna a vše, co patří ke krosové sezóně, si mohli užít i účastníci TOI TOI Cupu. Podmáčenou trať, krátký, ale intenzivní déšť, teploty od 5 – 10°C a velice čerstvý a silný vítr – to vše museli zvládnout i závodníci z Focus Cycling Teamu.

10/04

Zdeněk Mlynář obsadil 3. místo na TOI TOI Cupu 2011

Na svátek sv. Václava v Den české státnosti 28. září se konal 2. závod českého poháru v cyklokrosu TOI TOI Cup v Mnichově Hradišti. Zdeněk Mlynář (Focus Cycling Team) startoval ze zadních řad, ale znovu předvedl skvělý výkon a závod dokončil na třetím místě za vítězným Martinem Zlámalíkem (KDL Trans) a Petrem Dlaskem (Rubena Birell Specialized).

9/16

Focus Cycling team Znojmo : Zdeněk Mlynář vyhrál pelhřimovský závod terénářů

Ve městě Pelhřimov se již po čtvrté konal pod záštitou značky Scott a Velosport Valenta závod předních českých terénářů. Ti si objeli krátký okruh 1km, který nabízel nejen roviny, ale i obtížnější pasáže jako například sjezd schodů, ostré zatáčky či umělé překážky.

8/25

Focus Cycling Team Znojmo má za sebou Velkou cenu Hradce Králové

Na Velké ceně města Hradce Králové, která se konala 19. srpna, se startovní listina blýskala mnoha známými jmény českých špičkových cyklistů. Zúčastnil se i Focus Cycling Team Znojmo, z něhož se na start postavila pětice závodníků včetně Marcela Kachlíře, který se vrátil po dvou měsíční pauze, proto bral závod spíše jako rozjížďku v závodní intenzitě bez ambicí na nějaký výsledek nebo platnou pomoc kolegům z týmu.

8/02

Triumf cyklisty Radka Bečky v desátém díle Grand Prix EFISAN

Radek Bečka z týmu Focus Cycling Znojmo získal prvenství v desátém díle GIANT LIGY – Grand Prix EFISAN, který se konal 27. července v Plzni. V téměř stodvacetičlenném startovním poli nabitém zvučnými jmény se nenechal zahanbit a dojel si rovnou pro první místo.

Seznam článků